Bartu Küçükçağlayan baba oldu! İste bebeğin cinsiyeti - Son Dakika

Bartu Küçükçağlayan baba oldu! İste bebeğin cinsiyeti

01.02.2022 13:20
Bartu Küçükçağlayan baba oldu! İste bebeğin cinsiyeti

2019 yılında Merve Küçükçağlayan ile evlenen Yalan Dünya'nın Orçun'u Bartu Küçükçağlayan baba oldu. Küçükçağlayan sosyal medya paylaşımı ile de yüzleri gülümsetti.

'Mücbir Sebepler' adlı programla adından söz ettiren oyuncu Bartu Küçükçağlayan, babalık sevinci yaşadı. Kadıköy İlçe Nüfus Müdürlüğü'ne giden oyuncu, paylaştığı kareyle kız babası olduğunu duyurdu.

ÜNLÜ İSİMLERDEN TEBRİK MESAJI YAĞDI

Aralarında; Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Şebnem Bozoklu, Gülse Birsel, İbrahim Bozoklu, Berfu Yenenler, Ece Yörenç ve Cemre Kemer'in de olduğu çok sayıda ünlü isim yazdıkları mesajlarla çifti tebrik etti.

Bartu Küçükçağlayan baba oldu! İste bebeğin cinsiyeti

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından duygusal bir yazı kaleme alan Bartu Küçükçağlayan, şu ifadeleri kullanmıştı: "Karıcım Merve Küçükçağlayan; ilk fotoğrafımızın üstünden ne kadar geçti, sana "ilk dansımız ne zaman?" diye mesaj atalı kaç sene oldu bilmiyorum… Ama doğacak kızımıza güle ağlaya video çekmemizin üstünden tam 10 dakika geçti ona eminim. Seni tanıdığım ilk doğum gününde sevgili olmuştuk, bugünkü doğum gününde neredeyse anne-babayız. Bu hikayede iyi ki doğan ve iyi ki doğacak olan canım kadınlar; hep beraber müthiş bir ahenkle dans edeceğimize eminim. ve Merve, karıcım, sevgilim doğduğun için her gün şükredebilirim. Bacaklarım uyuştu bunu gizli gizli yazmaktan gelip sarılacağım şimdi size muah!"

YORUMLAR
500
ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ ENES ÖZGÜL SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ ENES ÖZGÜL SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Son dakika! Beykoz'daki orman yangınıyla ilgili bir kişi gözaltına alındı Son dakika! Beykoz'daki orman yangınıyla ilgili bir kişi gözaltına alındı Metaverse'ten arsa alınır mı? İşte 2040 için tahminler Metaverse'ten arsa alınır mı? İşte 2040 için tahminler
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Bartu Küçükçağlayan baba oldu! İste bebeğin cinsiyeti - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement