Yapışık Kardeşler'in Fragmanı Çıktı - Son Dakika
Magazin

Yapışık Kardeşler'in Fragmanı Çıktı

Yapışık Kardeşler\'in Fragmanı Çıktı

Ekranların sevilen yüzü İlker Ayrık’ın yönetmenliğini yaptığı, Hakan Bulut ve Ivana Sert ile başrolünü paylaştığı komedi filmi Yapışık Kardeşler’in fragmanı tam bir kahkaha tufanıyla geldi.

10.01.2015 18:11

Ekranların sevilen yüzü İlker Ayrık'ın yönetmenliğini yaptığı, Hakan Bulut ve Ivana Sert ile başrolünü paylaştığı komedi filmi Yapışık Kardeşler'in fragmanı tam bir kahkaha tufanıyla geldi. Her sahnesinde ayrı bir mizah, her sahnesinde ayrı bir sıcaklık barındıran fragman ilgi görüyor.

Sinema sitelerindeki en çok beklenen filmler kategorisinde en üst sıralarda olan yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler'in fragmanı da merakla bekleniyordu. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai, filmde bir imamı canlandırıyor. Türkiye'nin önde gelen oyuncularını bir araya getiren Yapışık Kardeşler'in fragmanı 30 Ocak'ta filmin gişe rekorları kıracağının sinyallerini veriyor.

Yapımcılığını Pervasız Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini İlker Ayrık'ın yaptığı, senaryosunu M.Serdar Fırat ve Serhat Sarı'nın yazdığı filmde İlker Ayrık, Hakan Bulut, Ivana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Halil Sezai, Fırat Tanış, Yasemin Çonka, Bülent Şakrak, M. Serdar Fırat, Barış Taşkın, Bülent Aksu, Cengiz Okuyucu, Şebnem Bamsey, Özge İnce, Eray Yasin Işık, Müjdat Gezen, Ateşböceği Ercan, Atilla Arcan, İlhan Daner, Mesut Süre, Fatmagül Fakı yer alıyor.

İlker Ayrık'ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu filmde, yaşadıkları köyde mutlu bir hayat süren yapışık kardeşler Halim'le Selim'in komedi ve aksiyon dolu maceraları anlatılıyor. Köyde hayırlı kısmetlerini bulamayan yapışık kardeşlerin hayatları İstanbul'a gelmeleriyle tamamen değişiyor. Mutlu bir aile kurmak isterken akla gelmedik maceraların içine sürükleniyorlar. Filmin fragmanı, dünyaca ünlü video paylaşım sitesinde şimdiden tıklanma rekoruna koşuyor. - BALIKESİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Yapışık Kardeşler'in Fragmanı Çıktı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement