Yılın Daveti Kanyon'da - Son Dakika
Magazin

Yılın Daveti Kanyon'da

Kanyon'da Bulunan Harvey Nichols, İstanbul'daki Açılışını Özel Bir Partiyle Kutladı. Gecceye Roberto Cavalli'nin Kainat Eski Güzeli Eşi Eva Cavalli Damgasını Vurdu.

18.11.2006 09:55
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Harvey Nichols İstanbul'un kutlama partisi, cemiyet hayatının ünlü isimlerini buluşturdu. Dünyaca ünlü modacılardan Roberto Cavalli'nin Kainat eski Güzeli eşi Eva Cavalli de konuklar arasındaydı.

Gecceye Tuğba- Mehmet Ali Erbil, İpek Tuzcuoğlu, Demet Şener- İbrahim Kutluay, Gönül Yazar, Yılmaz Morgül, Özlem Önal, Derin Mermerci, Tansa Mermerci, Nurettin Hasman ve sevgilisi Eda Taşpınar, Ayşe Hatun Önal, Güzide Duran, Emre Ergani-Şebnem Işık, Murat Evliyaoğlu ve sevgilisi Güliz Onursal gibi birçok ünlü isim katıldı.

Kutlama partisi için İngiltere'den gelen 12 kişilik bir ekip, kuş kostümleriyle şov yaparken, mağazanın her katında farklı konseptler oluşturuldu. Kutlama, saat 23.00'ten sonra mağazanın restoranı Gilt'te gerçekleştirilen ve İngiltereden özel olarak getirilen dansçı kızların şov yaptığı "gecce yarısı partisi"yle sona erdi.

Kaynak: Gecce

Son Dakika Magazin Yılın Daveti Kanyon'da - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement