Kıbrıs'ta masal gibi set - Son Dakika

Kıbrıs'ta masal gibi set

01.11.2021 09:26
Kıbrıs'ta masal gibi set

Yapımcılığını Nilay Gürsoy'un üstlendiği, yönetmenliğini Nilay İslamoğlu'nun yaptığı, başrollerini Nilay Deniz ve Ekin Mert Daymaz'ın paylaştığı romantik komedi Masal'ın Kıbrıs'taki setinden renkli görüntüler geldi. Oyuncuların çok keyifli geçtiğini söylediği çekimler bitmek üzere.

Başrollerini Nilay Deniz ve Ekin Mert Daymaz'ın paylaştığı romantik komedi Masal'ın çekimleri geçtiğimiz günlerde Kıbrıs'ta başlamıştı. Yapımını Nilay Gürsoy'un üstlendiği, Nilay İslamoğlu'nun yönettiği, heyecanlı bir aşk hikayesini anlatan Masal'ın seti de Kıbrıs'ın güneşli ve sıcak iklimine uyum sağladı.

Kıbrıs'ın en güzel otellerinden Les Ambassadeurs Hotel & Casino'da çekilen filmin oyuncuları disiplini elden bırakmadan çekim aralarında çok eğleniyor. Herkesin gülümsediği sette sürekli kahkahalar atılıyor. Gerçek hayatta olduğu gibi filmde de iki yakın arkadaşı canlandıran Nilay Deniz ve Gözde Çığacı "Bu kadar eğlendiğimiz bir iş hatırlamıyoruz" dedi. Hakan Meriçliler, Tarık Uğur Özenbaş, Cenk Acarlar, Yasmin Albay gibi usta ve yetenekli isimlerin de bulunduğu kadro plajda güneşlenerek senaryo çalışıyor, öğle ve akşam yemeklerinde espriler havada uçuşuyor. Hem tatil yapıp hem çalıştıklarını söyleyen oyuncular "Bu set hiç bitmese keşke" dediklerini söylüyor.

Filmin hikayesi Nilay Deniz'in oynadığı Nehir'in babasının Kıbrıs'taki otelinde başlıyor. Gastronomi okuduktan sonra otelin restoranını çok iyi bir noktaya getiren Nehir, Tarık Uğur Özenbaş'ın canlandırdığı genel müdür Orçun'un üçkağıtları nedeniyle beklenmedik olaylarla karşılaşır, zor durumda kalır. O sırada Ekin Mert Daymaz'ın hayat verdiği Kaan'la karşılaşınca dünyası değişir.

2022'nin ilk günlerinde vizyona girmeye hazırlanan Masal pandemi döneminde özlemi çekilen sinema keyfini izleyicilere yaşatmaya hazırlanıyor.
Kıbrıs'ta masal gibi set
Kıbrıs'ta masal gibi set
Kıbrıs'ta masal gibi set
Kıbrıs'ta masal gibi set

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Kıbrıs'ta masal gibi set - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Mansur Yavaş ulaşımda yeni kararı duyurdu: Kadınlar istediği yerde inebilecek 18:50 Mansur Yavaş ulaşımda yeni kararı duyurdu: Kadınlar istediği yerde inebilecek İntihar dediği olay cinayet çıkmıştı! Kocasını öldüren kadın, o geceyi anlattı 17:26 İntihar dediği olay cinayet çıkmıştı! Kocasını öldüren kadın, o geceyi anlattı Yerli otomobil TOGG'un fiyatı hakkında ipucu verildi: İçten yanmalı bir C-SUV'la eş değer olacak 17:06 Yerli otomobil TOGG'un fiyatı hakkında ipucu verildi: İçten yanmalı bir C-SUV'la eş değer olacak
Netflix'te yayınlanan çizgi dizgide kapı ve duvara PKK/YPG bayrağı astılar 16:11 Netflix'te yayınlanan çizgi dizgide kapı ve duvara PKK/YPG bayrağı astılar Ünlü futbolcu Maradona'nın hayatının anlatıldığı dizide inanılmaz sahneler 16:03 Ünlü futbolcu Maradona'nın hayatının anlatıldığı dizide inanılmaz sahneler Hazine'ye ait arsalar satışa çıktı! Fiyatlar 100 bin liradan başlıyor 14:48 Hazine'ye ait arsalar satışa çıktı! Fiyatlar 100 bin liradan başlıyor
Altın diye evine götürdüğü kaya göktaşı çıktı 14:11 Altın diye evine götürdüğü kaya göktaşı çıktı AK Parti 13:37 AK Parti "insan taşındığını" iddia etmişti! Akşener'in Denizli mitingine dair İYİ Parti'den sert yanıt!
Advertisement