Dilan Çıtak, güzellik salonunda saldırıya uğradı: 1 kişi ağır yaralı - Son Dakika

Dilan Çıtak, güzellik salonunda saldırıya uğradı: 1 kişi ağır yaralı

31.03.2021 17:27

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, Nişantaşı'ndaki güzellik salonunda yabancı uyruklu dört kişinin saldırısına uğradı. Olay sonrası konuşan Çıtak, "Kapıları tekmelediler. Bir çalışanımız ağır yaralı. Parfüm şişesiyle kafasını yardılar" dedi.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, yakın zamanda açtığı Nişantaşı'ndaki tırnak ve güzellik merkezinde dört kişi tarafından saldırıya uğradı.

SALDIRANLAR YABANCI UYRUKLU

Yabancı uyruklu oldukları öğrenilen dört kişilik grubun randevuları olmadığı halde bakım yaptırmak istediğini dile getiren Çıtak, randevusuz bakım yapılamayacağı cevabı üzerine gruptakiler ve çalışanlar arasında tartışma çıktı.

"BİR ÇALIŞANIMIZ AĞIR YARALI"

Olayın büyümesi üzerine yaşanan olayda, bir çalışanının ağır yaralandığını söyleyen Dilan Çıtak, "Şu an çalışanımın sağlığını düşünüyorum. Aklım onda. Hastanede şu an. Tomografi çekilecek. Gerekli işlemler yapılıyor. İçeride zaten avukatım ile birlikteyim. Şikayetçiyiz. Kötü bir şey yaşadık. Saldırıya uğradık. Asistanım randevularının olmadığını söyleyince, içeride arbede yaşandı. Direkt çalışanıma saldırdılar. Biz de şu an şikayetçi olduk. Parfüm şişesiyle kafasını yardılar. Şimdi kafam orada. Oradan haber bekliyorum. Şu an sağlık durumu daha iyi. Hem kadın hem erkekler vurdu" diye konuştu.

YORUMLAR (32)
  • Batttalgazi: Sen 5 kere okumuşsun, inan ben 35 kere okudum yine anlamadım. Aynı başörtüsü yorumcusu gibi, kimsenin hayatına kimse karışamaz, o şu şekil giyinir bu bayan bu şekil giyinir, ha aralarında bi fark kaldı o farkınanda çok iyi oldu. Cevap Yaz 2 2 Yayından Kaldır
  • Zzz: Reklam yapmak için adam tutup olay çıkartmakta meşhur oldu bu ünlülerdede para içindesiniz hala neyin derdindesiniz anlamıyorum Cevap Yaz 6 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Magazin Dilan Çıtak, güzellik salonunda saldırıya uğradı: 1 kişi ağır yaralı - Son Dakika


Advertisement