Merve Holefter'den Yeni Şarkı - Son Dakika

Merve Holefter'den Yeni Şarkı

21.05.2022 00:50
Merve Holefter'den Yeni Şarkı

Söz yazarı ve besteci kimliği ile sayısız eseri yorumlanan Merve Holefter kariyerinin 6. single çalışması olan Alınsam'ı dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Türk pop müziğini alternatif yorumu ile zenginleştiren Tuzlu Kahve, Maya, İstanbul, gibi sevilen eserlerinin ardından sözü ve bestesi kendisine, aranjesi başarı aranjör Barış Engürlü'ye ait Alınsam'ın klip yönetmenliği Mertcan Kesim tarafından gerçekleştirildi.

Alınsam 20 Mayıs Cuma günü Seyhan Müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda yayında.

Merve Holefter - Alınsam

yine giymişsin zırhını çelikten

Ne istedin ki zaten delik deşik kalbimden

Her gün ama her gün sen yeniden doğarken

Bendeyse tükeniyor canlar cevaben

Çok ama çok seni çok seviyorum ben

Alınsam alınamıyorum

Darılsam darılamıyorum

Bu günahtan arınamıyorum

Ne suçum ne dayanamıyorum

YORUMLAR
500
İmamoğlu'ndan, 'Türk Ocağı' Tepkisi: 'Kimse Bulunduğu Koltuk Üzerinden Yargıçlığa, Savcılığa Kalkmasın, İnsanları Yargılamaya Kalkmasın' İmamoğlu'ndan, 'Türk Ocağı' Tepkisi: 'Kimse Bulunduğu Koltuk Üzerinden Yargıçlığa, Savcılığa Kalkmasın, İnsanları Yargılamaya Kalkmasın' Son dakika haberi | Cüneyt Arkın'ın Cenazesi Ailesine Teslim Edildi Son dakika haberi | Cüneyt Arkın'ın Cenazesi Ailesine Teslim Edildi
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Merve Holefter'den Yeni Şarkı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement