Yasak Elma dizisindeki hemşire sahnesi sosyal medyada gündem oldu - Son Dakika

Yasak Elma dizisindeki hemşire sahnesi sosyal medyada gündem oldu

24.11.2022 10:48

Yasak Elma dizisinin son bölümünde bir doktorun hemşireden çay istediği sahne sosyal medyada gündeme oturdu. Dizi için 'YasakElmaözürdile' etiketi açılırken tepkiler de beraberinde geldi.

Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Şebnem Dönmez ve Murat Aygen'in paylaştığı Yasak Elma dizisindeki bir sahne izleyicileri kızdırdı. İzleyiciler, sosyal medyada gündem olan sahne için senaristlerin özür dilemesi gerektiğini söyledi.

HEMŞİRE SAHNESİ TEPKİ ÇEKTİ

Dizinin son bölümünde hastanede çekilen sahne sırasında doktorun gelen misafiri karşılaması sırasında hemşireye yönelerek, "Yeşim Hemşire, bize iki çay getirir misin" diyor. Dizideki bu sahne başta hemşireler olmak üzere izleyicileri kızdırdı. Dizi kısa sürede Twitter'da gündem olurken "YasakElmaözürdile" etiketi adı altında tepki yağdı.

Dizideki sahne için "Hemşireler sizin çaycınız ya da bekçiniz değil" ve "Senaristler özür dilemeli" yorumları yapıldı.

Yasak Elma dizisinde hemşiren çay istenilen sahne tepki çekti

İşte Yasak Elma'daki sahne için yapılan bazı yorumlar...

Yasak Elma dizisinde hemşiren çay istenilen sahne tepki çekti
YORUMLAR
500
06 Aralık 2022 Fox Yayın Akışı 06 Aralık 2022 Fox Yayın Akışı Elon Musk'tan Twitter'daki sahte hesaplar için yavaşlama emri Elon Musk'tan Twitter'daki sahte hesaplar için yavaşlama emri İçişleri Bakanı Soylu: 'Kılıçdaroğlu, iftira ve dedikodularla gündem değiştirme çabasında' İçişleri Bakanı Soylu: 'Kılıçdaroğlu, iftira ve dedikodularla gündem değiştirme çabasında'

Son Dakika Magazin Yasak Elma dizisindeki hemşire sahnesi sosyal medyada gündem oldu - Son Dakika


Advertisement