Gizem Karaca Hayalindeki Rolü Açıkladı - Son Dakika

Gizem Karaca Hayalindeki Rolü Açıkladı

12.06.2022 16:12
Gizem Karaca Hayalindeki Rolü Açıkladı

Evdokya karakteriyle TRT 1 ekranlarındaki "Alparslan Büyük Selçuklu" dizisinde izleyenlerin karşısına çıkarak beğenileri toplayan Gizem Karaca, MAG Haziran sayısına konuk oldu.

2011 yılında Miss Turkey ikincisi olan güzel oyuncu, hakkında en çok merak edilenleri MAG Okurları için yanıtladı. Gizem Karaca, "Hafif dengesizlikleri olan, biraz hırçın, o gıcık olduğumuz ama vazgeçemediğimiz insanlar vardır ya hayatımızda, öyle birini canlandırmak isterim" dedi.

Oyunculuk serüveni ile ilgili konuşan Gizem Karaca şunları söyledi: "Bu süreç ve bu yolculuk benim için çok kıymetli. Her proje bir yolculuk diye düşünüyorum. Bu süreçte beraber yola çıktığınız ve o yolu beraber yürüdüğünüz insanlar oluyor. Aynı amaç için bir araya geliniyor ve sonra ayrılınıyor; ama o yolu değerli kılan, birbirinize kattıklarınız oluyor günün sonunda. Çok değerli sanatçılarla ve ustalarla çalışma fırsatım oldu ve her projede, her canlandırdığım karakterde hayatıma katacak özel şeyler oldu. Bu konuda çok şanslı olduğumu düşünüyorum."

Dijital platformlar hakkında da konuşan Gizem Karaca "Dijital platformların artması beni çok heyecanlandırıyor. TV ve sinema dışında, dışarıda bekleyen bir sürü senaryo, bir sürü hikaye var ve artık daha geniş bir alan olması çok heyecan verici gerçekten. Bu konuda sabırlı bir bekleyiş içindeyim. En içime sinen, en benim ve bana değer katacak projede yer almak isterim" dedi.

Karaca kendisini tanımlayan mottosunun ise "Don't grow up its a trap! (Sakın büyüme, bu bir tuzak!) olduğunu iletti.

YORUMLAR
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Gizem Karaca Hayalindeki Rolü Açıkladı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement