İntikam Dizisinde Sürpriz Ayrılık - Son Dakika
Magazin

İntikam Dizisinde Sürpriz Ayrılık

İntikam Dizisinde Sürpriz Ayrılık

Beren Saat'in başrolünde oynadığı "İntikam"da reytingler git gide düşüyor... Düşük reytinglerin faturası kime kesildi?...

09.10.2013 00:12
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Beren Saat'in başrolünü oynadığı İntikam dizisi bu sezon geçen yıla göre düşen reytingleriyle dikkatleri üzerine çekmişti. Nejat İşler'in çekimler başlamadan Kanal D CEO'su İrfan Şahin'le görüşüp ayrılmak istediğini söylediği diziye bu sezon yeni oyuncular katılmıştı. İşler'in yerine Yiğit Özşener ile anlaşan yapım şirketi D Production ayrıca usta oyuncu Tilbe Saran, Alican Yücesoy ve Zeynep Özder'i kadroya dahil etmişti.

Ünlü Amerikan dizisi 'Revenge'in birebir yerli uyarlaması olan İntikam'da bu değişikler bile reytinglerin yükselmesini sağlamadı. Bu nedenle her dizide yaşandığı gibi önce senaryo grubunda değişikliğe gidildi. Dan Dwarkin ve Jay Beattie imzalı senaryoyu ülkemize uyarlayan Meriç Acemi ve Sadık Bigat'ın dizideki görevini bu haftadan itibaren Nuran Evren Şit devraldı. Şit yaşanan gelişmenin sosyal medyada duyulması üzerine "Madem duyuldu doğrusunu yazalım: İntikam dizisinin 27. bölümü itibariyle, ekibimle beraber kalemi devraldık" açıklamasını yaptı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sinema -TV Bölümü mezunu olan Şit, daha önce "Hanımın Çiftliği" ve "Elveda Rumeli" gibi başarılı dizileri kaleme almıştı.

Kaynak: Star

Son Dakika Magazin İntikam Dizisinde Sürpriz Ayrılık - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement