Çocukluğunu yeğeni oynadı - Son Dakika

Çocukluğunu yeğeni oynadı

05.09.2019 10:29
Çocukluğunu yeğeni oynadı

Yönetmenliğini Mustafa Kotan'ın yaptığı film, bir anne-kızın dramını konu oluyor.

Yönetmenliğini Mustafa Kotan'ın yaptığı film, bir anne-kızın dramını konu oluyor. Oyuncu kadrosunda Sercan Badur, Tuna Orhan, Itır Esen ve Fatma Toptaş'ın da yer aldığı "Annem", 20 Eylül'de vizyona girecek.

Çocukluğunu yeğeni oynadı

YORUMLAR
500
Gölbaşı, bilardoda 2023'teki uluslararası şampiyonalara ev sahipliği yapacak Gölbaşı, bilardoda 2023'teki uluslararası şampiyonalara ev sahipliği yapacak Sahte Kabadayı nerede çekildi, hangi ilde geçiyor? Sahte Kabadayı konusu ne, oyuncuları kimlerdir? Film ne zaman çıktı, hangi tarihte? Sahte Kabadayı nerede çekildi, hangi ilde geçiyor? Sahte Kabadayı konusu ne, oyuncuları kimlerdir? Film ne zaman çıktı, hangi tarihte? Gölbaşı, bilardoda 2023'teki uluslararası şampiyonalara ev sahipliği yapacak Gölbaşı, bilardoda 2023'teki uluslararası şampiyonalara ev sahipliği yapacak
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Çocukluğunu yeğeni oynadı - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement