Oyuncu Naz Elmas ile Erol Özmandıracı'nın evliliği 3 sene sürdü! Tek celsede boşandılar... - Son Dakika

Oyuncu Naz Elmas ile Erol Özmandıracı'nın evliliği 3 sene sürdü! Tek celsede boşandılar...

07.07.2022 11:03

2019 yılında Erol Özmandıracı ile nikah masasına oturan oyuncu Naz Elmas'ın evliliği 3 sene sürdü. Elmas, kendisinden 17 yaş büyük olan Özmandıracı'dan tek celsede boşandı.

15 Aralık 2019'da görkemli bir düğün töreniyle evlenen Naz Elmas ve Erol Özmandıracı'nın bir süredir fikir anlaşmazlıkları yaşadıkları ve boşanma kararı aldığı iddiası konuşuluyordu. Evlilikleri hakkında sessiz kalan çift, dün anlaşmalı olarak boşandı.

ÇOCUK FİKRİ ANLAŞMAZLIK ÇIKARDI

İddiaya göre; Kriz, 38 yaşındaki oyuncunun anne olmak isteğini kendisinden 17 yaş büyük eşine söylemesiyle başladı. Önceki evliliği ve sevgilisinden birer çocuğu olan Erol Özmandıracı, "Ben çocuk istemiyorum" deyince ipler koptu. Evliliklerini kurtaramayan çift mahkemeye başvurdu. Naz Elmas ve Erol Özmandıracı dün Aile Mahkemesi'nde anlaşmalı olarak boşandı.

2014-2015 yıllarında Emre Kıramer ile evli kaldı. İkinci evliliğini 2019 yılında Erol Özmandıracı ile gerçekleştirdi. Elmas'ın bu evliliği de 3 yıl sürdü.

Oyuncu Naz Elmas ile Erol Özmandıracı tek celsede boşandı
Oyuncu Naz Elmas ile Erol Özmandıracı tek celsede boşandı
Oyuncu Naz Elmas ile Erol Özmandıracı tek celsede boşandı
Oyuncu Naz Elmas ile Erol Özmandıracı tek celsede boşandı
YORUMLAR
500
Elazığ'da 226 deprem konutu için kura çekildi Elazığ'da 226 deprem konutu için kura çekildi Uşak'ta yapılan 10 yardım çağrısından 6'sı asılsız Uşak'ta yapılan 10 yardım çağrısından 6'sı asılsız Voleybolda 1. Lig fikstürü çekildi Voleybolda 1. Lig fikstürü çekildi
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Oyuncu Naz Elmas ile Erol Özmandıracı'nın evliliği 3 sene sürdü! Tek celsede boşandılar... - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement