Özel hayat açıklaması yapan Buket Aydın: Cumhurbaşkanıyla seyahat ederken... - Son Dakika

Özel hayat açıklaması yapan Buket Aydın: Cumhurbaşkanıyla seyahat ederken...

24.10.2021 19:25
Özel hayat açıklaması yapan Buket Aydın: Cumhurbaşkanıyla seyahat ederken...

Armağan Çağlayan'ın konuğu olan spiker Buket Aydın özel hayatının gündem olmasına şaşırdığını söyledi. Aydın açıklamasında "Cumhurbaşkanıyla seyahat ederken birden magazin malzemesi oldum" dedi.

Armağan Çağlayan'ın Zor ama Sor serisinin konuğu Buket Aydın oldu. Emir Sarıgül ile bir küs bir barışık giden ilişkisiyle sık sık gündeme gelen Aydın iddialı açıklamalar yaptı.

Haber Başkanlığından ayrılırken reytinglerin gayet yüksek olduğunu söyleyen Aydın, son iki yılda yaşananlardan pişmanlık duymadığını belirtti.

Mynet'in haberine göre; Buket Aydın magazin basınında gündem olmasıyla ilgili "Cumhurbaşkanı ile seyahatlere gidiyordum. Cumhurbaşkanıyla seyahat ederken birden magazin malzemesi oldum. Sürekli gidiyordum. Cumhurbaşkanı uçağında sürekli siyaset konuşan, bakanlarla görüşen bir insandan bir anda Nişantaşı'nda yürürken peşimde koşulan bir insan haline geldim. Hepimiz gazeteciyiz ben bana mı koşuyorlar diye şok oluyorum" dedi.

Buket Aydın bu duruma da alıştığını söyleyerek "Benim özel hayatım bu kadar önemli mi?" dedi. Buket Aydın "Asla özel hayatım hakkında bir daha açıklama yapmayacağım" diyerek daha önce yaptığı açıklamaya da gönderme yaptı.

YORUMLAR
500
Söke'de yangın: 2 kişi hastaneye kaldırıldı Söke'de yangın: 2 kişi hastaneye kaldırıldı Didim'de yelkenli tekne içerisindeki 33 düzensiz göçmen kurtarıldı Didim'de yelkenli tekne içerisindeki 33 düzensiz göçmen kurtarıldı Nallıhan'daki Kocahan'da restorasyon çalışması başlatılacak Nallıhan'daki Kocahan'da restorasyon çalışması başlatılacak
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Özel hayat açıklaması yapan Buket Aydın: Cumhurbaşkanıyla seyahat ederken... - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement