Komşuları Nur'u Polise Şikayet Etti - Son Dakika
Magazin

Komşuları Nur'u Polise Şikayet Etti

Komşuları Nur\'u Polise Şikayet Etti

Eşi Levent Veziroğlu'yla evliliğinde sorunlar olduğu konuşulan Nur Fettahoğlu'nun düzenlediği ev partisinde gürültü sınırı aşılınca komşular polis çağırdı.

24.01.2015 14:05  Güncelleme: 14:11

Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Mahidevran karakteriyle ünlenen Nur Fettahoğlu, önceki yıl iş adamı Levent Veziroğlu'yla evlendikten sonra taşındığı Rumelihisarı'ndaki evinde sık sık ev partisi düzenliyor.

KOMŞULAR POLİS ÇAĞIRDI

Yılbaşı Sezen Aksu dahil Muhteşem Yüzyıl'daki arkadaşlarının neredeyse tamamını ağırladığı büyük bir parti veren oyuncunun geçen günlerdeki eğlence gecesi tatsız bitti. Komşular evdeki gürültüden şikayetçi olunca oyuncunun kapısına polis gitti.

MİSAFİRİ KAPIYA KAFA ATMIŞ

Son dizisi Hayat Yolunda'nın ekran ömrü kısa olan Fettahoğlu'nun bir süredir eşiyle arasının bozuk olduğu kulaktan kulağa yayılıyor. Oyuncu, eşi evde olsa da olmasa da ağırlıklı olarak Muhteşem Yüzyıl'ın şehzadeleri Engin Öztürk ve Aras Bulut İynemli'nin bulunduğu ev eğlencelerine devam ediyor.

Bir parti sonunda aşırı alkol alan bir misafirinin de komşu evlerden birinin kapısına kafa attığı konuşuluyor.

Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Magazin Komşuları Nur'u Polise Şikayet Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (2)

  • Efe diyari: Bence para suyunu cekiyor oldu olucak piyasaya duseyim sonra reklami yapayim demis 2 1 Yanıtla
  • ova: Aman sizde gunemde kalmak icin sow yapiyolar isye yoksa nasil ayakta kslcaklar onlar kim evlilik kim ker kose basindakiler koca onlara 0 0 Yanıtla

Advertisement