Haluk Bilginer'den Ben-Hur Süprizi - Son Dakika

Haluk Bilginer'den Ben-Hur Süprizi

22.08.2016 10:16
Haluk Bilginer'den Ben-Hur Süprizi

9 Eylül'de beyaz perdeye gelen Ben-Hur filminde ünlü oyuncu Haluk Bilginer'in rol aldığı daha önce açıklanmıştı. Haluk Bilginer'in canlandırdığı Simonides karakteri için hazırlanan afiş ilk kez yayınlandı.

Ben-Hur filminde Haluk Bilginer'in rol aldığı geçen sene basına yansıyan set görüntüleriyle duyurulmuş ve büyük ilgi toplamıştı. Filmin yayınlanan afişleri arasında Haluk Bilginer'in canlandırdığı Simonides karakterine ait afiş de yer alıyor.

Haluk Bilginer'den Ben-Hur Süprizi

Haluk Bilginer'den Ben-Hur Süprizi

Ben-Hur, Roma ordusunda subay olan üvey erkek kardeşi Messala (Toby Kebbell) tarafından haksız bir şekilde ihanetle suçlanan prens Judah Ben-Hur'un (Jack Huston) epik hikayesini konu alıyor. Rütbesi alınan, ailesinden ve sevdiği kadından (Nazanin Boniadi) ayrı bırakılan Judah, köleliğe zorlanır. Denizde geçen yıllardan sonra intikam almak için vatanına döner ama bu arınması için bir fırsattır.

Haluk Bilginer'den Ben-Hur Süprizi

Film, Lew Wallace'ın ölümsüz romanı Ben-Hur: A Tale of the Christ'a dayanıyor. Filmin oyuncuları arasında Rodrigo Santoro, Ayelet Zurer, Pilou Asbaek, Sofia Black D'Elia ve Morgan Freeman da yer alıyor.

Haluk Bilginer'den Ben-Hur Süprizi

Keith Clarke ve John Ridley tarafından kaleme alınan senaryo Timur Bekmambetov yönetmeniğinde çekildi.

Haluk Bilginer'den Ben-Hur Süprizi

Haluk Bilginer'den Ben-Hur Süprizi

Sean Daniel, Joni Levin ve Duncan Henderson, Mark Burnett, Roma Downey, Keith Clarke, John Ridley ve Jason F Brown ile birlikte filmin yapımcılığını üstlendi. Paramount Pictures ve Metro-Goldwyn-Mayer Pictures ortaklığında çekilen "BEN-HUR," 9 Eylül'de sinemalarda.YORUMLAR
500
Tevfik Yamantürk adaylığını açıkladı Tevfik Yamantürk adaylığını açıkladı Kartal Belediyesi Satranç Akademisi kayıtları başlıyor Kartal Belediyesi Satranç Akademisi kayıtları başlıyor Çanakkale'de sezonun ilk palamutları tezgaha çıktı Çanakkale'de sezonun ilk palamutları tezgaha çıktı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Magazin Haluk Bilginer'den Ben-Hur Süprizi - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement