Esengül Aypek: Kahvaltıda Bile Sushi Yiyebilirim - Son Dakika

Esengül Aypek: Kahvaltıda Bile Sushi Yiyebilirim

23.09.2022 19:32
Esengül Aypek: Kahvaltıda Bile Sushi Yiyebilirim

Ünlü oyuncu Esengül Aypek sezon kapanışını Bodrum'da yaptı.

Titanic Deluxe Bodrum içinde bulunan ünlü sushi restaurant'ı Nori Restaurant'ta yemek yiyen oyuncu Esengül Aypek "Sushi yeme yarışması olsa uzak ara favori ben olurum. Gerçekten kendi mutfağımız olan Türk Mutfağı hayatımda birinci sırada. Ama peşine Uzak Doğu mutfağı vazgeçilmezlerimden. Sabah kahvaltıda bile sushi yiyebilirim" dedi.

Otel yetkilisi Emel Elif Büber Topçuoğlu "Esengül hanım'ı ağırlamak, bir de sevdiği mutfakta ağırlamak ayrıca bir keyifti bizim için" dedi.

YORUMLAR
500
Malta bayraklı 'Star Flyer' Bodrum Limanı'na yanaştı Malta bayraklı 'Star Flyer' Bodrum Limanı'na yanaştı BODRUM'DA KAYIP BELEDİYE PERSONELİ GÖLETTE ÖLÜ BULUNDU BODRUM'DA KAYIP BELEDİYE PERSONELİ GÖLETTE ÖLÜ BULUNDU Bodrum'da kayıp olarak aranan belediye personeli gölette ölü bulundu Bodrum'da kayıp olarak aranan belediye personeli gölette ölü bulundu
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Esengül Aypek: Kahvaltıda Bile Sushi Yiyebilirim - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement