Ünlü oyuncu Alperen Duymaz'dan boşanma iddialarına fotoğraflı yalanlama - Son Dakika

Ünlü oyuncu Alperen Duymaz'dan boşanma iddialarına fotoğraflı yalanlama

25.05.2022 14:50

Yakışıklı oyuncu Alperen Duymaz, öğretmen Kübra Keltik ile 2 sene önce nikah masasına oturmuştu. Genç çiftin boşanacakları yönünde çıkan haberler ise, Duymaz tarafından bir Instagram fotoğrafıyla yalanlandı. Duymaz, eşinin kahkaha atan fotoğrafını paylaştı.

Acı Aşk, Tatlı Küçük Yalancılar, Çukur, Çarpışma, Zemheri, Son Yaz ve Erkek Severse gibi dizilerdeki başarısıyla adından söz ettiren Alperen Duymaz, iki yıl önce öğretmen Kübra Kelkit ile nikah masasına oturdu. Yoğunluğundan dolayı düğün yapmayan çift, evliliklerini de gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor. Sessiz sedasız evlenen çiftin boşanacağı iddiası ise magazin gündemine bomba gibi düştü.

BOŞANMA İDDİASINA YALANLAMA

Bu zamana kadar evliliğiyle ilgili sessiz kalan yakışıklı oyuncu, boşanma iddiasının ardından sessizliğini bozdu. 3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından eşi Kübra Kelkit'in kahkaha attığı bir fotoğrafını paylaşan oyuncu, boşanma iddiasını yalanladı.

Oyuncu Alperen Duymaz, Kübra Keltik ile boşanacağı iddiasını yalanladı

Evliliğiyle ilgili sosyal medya hesabından da pek paylaşım yapmamayı tercih eden Alperen Duymaz, son olarak 2020 Aralık ayında eşini öptüğü bir pozunu paylaşmıştı.

Oyuncu Alperen Duymaz, Kübra Keltik ile boşanacağı iddiasını yalanladı
Oyuncu Alperen Duymaz, Kübra Keltik ile boşanacağı iddiasını yalanladı
YORUMLAR
500
Sokakta hediye dağıttık! Sokakta hediye dağıttık! Kasımpaşa, Hajradinovic'in sözleşmesini uzattı Kasımpaşa, Hajradinovic'in sözleşmesini uzattı En popüler TikTok hesapları belli oldu! İşte yeni rekor En popüler TikTok hesapları belli oldu! İşte yeni rekor

Son Dakika Magazin Ünlü oyuncu Alperen Duymaz'dan boşanma iddialarına fotoğraflı yalanlama - Son Dakika


Advertisement