Şafak Sezer: Evime gidemiyorum - Son Dakika

Şafak Sezer: Evime gidemiyorum

25.01.2022 11:36
Şafak Sezer: Evime gidemiyorum

İstanbul'u esir alan yoğun kar yağışı nedeniyle dün öğle saatlerinden beri trafikte mahsur kalan komedyen Şafak Sezer yaşadıklarını anlattı. Sezer, "21 saattir evime gidemiyorum" dedi. İşte detaylar…

İstanbul'da dün gece saatlerinden itibaren etkisi arttıran kar yağışı nedeniyle birçok vatandaş saatlerce kapanan yollarda kalarak zor anlar yaşadı. Yolda kalanlardan biri olan komedyen Şafak Sezer yaşadıklarını TGRT Haber'de Bilmedikleriniz programının sunucusu Doktor Erol Köse'ye anlattı. Sezer 21 saattir yolda olduğunu söyleyerek "Kendimi hastaneye atacağım" dedi.

"21 SAATTİR YOLDAYIM"

İstanbul'da dün gece saatlerinden itibaren etkisi arttıran kar yağışı nedeniyle birçok vatandaş saatlerce kapanan yollarda kalarak zor anlar yaşadı. Yolda kalanlardan biri olan komedyen Şafak Sezer yaşadıklarını TGRT Haber'de Bilmedikleriniz programının sunucusu Doktor Erol Köse'ye bağlanarak anlattı. Sezer 21 saattir yolda olduğunu söyleyerek "Kendimi hastaneye atacağım" dedi.

"21 saattir evime gidemiyorum"

Sezer telefon ile bağlandığı programda Doktor Erol Köse'ye hala yolda olduğunu söyleyerek "Sabah bir televizyon programına katılmıştım. Ulaştırmadaki arkadaşlarımız bırakıyor bizi. O arkadaşım ve ben hala yoldayız. Hala bir yol arıyoruz. İstanbul'un genelinde değil ama Hadımköy tarafında tamamen her yer kilit, hiçbir yerden araba çıkmıyor. Eve gidemiyorum. 21 saattir yoldayım ben. 21 saattir evime gidemiyorum. Ben kendimi hastaneye atmaya çalışıyorum" dedi.

YORUMLAR
500
AK Parti İstanbul'un 'Yüz Yüze 100 Gün' ziyaretleri sürüyor AK Parti İstanbul'un 'Yüz Yüze 100 Gün' ziyaretleri sürüyor İstanbul'da yüzerek kaçmaya çalışan şüpheliyi deniz polisi yakaladı İstanbul'da yüzerek kaçmaya çalışan şüpheliyi deniz polisi yakaladı İSTANBUL-ÇEKMEKÖY'DE PARK HALİNDEKİ OTOMOBİLE KURŞUN YAĞDIRDI İSTANBUL-ÇEKMEKÖY'DE PARK HALİNDEKİ OTOMOBİLE KURŞUN YAĞDIRDI
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Şafak Sezer: Evime gidemiyorum - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement