Yargı'da dün akşam neler oldu? Niyazi'nin ölümü neleri değiştirdi? - Son Dakika

Yargı'da dün akşam neler oldu? Niyazi'nin ölümü neleri değiştirdi?

21.02.2022 08:59
Yargı'da dün akşam neler oldu? Niyazi'nin ölümü neleri değiştirdi?

Dün akşam Kanal D ekranlarında 21. bölümüyle izleyicisiyle buluşan Yargı'da Yekta'yı durdurmak eskisi kadar kolay olmayacaktır. Ilgaz ve Ceylin'i artık daha zor zamanlar beklemektedir.

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu; Pınar Deniz gibi başarılı isimlerin yer aldığı Yargı dizisi her Pazar Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.

YARGI'DA DÜN AKŞAM NELER OLDU?

Ceylin'i aklayabilmek adına sınırlarının uçlarında dolaşan Ilgaz için Niyazi'nin ölümü adeta bir şok etkisi yaratır. Ilgaz da, Ceylin de hem adli olarak hem de vicdanen büyük bir vakanın ortasında kalmışlardır. Savaş baltalarını iyice bileyen Yekta, ortaya çıktığı gibi hayatına son veren Niyazi'nin ardından Ilgaz ve Ceylin'in savunmalarının zayıfladığını fark eder. Şimdi davasına daha çok asılmak için bilgi toplamak ve bunları delillerle kuvvetlendirmek sırası ondadır. Ancak herkesi şok edecek beklenmedik bir hamlenin onların cephesinden geleceğini henüz bilmemektedir.

YORUMLAR
500
08 Ağustos 2022 Kanal d Yayın Akışı 08 Ağustos 2022 Kanal d Yayın Akışı Bağdat Havalimanı'na saldırıdan 4 kişiye müebbet Bağdat Havalimanı'na saldırıdan 4 kişiye müebbet

Son Dakika Magazin Yargı'da dün akşam neler oldu? Niyazi'nin ölümü neleri değiştirdi? - Son Dakika


Advertisement