Hadise Mehmet Dinçerler çiftinin düğün günü belli oldu! Dikkat çeken tarih ayrıntısı - Son Dakika

Hadise Mehmet Dinçerler çiftinin düğün günü belli oldu! Dikkat çeken tarih ayrıntısı

25.01.2022 11:54
Hadise Mehmet Dinçerler çiftinin düğün günü belli oldu! Dikkat çeken tarih ayrıntısı

Geçtiğimiz günlerde Mehmet Dinçerler sevgilisi Hadise'ye evlenme teklif etmiş ve bu olay günlerce konuşulmuştu. Mehmet Dinçerler'in ailesiyle sık sık görüntülenen Hadise'ye düğün ne zaman sorusu sorulmaya başlandı. Çift, iddiaya göre 27 Nisan'da nikâh masasına oturacak.

Söyleyemezsem Olmaz'da Bircan Bali'nin iddiasına göre Hadise ve Mehmet Dinçerler düğün tarihine karar verdi. Çift,27 Nisan'da nikâh masasına oturacak.

TARİHTE DİKKAT ÇEKEN AYRINTI

Mehmet Dinçer ile aşk yaşayan ve evlilik teklifi alan Hadise aile girdi. Sevgilisinin ailesiyle sık sık mutluk pozuveren Hadise ve Mehmet Dinçerler'in ne zaman nikah masasına oturacağı belli oldu. Çift,27 Nisan'da nikâh masasına oturacak. İkilinin bu tarihi seçmelerinin nedeni ise o günün Kadir Gecesi'ni denk geliyor olması. Hadise ve sevgilisi bu tarihin kendilerine daha uygun ve hayırlı olacağına karar vermiş.

YORUMLAR
500
Hadise yeni imajıyla Khloe Kardashian'a benzetildi Hadise yeni imajıyla Khloe Kardashian'a benzetildi Seda Bakan'dan Flaş Hadise İtirafı! Seda Bakan'dan Flaş Hadise İtirafı!

Son Dakika Magazin Hadise Mehmet Dinçerler çiftinin düğün günü belli oldu! Dikkat çeken tarih ayrıntısı - Son Dakika


Advertisement