Sefirin Kızı'na katılan Tuba Büyüküstün'ü korkutan olay! Harekete geçti - Son Dakika

Sefirin Kızı'na katılan Tuba Büyüküstün'ü korkutan olay! Harekete geçti

17.02.2021 08:01
Sefirin Kızı'na katılan Tuba Büyüküstün'ü korkutan olay! Harekete geçti

Paris'teki evinin bulunduğu mahallede yaşanan hırsızlık olaylarından korkan Tuba Büyüküstün, kilidini daha güvenli bir sistemle değiştirdi. İşte ayrıntılar...

2019 yılında Paris'in St. Germain bölgesinden ev satın alan Sefirin Kızı'nın Mavi'si Tuba Büyüküstün, mahallesinde artan hırsızlık vakaları nedeniyle kapısının kilidini değiştirmeye karar verdi.

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre oyuncu, daha güvenli ve modern bir sisteme geçerek rahat bir nefes aldı.

SIK SIK PARİS'E GELİYOR

Büyüküstün, ikiz kızlarının babası Onur Saylak'la çok sevdiği Paris'te evlenmişti. Sık sık Paris'e giden ve uzun süre kalan Büyüküstün, sonunda şehirden ev alarak hayalini gerçekleştirmişti.

YORUMLAR
500
IOC, 2024 Olimpiyatları'nda IBA'nın müsabaka düzenleme hakkını elinden aldı IOC, 2024 Olimpiyatları'nda IBA'nın müsabaka düzenleme hakkını elinden aldı Almanya'da gündem bir Türk! 557 bin euro bulan Hüseyin Ersoy, parayı sahibine teslim edince herkesin takdirini topladı Almanya'da gündem bir Türk! 557 bin euro bulan Hüseyin Ersoy, parayı sahibine teslim edince herkesin takdirini topladı Bulduğu 557 bin euroyu sahibine veren Türk: 'Emaneti sahibine teslim edince kuşlar gibi hafifledim' Bulduğu 557 bin euroyu sahibine veren Türk: 'Emaneti sahibine teslim edince kuşlar gibi hafifledim'
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Sefirin Kızı'na katılan Tuba Büyüküstün'ü korkutan olay! Harekete geçti - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement