Nihat Doğan, babasının son isteğini anlatırken hüngür hüngür ağladı - Son Dakika

Nihat Doğan, babasının son isteğini anlatırken hüngür hüngür ağladı

28.06.2022 11:56
Nihat Doğan" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk olan şarkıcı Nihat Doğan, ailesinden ve kanser nedeniyle kaybettiği babasının son isteğinden bahsederken duygusal anlar yaşadı.

Gökay Kalaycıoğlu'nun sunuculuğunu üstlendiği ve Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programının bu haftaki konuğu sevilen şarkıcı Nihat Doğan oldu. Çocukluğundan, aile yaşantısından ve kariyerinden bahseden Doğan, babasının vasiyetini anlatırken hüngür hüngür ağladı.

"Yeni açtığın güzellik merkezi nasıl gidiyor?", "Kaç kardeşiniz?", "Nasıl bir çocukluk geçirdin?", "Baban neden başka bir kimlikle kaçtı?", "13 yaşındayken kaybettiğin babanın rahatsızlığı neydi?", "13 yaşındayken ailenin sorumluluğunu üstlenmek zor değil miydi?" ve "Müzik kariyerin nasıl başladı?"

YORUMLAR
500
Usta oyuncu Defne Yalnız: Parmağıma hiç fuhuş yüzüğü takmadım, bunun da onurunu ve rahatlığını yaşıyorum Usta oyuncu Defne Yalnız: Parmağıma hiç fuhuş yüzüğü takmadım, bunun da onurunu ve rahatlığını yaşıyorum Madrigal'in gitaristi Ceyhun Kaan Karakaş'tan 84 milyon dinlenen şarkılarıyla ilgili büyük itiraf Madrigal'in gitaristi Ceyhun Kaan Karakaş'tan 84 milyon dinlenen şarkılarıyla ilgili büyük itiraf Gül Masalı 8. Bölüm Fragmanı | 'Herkes ne yaptıysa bedelini ödeyecek!' Gül Masalı 8. Bölüm Fragmanı | 'Herkes ne yaptıysa bedelini ödeyecek!'

Son Dakika Magazin Nihat Doğan, babasının son isteğini anlatırken hüngür hüngür ağladı - Son Dakika


Advertisement