Can Algeç, 'Sert Adam' adlı şarkısına klip çekti - Son Dakika

Can Algeç, 'Sert Adam' adlı şarkısına klip çekti

02.04.2020 12:33
Can Algeç, 'Sert Adam' adlı şarkısına klip çekti

20 yıla yakın süredir besteleri, TV projelerine yaptığı müzikler ve ünlü isimlerin seslendirdiği hit şarkılarıyla Türk müzik dünyasına katkıda bulunan Can Algeç, Pasaj &Garaj Müzik etiketli Murathan Mungan"2020 Model" albümünde yer alan "Sert adam" şarkısına klip çekti

Sözleri Murathan Mungan'a, müzik ve düzenlemesi Can Algeç'e ait olan şarkının videosu Mehmet Hakyemez yönetmenliğinde çekildi.

Sanatçının stüdyosunun mekan olarak kullanıldığı videoda, kadın erkek ilişkilerinin dört mevsimi sade ama etkili bir anlatımla izleyicilerle buluştu.

YORUMLAR
500
16 yıl sonra Bodrum'da sahneye çıkan Mahsun Kırmızıgül, canlı müzik yapmasının engellendiğini öne sürdü: Sanata ve sanatçıya yazık ediyorlar 16 yıl sonra Bodrum'da sahneye çıkan Mahsun Kırmızıgül, canlı müzik yapmasının engellendiğini öne sürdü: Sanata ve sanatçıya yazık ediyorlar Merve Ege 'ayrılmayalım' ile Zirvede Merve Ege 'ayrılmayalım' ile Zirvede Patron'dan Meslektaşlarına Diss! Patron'dan Meslektaşlarına Diss!
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Can Algeç, 'Sert Adam' adlı şarkısına klip çekti - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement