Danilo Zanna'nın eşi konuştu: Yalan bir hayat yaşamak istiyor, nafaka vermiyor, evi istiyor - Son Dakika

Danilo Zanna'nın eşi konuştu: Yalan bir hayat yaşamak istiyor, nafaka vermiyor, evi istiyor

11.12.2021 14:38
Danilo Zanna'nın eşi konuştu: Yalan bir hayat yaşamak istiyor, nafaka vermiyor, evi istiyor

MasterChef Türkiye'nin sevilen jüri üyesi İtalyan Şef Danilo Zanna, 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'ten boşanma kararı almıştı. Çiftin anlaşmalı olarak boşanmak istediği ancak tazminat konusunda anlaşamadıkları iddia edilmişti.

Danilo Zanna'nın Tuğçe Demirbilek'e tazminat olarak 500 bin euro teklif ettiği ancak Demirbilek'in 1 milyon euro istediği ve bu yüzden de anlaşmalı olarak boşanamadıkları öne sürülmüştü.

Danilo Zanna'nın eşi konuştu: Yalan bir hayat yaşamak istiyor, nafaka vermiyor, evi istiyor

Haberde "anlaşmalı olarak boşanmaya hazırlanan çift, tazminatta anlaşamayınca boşanma davasını açamadı" bilgisine karşı çıkan Demirbilek tekzip yayınladı.

Tekzipte Danilo Zanna'nın ortak çocuklarına rağmen nafaka ödemeyi kabul etmediği, tapusu Demirbilek'e ait evde hak ettiği ifadeleri yer aldı. Demirbilek'in avukatının imzasını taşıyan tekzipte "Danilo Zanna'nın Etiler'deki evde bir hak iddia etmemesi, Danilo Zanna'nın yabancı uyruklu olması nedeniyle tahsil aşamasında bir sorun yaşanmaması adına aylık 2 bin Euro tutarında tedbir ve takiben yoksulluk nafakası ile 200 bin Euro tutarındaki boşanma tazminatı" karşılığında Tuğçe Demirbilek'in boşanmaya hazır olduğu ifadeleri yer aldı.

"İDDİA EDİLEN RAKAM ÇOK KOMİK!"

Demirbilek sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında ise, şu ifadeleri kullandı: "Hakkımda çıkan haber tamamıyla yalan çirkin ve komiktir. Rakamların, tavrımın ve yaşananların gerçeklikle uzaktan yakından alakası yoktur."

Danilo Zanna'nın eşi konuştu: Yalan bir hayat yaşamak istiyor, nafaka vermiyor, evi istiyor

Tuğçe Demirbilek'in iddialarına göre; çiftin ilişkileri yalanlar üzerine kurulu ve Danilo Zanna yalanlarla kurulu bir hayatı yaşamaya devam etmek istiyor!

Demirbilek konuyla ilgili olarak da, 'Taraflar arasındaki evlilik birliği Danilo Zanna'nın 'aslında gerçek olmayan' bir yaşam sürme çabası nedeniyle temelden sarsılmıştır.'" ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (1)
  • Serhat kaya: Oyle değil.. Şuana kadar Danilonun tum hayatının yalan olduğunu anlıyor ve farkediyor.Yalan bir hayat yaşamayı devam ettirmesin diye ikna etmeye çalışıyor.Ikna olmayınca ayrılmaya kadar veriyor.. Insanın aklına bir şey geliyor..Catch me If you Can filmini izleyen anlar. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Sürpriz Ayrılık! Birbirlerini Sildiler Sürpriz Ayrılık! Birbirlerini Sildiler Kulislerde yüksek sesle konuşulmaya başladı! 'MasterChef'te yeni sezonda Mehmet Yalçınkaya-Arda Türkmen değişimi yaşanacak' Kulislerde yüksek sesle konuşulmaya başladı! 'MasterChef'te yeni sezonda Mehmet Yalçınkaya-Arda Türkmen değişimi yaşanacak' MasterChef Türkiye kurgu mu? 140 bölüm yarışan Araz Aknam, her şeyi anlattı MasterChef Türkiye kurgu mu? 140 bölüm yarışan Araz Aknam, her şeyi anlattı

Son Dakika Magazin Danilo Zanna'nın eşi konuştu: Yalan bir hayat yaşamak istiyor, nafaka vermiyor, evi istiyor - Son Dakika


Advertisement