Kadim Dostum'a İzleyiciden Tam Not - Son Dakika
Magazin

Kadim Dostum'a İzleyiciden Tam Not

Kadim Dostum\'a İzleyiciden Tam Not

Kadim Dostum dizisi, Mardinli izleyicilerden tam not aldı.

03.09.2014 13:35

Kadim Dostum dizisi, Mardinli izleyicilerden tam not aldı.

Yapımcılığını Boyut Film/ Murat Tokat'ın üslendiği, İlker Aksum, Metin Yıldız, Eren Hacısalihoğlu, Murat Eken, Damla Aslanalp, Dilara Aksüyek, Arif Erkin, Tarık Papuççuoğlu, Zeyno Üstünışık, Nilgün Karababa, İpek Ayaz, Doğukan Polat, Erol Aksoy, Ünal Silver, Aydan Burhan, Dilek Çelebi, Suna Selen, Dilşah Demir, Şenay Aksoy, Sinan Bengier ve Elif Sümbül Sert'in rol aldıkları dizisinin ilk bölümü alkışlar eşliğinde izlendi. Mardin Vali Vekili Ali Güldoğan, Artuklu Kaymakamı Soner Karataşoğlu, Kızıltepe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, Turizm ve Otelciler Derneği Başkanı Özgür Güngör'ün de gösteride dizinin ilk bölümü izleyicilerden tam not almayı başardı.

İki telkari ustası dede ve leblebici çocuklarının 60 yıllık bir rekabeti konu alan dizi, her pazartesi akşamı Fox TV ekranlarından izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

Kadim ve Dostum ailelerinin maceralarının anlatıldığı dizi, ailenin hayatımızdaki önemine değiniyor. İlk bölümüyle izleyicisini ekran başına kilitleyen dizinin çekimleri, Mardin'de 40- 50 derece sıcaklıkta yapıldı. - MARDİN

Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Kadim Dostum'a İzleyiciden Tam Not - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement