İlker Kaleli'nin dönüm noktası! Bir diziyle hayatı değişti - Son Dakika

İlker Kaleli'nin dönüm noktası! Bir diziyle hayatı değişti

02.06.2021 10:39

Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan videoda Poyraz Karayel dizisindeki rolüyle hafızalara kazınan ve şimdilerde şarkıcı Sıla Gençoğlu ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen İlker Kaleli'nin hayatındaki en büyük dönüm noktası anlatıldı.

Kayıp Şehir, Dip, Kayıp, Poyraz Karayel ve Öğretmen gibi dizilerdeki rolüyle adından söz ettiren İlker Kaleli aslında kimdir? Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan videoda, Kaleli'nin meslek hayatı, hayatındaki dönem noktası, ailesi ve özel hayatıyla ilgili tüm bilinmeyenler anlatıldı.

Oyunculuğa ve müziğe büyük bir ilgisi olan Kaleli'nin hayatı bir gecede verdiği kararla Haluk Bilginer'in de eğitim aldığı LAMDA'ya gitmesiyle bambaşka bir hal alıyor.

VİDEONUN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

YORUMLAR
500
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan öğretmenlere çağrı: Kariyer sınavına girmeyin CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan öğretmenlere çağrı: Kariyer sınavına girmeyin Kılıçdaroğlu'ndan Öğretmenlere Çağrı: 'Kariyer Sınavı Rencide Edici Olduğu İçin Daha Makul Bir Çözüm Bulmak Üzere Çağrı Yapmıştım. Yanaşmadılar. Kılıçdaroğlu'ndan Öğretmenlere Çağrı: 'Kariyer Sınavı Rencide Edici Olduğu İçin Daha Makul Bir Çözüm Bulmak Üzere Çağrı Yapmıştım. Yanaşmadılar. Akşener: Atayamayacaksan niçin öğretmen okulu açıyorsun? Akşener: Atayamayacaksan niçin öğretmen okulu açıyorsun?

Son Dakika Magazin İlker Kaleli'nin dönüm noktası! Bir diziyle hayatı değişti - Son Dakika


Advertisement