Hakim dizisinin ilk fragmanı yayınlandı! Erdal Beşikçioğlu oyunculuğuyla mest etti - Son Dakika
Magazin

Hakim dizisinin ilk fragmanı yayınlandı! Erdal Beşikçioğlu oyunculuğuyla mest etti

"Breaking Bad" dizisiyle tanınan Emmy ödüllü oyuncu Bryan Cranston'ın başrolünde yer aldığı "Your Honor" dizisi Türkiye versiyonu olan "Hakim" adıyla ilk fragmanı çıktı. Başrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun oynadığı dizi ATV'de yayınlanacak.

18.02.2022 09:19  Güncelleme: 09:23

"Breaking Bad" dizisiyle tanınan Emmy ödüllü oyuncu Bryan Cranston'ın başrolünde yer aldığı "Your Honor" dizisi "Hakim" adıyla Türkiye'ye uyarlandı. Yapımcılığını Limon Film'in, yönetmenliğini Erkan Tunç'un üstendiği, uyarlama senaryosunu Yılmaz Şahin üstleniyor.

MERAK EDİLEN FRAGMAN YAYINLANDI

Orijinal dizide, oğlu bir trafik kazasına karışan ve birinin ölümüne sebep olan Yargıç'ın oğlunu kurtarma çabası ve düştüğü ikilem anlatılıyor. Dizinin yerli versiyonunda da bir hakimin aynı şeyleri yaşaması bekleniyor. Senaryosunu Yılmaz Şahin'in üstlendiği dizinin merak edilen ilk fragmanı da izleyiciyle buluştu.

Erdal Beşikçioğlu'nun yeni dizisi Hakim'den ilk fragman yayınlandı

Hakimi canlandıran Beşikçioğlu'nun "Ne yaptımsa onun için yaptım, evladım için! Onu korumak için… Beni, kim neyle suçlayabilir? Kim nasıl yargılayabilir? Kim ceza verebilir kendi vicdanımdan başka" sözleri ise fragmana damga vurdu. ATV ekranlarında yayınlanacak dizinin tarihi ise henüz netleşmedi.

Hakim dizisinin ilk fragmanı yayınlandı! Erdal Beşikçioğlu oyunculuğuyla mest etti

Son Dakika Magazin Hakim dizisinin ilk fragmanı yayınlandı! Erdal Beşikçioğlu oyunculuğuyla mest etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (2)

  • Koray Demir: hakim.yargı.mahkum nasıl dızeler var bu sene resmen adalet mahkemesı gıbı 0 1 Yanıtla
  • Bulent Cebeci: Dizilere bakıyorsunuz şiddet kan ve gözyaşı neden bu ülkede komedi dizileri çekilmiyor artık insanlar içinde bulunduğu bataklığa o kadar batmış ki eğlenecekleri hayattan keyif alacakları tarafı artık kalmamış 0 0 Yanıtla

Advertisement