Erol Evgin'e En İyi Konser Ödülü - Son Dakika

Erol Evgin'e En İyi Konser Ödülü

23.09.2020 10:55
Erol Evgin'e En İyi Konser Ödülü

Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin'in, sanat hayatının 50. yılını kutladığı görkemli konseri, bu yıl 8.'si düzenlenen ACE of M.I.C.E. Awards 2020 Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri'nde "En İyi Konser" ödülünü aldı.

Konserin organizasyonunu üstlenen Delano Event, her yıl dünyaca ünlü markaları ve etkinlik profesyonellerini ağırlayan ACE of M.I.C.E. Awards 2020'ye "Erol Evgin 50. Sanat Yılı Konseri" ile katıldı. İçlerinde Antalya'da düzenlenen Jennifer Lopez konserinin de olduğu 10 konserin yarıştığı kategoride en iyi konser ödülünü "Erol Evgin 50. Sanat Yılı Konseri" kazandı. Erol Evgin ve Delano Event Operasyon Direktörü Işıl Evgin, ödülün sevincini birlikte paylaştılar.

YORUMLAR
500
661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Haftası çerçevesinde Edirne'de konser veren Rubato ilgi gördü 661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Haftası çerçevesinde Edirne'de konser veren Rubato ilgi gördü 'Samsak Döveci' şarkısını bu kez çocuklar seslendirdi 'Samsak Döveci' şarkısını bu kez çocuklar seslendirdi 'Memleket Havaları'na Cengiz Özkan Konuk Oldu 'Memleket Havaları'na Cengiz Özkan Konuk Oldu
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Erol Evgin'e En İyi Konser Ödülü - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement