Yeşilçam'ın efsane ismi Aydemir Akbaş: 95 yaşına gelmeden ölmeyeceğim - Son Dakika

Yeşilçam'ın efsane ismi Aydemir Akbaş: 95 yaşına gelmeden ölmeyeceğim

30.12.2021 08:44

Yeşilcam'ın sevilen ismi Aydemir Akbaş, 86'ıncı yaşını önceki akşam Etiler'de bir mekanda dostlarının kendisine hazırladığı sürpriz doğum günü yemeği ile kutladı. Akbaş, "95 yaşına gelmeden ölmeyeceğim" diye konuştu.

Yeşilçam'ın yaşayan efsanelerinden olan ve 50'den fazla filmde rol alan usta oyuncu Aydemir Akbaş, yeni yaşını dostlarıyla kutladı. Ünlü oyuncuyu yakın dostları Şafak Sezer ve Mustafa Topaloğlu yalnız bırakmadı. Şafak Sezer ve Mustafa Topaloğlu Akbaş'a bir de doğum günü sürprizi hazırladılar.

"ÇOK GÜZEL BİR HEDİYE OLDU"

Sürpriz karşısında gözyaşlarına hakim olamayan Aydemir Akbaş "Zor ağlayan birini bile ağlattılar. Benim için en güzel hediye oldu. Çok arkadaşımı kaybettim ama güzel dostlukların karşılığını bugün aldım. 95 yaşına gelmeden önce ölmeyeceğim" şeklinde konuştu.

Yeşilçam'ın efsanesi Aydemir Akbaş: 95 yaşına gelmeden ölmeyeceğim
Yeşilçam'ın efsanesi Aydemir Akbaş: 95 yaşına gelmeden ölmeyeceğim
YORUMLAR (1)
500
Necati Şaşmaz, yeni sevgilisi Tuğçe Erön'ün doğum günü için mekan kapattı: Eski arkadaşım Necati Şaşmaz, yeni sevgilisi Tuğçe Erön'ün doğum günü için mekan kapattı: Eski arkadaşım Doğum günü kutlamasına giden çift ölü bulundu Doğum günü kutlamasına giden çift ölü bulundu Doğum gününde trafik kazasında hayatını kaybetti Doğum gününde trafik kazasında hayatını kaybetti
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Yeşilçam'ın efsane ismi Aydemir Akbaş: 95 yaşına gelmeden ölmeyeceğim - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement