Dengesini kaybeden manken Tuğba Altıntop yere kapaklandı - Son Dakika

Dengesini kaybeden manken Tuğba Altıntop yere kapaklandı

21.10.2021 09:19

Güçlü kadın temalı defilede baş manken olarak podyumda yer alan Tuğba Altıntop, dengesini kaybedince yere kapaklandı. Acı içinde yerinden kalkmaya çalışan Altıntop, frikik verdi.

Ünlü modacı Deniz Albayrak, önceki akşam bir otelde defile düzenledi. 'Güçlü Kadın' temalı defilenin baş mankeni de 1996 Miss Turkey Güzeli Tuğba Altıntop oldu. Zümrüt yeşili bir elbise ile podyuma çıkan Altıntop, talihsiz bir kaza yaşadı.

ELBİSENİN AZİZLİĞİNE UĞRADI

44 yaşındaki Tuğba Altıntop, ilk kıyafetini tanıtmak için çıktığı podyumda dengesini kaybedip yere kapaklandı. Acı içinde yerde kalan ünlü isim, profesyonelliğini bozmadan acı içinde ayakkabılarını çıkartarak yerinden kalktı ve yürüyemeye devam etti. Üzerindeki mini elbiseden ve çektiği acıdan dolayı zorlanan Altıntop, yerinden kalkarken frikik de verdi.

Podyumda talihsiz kaza! Dengesini kaybeden baş manken Tuğba Altıntop yere kapaklandı

"BÜYÜK BİR KAZA ATLATTIM, ALLAH KORUDU"

Defilenin finalini bir gelinlikle yapan Tuğba Altıntop, organizasyon bittikten sonra yaptığı açıklamada "Küçük değil, büyük bir kaza atlattım aslında... Ayağım takıldı, dengemi kaybettim. Bileğim burkulabilir, hatta kırılabilirdi. Allah korudu" dedi.

Podyumda talihsiz kaza! Dengesini kaybeden baş manken Tuğba Altıntop yere kapaklandı
Podyumda talihsiz kaza! Dengesini kaybeden baş manken Tuğba Altıntop yere kapaklandı
Dengesini kaybeden manken Tuğba Altıntop yere kapaklandı

Son Dakika Magazin Dengesini kaybeden manken Tuğba Altıntop yere kapaklandı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Fırtınayla uçan apartman çatısı misafirhaneye çarptı 10:19 Fırtınayla uçan apartman çatısı misafirhaneye çarptı Leyla Süleymanova, boksör Sinan Ulutürk'e boşanma davası açtı: Seni boşayıp Aleyna Tilki ile evleneceğim diyor 10:14 Leyla Süleymanova, boksör Sinan Ulutürk'e boşanma davası açtı: Seni boşayıp Aleyna Tilki ile evleneceğim diyor Pes dedirten hırsızlık! Yere düşen telefonu cebine atıp kaçtı, o anlar saniye saniye kamerada 10:08 Pes dedirten hırsızlık! Yere düşen telefonu cebine atıp kaçtı, o anlar saniye saniye kamerada İstanbul'da korkutan görüntü! Dev dalgalar park halindeki aracı böyle içine çekti 10:01 İstanbul'da korkutan görüntü! Dev dalgalar park halindeki aracı böyle içine çekti Komedi sevenlere müjde! Aykut Enişte 2 geliyor 09:56 Komedi sevenlere müjde! Aykut Enişte 2 geliyor Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli'nin Mansur Yavaş'a yönelik tehdidiyle ilgili konuştu: Akıl alır gibi değil 09:50 Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli'nin Mansur Yavaş'a yönelik tehdidiyle ilgili konuştu: Akıl alır gibi değil
Mersin Büyükşehir meclis toplantısında yaşanan tartışma gündem oldu: Buranın horozu sen misin? 08:46 Mersin Büyükşehir meclis toplantısında yaşanan tartışma gündem oldu: Buranın horozu sen misin? 27 yıl önceki görüntüleri izletilen Cumhurbaşkanı Erdoğan duygu dolu anlar yaşadı: Bayağı yaşlanmışız 07:33 27 yıl önceki görüntüleri izletilen Cumhurbaşkanı Erdoğan duygu dolu anlar yaşadı: Bayağı yaşlanmışız
Advertisement