İbrahim Tatlıses'in kızı saldırıya uğrarken, dükkanda yaşanan panik anları kamerada - Son Dakika

İbrahim Tatlıses'in kızı saldırıya uğrarken, dükkanda yaşanan panik anları kamerada

03.04.2021 09:49

İmparator lakaplı türkücü İbrahim Tatlıses'in şarkıcı kızı Dilan Çıtak Tatlıses'in Nişantaşı'nda güzellik merkezinde yabancı uyruklu müşteriler ve Çıtak arasında tartışma çıkmış arbedede bir çalışan başından yaralanmıştı. Yaşadığı olayın şokunu atlatamayan Çıtak'ın mekanındaki saldırı anının görüntüleri ortaya çıktı.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'ndaki tırnak ve güzellik bakım merkezine gelen yabancı uyruklu dört kişilik grup güzellik merkezinde bakım yaptırmıştı. Bu sırada Çıtak ve grup arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıkmıştı. Güzellik merkezinden ayrılan grup, bir süre sonra geri gelerek içeride bulunanlara saldırmış ve bir çalışanı başından aldığı darbeyle yaralanmıştı.

PANİK ANLARI KAMERADA

Bugünde, saldırı anında içeride yaşanan panik anlarının güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, içeride bulunan kişilerin bağırarak, kalkıp koşması görülüyor. Ayrıca çalışanın kafasına vurulan parfüm şişesinin de kırılmış olduğu görüldü.

İşte olay anından görüntüler...

İbrahim Tatlıses'in kızı saldırıya uğrarken, dükkanda yaşanan panik anları kamerada
İbrahim Tatlıses'in kızı saldırıya uğrarken, dükkanda yaşanan panik anları kamerada
YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Yılan ısırığından ölen ablasının cenazesinde yılan ısırığından dolayı can verdi Yılan ısırığından ölen ablasının cenazesinde yılan ısırığından dolayı can verdi Nijerya'da silahlı saldırıda 13 kişi hayatını kaybetti Nijerya'da silahlı saldırıda 13 kişi hayatını kaybetti İran dini liderinin ölüm fetvası verdiği Salman Rüşdi'ye yönelik saldırı, İran'da da yankı uyandırdı İran dini liderinin ölüm fetvası verdiği Salman Rüşdi'ye yönelik saldırı, İran'da da yankı uyandırdı
Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin İbrahim Tatlıses'in kızı saldırıya uğrarken, dükkanda yaşanan panik anları kamerada - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement