Hamdi Alkan eşinin rol arkadaşıyla öpüşmesi hakkında ilk kez konuştu: Rahatsızlık duymadım - Son Dakika

Hamdi Alkan eşinin rol arkadaşıyla öpüşmesi hakkında ilk kez konuştu: Rahatsızlık duymadım

20.11.2021 14:11

Selen Görgüzel Alkan, rol aldığı tiyatro oyununda partneri ile öpüşmek için kendisini en ön sıradan izleyen eşi Hamdi Alkan'dan izin istedi. Eşinin rol gereği partneriyle öpüşmesi hakkında konuşan Hamdi Alkan, "Rahatsızlık duymadım, kıskanılacak bir durum yok" açıklamalarında bulundu.

Selen Görgüzel Alkan, kadrosunda yer aldığı Seviyorsan Ayrıl Bence oyununda ilginç anlar yaşadı. Oyunda partneri İrfan Kangı ile öpüşmesi gereken Alkan, kendisini izleyen eşi Hamdi Alkan izin alarak partneriyle öpüştü. Bu olayın gündem olmasının ardından Hamdi Alkan'dan cevap gecikmedi.

"EŞİM OYUNDA YAPMASI GEREKENİ YAPTI"

Posta'ya özel açıklama yapan Hamdi Alkan, eşinin partneriyle öpüşmesiyle ilgili "Asla rahatsızlık duymadım, kıskanılacak bir durum da yok. Eşim bir oyuncudur; bu da bir tiyatro oyunudur ve gereken neyse o yapılmıştır yani eşim gereğini yapmıştır. Tekrar ediyorum bu bir oyundur oyunda gereğini yapmış arkadaşlar başka bir şey değil. O olumsuz saçma sapan yorumlardan etkilenmiyorum çünkü bakmıyorum, ben bu tarz şeylere bakmam çünkü oyunun bir parçası o. Bir oyun bu ve ben eşimin yaptığı tiyatroyu destekliyorum. Aramızda neden kriz çıksın. Oyunun gereğini yapmışlar bu kadar" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Kaynak: Diğer

Son Dakika Magazin Hamdi Alkan eşinin rol arkadaşıyla öpüşmesi hakkında ilk kez konuştu: Rahatsızlık duymadım - Son Dakika Magazin


Advertisement