"Saçının röflesi olayım" Melek Baykal'a masajlı taciz - Son Dakika

"Saçının röflesi olayım" Melek Baykal'a masajlı taciz

05.02.2021 09:08
"Saçının röflesi olayım" Melek Baykal'a masajlı taciz

İstanbul Aile Mahkemesi'ne sunulan korunma talepli dilekçede Elif C.'nin Baykal'ın telefonuna taciz mesaları attığı ve Baykal'ın rahatsız olduğu halde mesaj göndermeye devam ettiği ifade edildi.

İstanbul Aile Mahkemesi'ne sunulan korunma talepli dilekçede Elif C.'nin Baykal'ın telefonuna taciz mesaları attığı ve Baykal'ın rahatsız olduğu halde mesaj göndermeye devam ettiği ifade edildi. Ayrıca dilekçede, Elif C.'nin sosyal medyada da Baykal'ı rahatsız ettiği belirtildi: "Davalı son olarak 24 Aralık 2020'de Melek Baykal'ın saçlarına röfle yaptırdığı anın videosunu ve 'Saçının röflesi olayım, aktıkça sürüneyim o lepiska saçının tellerine' yazısını paylaşmıştır. Davalının Melek Baykal'ın adresine gelerek rahatsız etmesi ihtimali vardır. Gerekli tedbirlerin alınmasını istiyoruz." Mahkeme, Melek Baykal'ın tedbir talebini reddetti. Baykal, mahkemenin ret kararına itiraz etti.

YORUMLAR
500
Kadının taciz iddiasının ardından ortalığın karıştığı metroda bir kişinin kulağı koptu Kadının taciz iddiasının ardından ortalığın karıştığı metroda bir kişinin kulağı koptu Edirne'de 1 kız ve 1 erkek çocuğuna iğrenç taciz iddiasıyla 1 kişi tutuklandı Edirne'de 1 kız ve 1 erkek çocuğuna iğrenç taciz iddiasıyla 1 kişi tutuklandı Esenyurt'ta taciz iddiası ortalığı karıştırdı Esenyurt'ta taciz iddiası ortalığı karıştırdı
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin 'Saçının röflesi olayım' Melek Baykal'a masajlı taciz - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement