Evrim Alasya, havaalanındaki simidin fiyatına isyan etti! - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Evrim Alasya, havaalanındaki simidin fiyatına isyan etti!

27.03.2023 09:29

Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncularından Evrim Alasya, İstanbul Havalimanı'nda bir kaşarlı simidin 145 TL'ye satıldığını görünce sosyal medyadan bu duruma tepki gösterdi. Fiyat karşısına şaşıran oyuncu "Bunu alan var mı?" sorusunu sordu.

Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç ve Settar Tanrıöğen'in başrolünü paylaştığı Kızılcık Şerbeti'nin Kıvılcım'ı Evrim Alasya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor. Sosyal medyada İstanbul Havalimanı'nda satılan bir simidin 145 TL olduğunu gören oyuncu, sessiz kalamadı.

"BUNU ALAN VAR MI?"

Twitter'da bir paylaşım yapa kullanıcı havalimanında bir kaşarlı simidin 145 TL olduğunu söyleyerek "Acaba yeni havalimanındaki bu işletmelere kime ait?" diye sitem etti. Paylaşımı gören Evrim Alasya ise "Bunu alan var mı?" diye sordu.

Oyuncu Evrim Alasya, havalimanındaki simidin fiyatını görünce sessiz kalamadı

RTÜK'TEN KIZILCIK ŞERBETİ'NE CEZA

RTÜK, Kızılcık Şerbeti'ndeki kadın istismarı ve şiddet sahneleri yaptırıma uğradı. Show TV'nin "Kızılcık Şerbeti" dizisi sebebiyle Üst Kurul, Show TV'ye 5 kez program durdurma ve en üst sınırdan idari para cezası yaptırımı uyguladı. Katıldığı programda RTÜK'ün kararıyla ilgili konuşan Evrim Alasya "21. yüzyılda yaşıyoruz ya bunu tartışıyor olmak şu anda... Gerçekten anlamıyorum" diyerek tepki göstermişti.

Oyuncu Evrim Alasya, havalimanındaki simidin fiyatını görünce sessiz kalamadı
YORUMLAR (18)
  • Murat Adıyaman: Sana kim dedi hava alanında kaşarlı simit ye diye ben hayatımda hiç hava alanında birşey yemedim. Cevap Yaz 21 59 Yayından Kaldır
  • Serkan İlkeli : 145 TL ye kızmayıp sanatçıyı itham eden akılsız troller burada da yerlerini almışlar. Cevap Yaz 114 18 Yayından Kaldır
  • Ali Kublay: Alma nusrettede bir hamburger 600 TL Cevap Yaz 1 7 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Magazin Evrim Alasya, havaalanındaki simidin fiyatına isyan etti! - Son Dakika


Advertisement