Disney Ünlüleri ve Çocuklarını Ağırladı - Son Dakika

Disney Ünlüleri ve Çocuklarını Ağırladı

09.01.2012 06:03
Disney Ünlüleri ve Çocuklarını Ağırladı

Disney Channel, Türkiye'de şifresiz yayına geçişini ünlü annelerin ve çocuklarının da katıldığı bir partiyle kutladı.

Disney Channel, Türkiye'de uydu üzerinden ücretsiz ve şifresiz yayın yapmasını geçtiğimiz günlerde City's Alışveriş Merkezi'nde yapılan bir partiyle kutladı. Partiye; Disney Channel'in genç yıldızı Debby Ryan'ın da aralarında bulunduğu iş, sanat ve magazin dünyasının ünlü isimleri ve çocuklarından oluşan 400 kişi katıldı.

YENİ SITCOM GÖSTERİMİ

Etkinlikte 'Güzel ve Çirkin' filminin ve başrolünde Ryan'ın yer aldığı kanalın yeni sitcom'u 'Jessie'nin gösterimleri yapıldı. Disney Türkiye partisinde ayrıca Disney Channel Türkiye'nin ilk yerli sitcom yapımı olan 'Zil Çalınca' ekibinin on Türk oyuncusu da kırmızı halı deneyimi yaşadı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

YORUMLAR
500
Sivasspor, Ballkani maçına doğru Sivasspor, Ballkani maçına doğru Katar tezkeresi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi Katar tezkeresi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi Bakan Akar, İngiltere'ye gitti Bakan Akar, İngiltere'ye gitti
Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Disney Ünlüleri ve Çocuklarını Ağırladı - Son Dakika

Bu haber Sabah.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Sabah.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Sabah.com.tr kurumudur.

Advertisement