Kara Sevda Heyecan Dolu 44. Bölümüyle Geliyor - Son Dakika
Magazin

Kara Sevda Heyecan Dolu 44. Bölümüyle Geliyor

Kara Sevda, 44. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Kara Sevda, 44. bölümünde neler yaşanacak?

16.11.2016 16:02  Güncelleme: 16:03

Başrollerini Neslihan Atagül ve Burak Özçivit'in paylaştığı Kara Sevda bu akşam heyecan dolu yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Dizinin yeni bölümünde Kemal ve Niha arasındaki buzlar eriyor mu? Dizinin 44. bölümde yaşanacak önemli gelişmeleri gözler önüne seren dizinin ilk fragmanına Kemal ve Nihan'ın kafes dövüşü sahnesi damga vuruyor. Nihan dövüşüyle Kemal'i şaşırtıyor. İkinci fragmanda ise Kemal ve Nihan arasındaki buzlar eriyor ve ikili birbirlerine yakınlaşıyor. Bu yakınlaşmada Nihan'ın Kemal'den gizlediği sıralardan biri ortaya çıkıyor. Kara Sevda heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam Star TV ekranlarında olacak.

KARA SEVDA 43. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nihan'ın Ozan'ın ölümüyle ilgili ortak hareket etme kararına karşın, Kemal'in ciddi endişeleri vardır. Bu endişeler, Emir'in harekete geçmesiyle kanıtlanır. Nihan ile Kemal işbirliği ilk andan Emir'e deşifre olma tehlikesiyle yüzleşir. Emir, Kemal'in bir gece önce kendisine Nihan üstünden verdiği "dersin" hesabını sormak için vakit kaybetmez. Kemal'in bütün ailesi hedefindedir. Emir her bir hamlesinde eli biraz daha yükseltecektir. Diğer tarafta Kemal ve Nihan arasındaki sonsuz bağın kanıtı olan defter bir Soydere'nin eline geçer. Yaşanacakların ardından, bu defterin, Nihan'la Kemal arasındaki sonsuz bağın kanıtı olduğu kadar, Kemal'in ölümle yaşam arasındaki çizgisi olduğu da anlaşılacaktır. Nihan evde defterin yokluğunu fark ettiğinde, yaşayacağı korkunun bir tarafında kızının hayatı, diğerinde de sevdiği adamın hayatı olacaktır.

Nihan ile Kemal'in araştırmaları, Ozan'ın cinayete kurban gittiğine dair somut bir delil elde etme amacında yoğunlaşır. Kemal, cinayet araştırmasının Nihan'ı Zeynep'e götürdüğünü öğrendiğinde, Nihan'ın arkasında bıraktığı büyük açığı fark edecektir. Kemal ve Nihan'ın Emir'in gölgesinde bundan sonra atacağı her adım için çok dikkatli olması gerekmektedir. Kemal, Emir'in kendisini durdurabilmek için ne kadar ileri gidebileceğini acı bir şekilde öğrenir. Kendisinden ailesine uzanan savaşın hesabını, Kemal de Emir'e sormadan bırakmayacaktır. Ozan'ın ölümüne dair şüphelerini ispatlayabilecek yeni bir kanal bulan Kemal, Nihan'la yeniden bir araya gelir. Ozan'ın öldüğü güne dair ortaya çıkacak yepyeni bilgiler, Kemal'in elinde gerçek bir delile dönüşecektir. Emir'in dalga dalga ataklarına Kemal'in vereceği cevap, Kozcuoğlu Ailesi'ne bugüne kadarki en büyük darbeyi indirecektir.

Kara Sevda Heyecan Dolu 44. Bölümüyle Geliyor

Son Dakika Magazin Kara Sevda Heyecan Dolu 44. Bölümüyle Geliyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement