5 ay boşanan Petek Dinçöz nişanlandı: Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın - Son Dakika

5 ay boşanan Petek Dinçöz nişanlandı: Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın

08.08.2022 09:56

Magazin dünyası Petek Dinçöz'ü konuşuyor. Mart ayında 8 yıllık eşi Serkan Kodaloğlu ile tek celsede boşanarak yurt dışına taşınan Petek Dinçöz, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla nişanlandığını açıkladı. Dinçöz, nişan yüzükleriyle verdikleri poza, "Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın" notunu düştü.

Şarkılarıyla yıllara damga vuran ancak 2014 yılında iş insanı Serkan Kodaloğlu ile nikah masasına oturduktan sonra kariyerine ara veren Petek Dinçöz, 15 Mart'ta tek celsede boşandı. Boşandıktan sonra Miami'ye taşınan Dinçöz, yeni bir ilişkiye yelken açarak nişanlandı.

"RABBİM BİZİ BİRBİRİMİZDEN AYIRMASIN"

Oğluyla Miami'ye taşındıktan sonra gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden Petek Dinçöz, Nidab isimli bir beyefendiyle aşk yaşamaya başladı. Özel hayatıyla ilgili bu zamana kadar hiç paylaşım yapmayan ünlü isim, Instagram hesabından nişan yüzükleriyle bir fotoğraf paylaşarak "Mutlu bir yuva kurmak için attığımız ilk adımımız hayırlı olsun, Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın" notunu düştü.

Mart ayında boşanan Petek Dinçöz, nişanlandı
Mart ayında boşanan Petek Dinçöz, nişanlandı
YORUMLAR (2)
  • mossi : hangi psikoloğa gitmiş acaba. biz olsak kahrımızdan ölürüz.. 1 cocuğun var 8 yıl evli kalmışsın ayrılıp 5 ay sonra nişanlanmak için insanın beynine reset attırması lazım..ne içtin abla yaa allah rızası için paylaş Cevap Yaz 48 1 Yayından Kaldır
500
Çene ve dudak dolgusu yaptıran oyuncu Bensu Soral'ın yeni görüntüsüne takipçilerinden eleştiri geldi Çene ve dudak dolgusu yaptıran oyuncu Bensu Soral'ın yeni görüntüsüne takipçilerinden eleştiri geldi Zeynep Bastık'ın yeni ilişkisine eski eşi Tolga Akış'tan yorum geldi: İnsanları salın, nasıl isterse öyle yaşar Zeynep Bastık'ın yeni ilişkisine eski eşi Tolga Akış'tan yorum geldi: İnsanları salın, nasıl isterse öyle yaşar Şarkıcı Karsu, sevgilisi Mike Schrama'nın evlilik teklifini kabul etti! Ünlü isimlerden tebrik yağdı Şarkıcı Karsu, sevgilisi Mike Schrama'nın evlilik teklifini kabul etti! Ünlü isimlerden tebrik yağdı

Son Dakika Magazin 5 ay boşanan Petek Dinçöz nişanlandı: Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın - Son Dakika


Advertisement