SON DAKİKA METAFİZİK HABERLERİ

Son Dakika Metafizik Haberleri

 • 23 Şubat 2019 16:47 Aeü'de "İbn-i Sina ve Metafizik" Konferansı Ahi Evran Üniversitesi (AEÜ) Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, "İbn-i Sina ve Metafizik" konferansında öğrencilerle bir araya geldi.
 • 14 Şubat 2019 10:06 Taşpınar; Taşpınar; "Eğitim-Bir-Sen 27 Yıllık Soylu Bir Mücadeledir" Bir-Sen Aydın Şube Başkanı Fatih Taşıpnar, "Eğitim-Bir-Sen, her türlü baskı aracına rağmen müesses nizamı dönüştürebileceğine inanan adanmış dava adamlarının 27 yıllık soylu mücadelesidir" dedi.
 • 09 Şubat 2019 18:08 Çoğulcu Şehirler İslam Coğrafyasında Ortaya Çıkmıştır Çoğulcu Şehirler İslam Coğrafyasında Ortaya Çıkmıştır" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Semerkant, Buhara, Endülüs, Kurtuba, İstanbul, İskenderiye ve Saraybosna gibi dünyanın en önde gelen şehirlerinin İslam medeniyetinin ürettiği büyük kültür ve medeniyet havzası içerisinde ortaya çıktığını belirterek, "Aslında 17 ve 18.
 • 03 Şubat 2019 17:10 Maceracı Murat Yeni'nin FETÖ Oyunu Ortaya Çıktı! Maceracı Murat Yeni'nin FETÖ Oyunu Ortaya Çıktı! FETÖ'nün Samanyolu kanalında "Maceracı" adlı programı sunan Murat Yeni'nin, örgütün üst düzey yönetiminden aldığı talimat doğrultusunda örgüte yakın lokanta gibi işletmelerin reklamını yaptığı ortaya çıktı.
 • 01 Şubat 2019 11:07 FETÖ'den Tutuklanan 'Maceracı' Murat Yeni'nin 15 Yıla Kadar Hapsi İstendi FETÖ'den Tutuklanan 'Maceracı' Murat Yeni'nin 15 Yıla Kadar Hapsi İstendi FETÖ soruşturması çerçevesinde tutuklanan ve kapatılan Samanyolu televizyonunda "Maceracı" adlı programı sunan Murat Yeni'nin "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 7,5 yıldan 15 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması istendi.
 • 07 Ocak 2019 11:50 Büsam'dan 'Arayışlar Dönemi' Paneli Büsam'dan 'Arayışlar Dönemi' Paneli Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Büyükşehir Belediyesi Stratejik Araştırma Merkezi (BÜSAM), Kayseri kültürüne ve düşünce dünyasına yönelik çalışmalarına devam ediyor.
 • 26 Aralık 2018 18:20 Atatürkçüleri Kızdıran Mısıroğlu, Bu Kez Ülkücüleri Çıldırttı! Atatürkçüleri Kızdıran Mısıroğlu, Bu Kez Ülkücüleri Çıldırttı! Kurtuluş Savaşı ve Atatürkçülerle ilgili skandal çıkışlarıyla bilinen ve 'Fesli Kadir' olarak tanınan Kadir Mısıroğlu, bu sefer de Ziya Gökalp'i hedef aldı.
 • 21 Aralık 2018 22:15 Sondaki Ev: Seni Almaya Geldim! (Başkalarının Yerine Geçen Metafizik Varlıklar) Hala Onedio App indirmediysen hemen linke tıkla: http://onelink.to/onedioytOrtamlarda daha önce indirmiştim dersin, kim bilecek!
 • 19 Kasım 2018 10:11 Hayat Ağacı Dergisi'nin 15 Yılı Anlatıldı Hayat Ağacı Dergisi'nin 15 Yılı Anlatıldı Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Öğrenci Kulübü tarafından ’15 Yıllık Yayın Macerası: Hayat Ağacı Dergisi ve Şehir Kültürü’ konulu panel düzenlendi.
 • 03 Kasım 2018 23:03 İbrahim Kalın'ın Yeni Kitabı İbrahim Kalın'ın Yeni Kitabı "Barbar, Modern, Medeni" Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın, Batı toplumlarının medeniyet hakkındaki sözlerinin tükenmek üzere olduğunu belirterek, "İslam dünyası ise söyleyecek sözünü arıyor.
 • 03 Kasım 2018 22:46 İbrahim Kalın'ın Yeni Kitabı "Barbar, Modern, Medeni" Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın, Batı toplumlarının medeniyet hakkındaki sözlerinin tükenmek üzere olduğunu belirterek, "İslam dünyası ise söyleyecek sözünü arıyor.
 • 19 Ekim 2018 00:36 Türkiye'de Manevi Rehberlik Paneli Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, hastane, ceza infaz kurumu, huzurevleri, öğrenci yurtları gibi kurumlarda yürütülen manevi rehberlik hizmetleriyle, bireylerin sorunlarla başa çıkmasına yardımcı olmanın ve onlara zorlukların aşılmasında eşlik etmenin hedeflendiğini bildirdi.
 • 14 Ekim 2018 13:28 Maturidi Çalıştayı Önümüze Işık Tutacak Maturidi Çalıştayı Önümüze Işık Tutacak" (1) Türk Dünyası Parlamenterler Vakfı tarafından 25-27 Ekim tarihleri arasında Ankara'da "Uluslararası İmam Maturidi Çalıştayı" düzenlenecek.
 • 14 Ekim 2018 13:20 Maturidi Çalıştayı Önümüze Işık Tutacak Maturidi Çalıştayı Önümüze Işık Tutacak" (2) Türk Dünyası Parlamenterler Vakfı tarafından 25-27 Ekim tarihleri arasında Ankara'da "Uluslararası İmam Maturidi Çalıştayı" düzenlenecek.
 • 14 Ekim 2018 11:38 Maturidi Çalıştayı Önümüze Işık Tutacak" Türk Dünyası Parlamenterler Vakfı tarafından 25-27 Ekim tarihleri arasında Ankara'da "Uluslararası İmam Maturidi Çalıştayı" düzenlenecek.
 • 11 Eylül 2018 10:16 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'ın Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'ın "Hicri Yeni Yıl" Mesajı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, tüm İslam aleminin hicri yılını tebrik ederek, "Yeni yılın İslam aleminin inkişafına, birlik ve kardeşliğimizin güçlenmesine vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum" dedi.
 • 11 Eylül 2018 10:16 Erbaş'tan Hicri Yeni Yıl Mesajı Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, "Hicret, sosyal sorunların, metafizik bunalımların hayatı bütün yönleriyle etkisi altına aldığı bir zamanda, nereden gelip nereye gittiğimiz hakkında bize ışık tutarak geçmişin, halin ve geleceğin idrakine varmamızı sağlayan önemli bir ahlak ve mesajdır.
 • 11 Eylül 2018 09:49 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'ın Hicri Yeni Yıl Mesajı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, aziz milletin ve tüm İslam aleminin hicri yılını tebrik ederek, “Yeni yılın İslam aleminin inkişafına, birlik ve kardeşliğimizin güçlenmesine vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.
 • 10 Eylül 2018 17:44 Alişan'dan Hocasına Ziyaret Fantezi müziğin güçlü ismi Alişan ünlülerin hocası olarak bilinen Metafizik Uzmanı Salih Memişoğlu ziyaret etti.
 • 07 Ağustos 2018 12:24 Tillo'da Hedef Unesco Kalıcı Listesi Tillo'da Hedef Unesco Kalıcı Listesi UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesinde yer alan Siirt'in Tillo ilçesindeki İsmail Fakirullah Hazretleri Türbesi, dünyanın dört bir yanından ziyaretçi ağırlıyor.
 • 05 Ağustos 2018 21:37 Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivali - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivali - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Neşet Ertaş bizlere, 'dostluk, sadakat, kardeşlik, merhamet, sevgi, aşk, ayrılık, doğruluk, dürüstlük, vatana bağlılık ve birbirine saygı' diyor.
 • 05 Ağustos 2018 19:25 Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivali Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Neşet Ertaş bizlere, 'dostluk, sadakat, kardeşlik, merhamet, sevgi, aşk, ayrılık, doğruluk, dürüstlük, vatana bağlılık ve birbirine saygı' diyor.
 • 06 Mayıs 2018 16:03 Uluslararası Müslüman Alimler Dayanışma Derneği 1. Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı... Uluslararası Müslüman Alimler Dayanışma Derneği 1. Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı... İstanbul’da gerçekleştirilen Uluslararası Müslüman Alimler Dayanışma Derneği 1. Yüksek İstişare Kurulu Toplantısına katılan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, bilgiyi, hikmet, ahlak ve hukuk boyutuyla yeniden inşa etmenin, müminlerin kulluk sorumluluğu olduğunu söyledi.
 • 24 Nisan 2018 15:37 Kızım ve Ben Filmi Rüzgarı Of'ta Esti Kızım ve Ben Filmi Rüzgarı Of'ta Esti Filmin mimarı, vizyona girdiğinde büyük ilgi gören 'Azazil: Düğüm' ve 'Azazil 2:Büyü' filmlerinin de tanıdığımız, ünlü Metafizik ve Bio Enerji Uzmanı Salih Memişoğlu
 • 13 Nisan 2018 11:29 Deizm Üzerinden Bazı İnsanlar Geçiniyor" Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi (ASBÜ) Dini İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ejder Okumuş, "Deizm, Türkiye'de toplumsal, kültürel ve dini anlamda tehlikeli olarak addedilecek, abartılacak ve kıyamet koparılacak bir konu değil. Hele hele üzerinden geçinilecek bir konu değil.
 • 12 Nisan 2018 13:44 21. Avrasya Ekonomi Zirvesi Fener Rum Patriği Bartholomeos, teknoloji, politika, ekonomi ve din arasında ikileme değil, tam tersine işbirliğine ihtiyaç olduğunu belirterek, "Onların birbirinden özerk olarak işlevlerini yerine getirebilmelerini sağlamak, aralarındaki işbirliğini gerçekleştirmek bizim esas kriterimiz." dedi.
 • 04 Nisan 2018 17:46 Kızım ve Ben Filminin Galası Gerçekleşti Filmin mimarı, 'Azazil: Düğüm' ve 'Azazil 2: Büyü' filmlerinden de tanıdığımız, ünlü Metafizik ve Bio Enerji Uzmanı Salih Memişoğlu, duygusallığına dikkati çektiği filmin gelirinin Dünya Şehit Çocukları Vakfı'na bağışlanacağını söyledi
 • 08 Mart 2018 10:18 4'üncü Mutlu İnsan Festivali, 16 Mart'ta Kapılarını Açıyor 4'üncü Mutlu İnsan Festivali, 16 Mart'ta Kapılarını Açıyor Psikolog Hayrettin Şahin, mindfulness ve yoga eğitmeni Azize Şahin, "Kadın Olmak" ve "Aşk Ol" kitaplarının yazarı ve ilişki koçu Hande Akın, mekan tasarımcısı ve yoga eğitmeni Meltem Gökhan, kişisel gelişim danışmanı Yeliz Rüzgar, nefes eğitmeni Alegra Benardete, yoga terapi eğitmeni Merih Kenet, kişisel dönüşüm danışmanı Arzum Koyuncu, Tibet ses çanakları uygulayıcısı Sırma Belin, Klinik Pilates Eğitmeni ve Bütünsel Beslenme Uzmanı Ayça Kaşıkçı, kişisel dönüşüm danışmanı Mehmet Bayramoğlu, Metafizik ve ezoterik bilgiler rehberi Esra Uyman, Brenann Bilimi Uygulayıcısı &Gestalt Koçu Selnur Teke, kuantum ve bilinçaltı dönüşüm koçu Işıl Gence,dans, pilates ve yoga eğitmeni Tülay Keskin,yazar ve homeopati eğitmeni Serdar Büyüközer, Diamond Selection Uygulayıcısı & Eğitmeni Dilek Metinoğlu, Thetahealing Eğitmeni Reyhan İldaş, kişisel gelişim uzmanı Selen Sonar, psikolojik danışman İdil Arasan, yoga/meditasyon eğitmeni Çisem Erkan, kuantum danışmanı-yazar-eğitmen Ebru Demirhan, Astro-Psikolog Hülyanida Şahin, kişisel gelişim uzmanı İlker Durmaz, Psikolojik Danışman Soley Sezgin Akten,workshop ve seminerleriyle festivalde yer alacak
 • 06 Mart 2018 17:38 Fetö Elebaşısının Şifreli Mesajı Deşifre Oldu 'Metafizik gerilim' ne demek?Gülen'in vurgu yaptığı 'metafizik gerilim' ile ilgili araştırma yapan emniyet yetkilileri, bunun örgüt üyelerine, 'her türlü eyleme karşı hazırlık olun' talimatı olduğunu ortaya çıkardı
 • 06 Mart 2018 14:16 Fetö'nün Fetö'nün "Yeniden Yapılanma" Çabasına Yönelik Operasyon Mersin Cumhuriyet Başsavcılığının Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) yeniden yapılanma" çalışmalarına yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında gözaltına alınan 97 kişiden, çoğunluğu örgütün kentteki üst düzey sorumlusu olan 43'ü tutuklandı.
 • 06 Mart 2018 12:58 Yeniden Yapılanma Sürecindeki Fetö Zanlılarından 43'ü Tutuklandı Yeniden Yapılanma Sürecindeki Fetö Zanlılarından 43'ü Tutuklandı Mersin’de FETÖ/PDY’nin yeniden yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 97 kişiden 43’ü tutuklandı, 52 kişi ise ’adli kontrol’ kapsamında serbest bırakıldı.
 • 06 Mart 2018 12:51 Fetö'nün "Yeniden Yapılanma" Çabasına Yönelik Operasyon Mersin Cumhuriyet Başsavcılığının Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) yeniden yapılanma" çalışmalarına yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında gözaltına alınan 97 kişiden, çoğunluğu örgütün kentteki üst düzey sorumlusu olan 43'ü tutuklandı.
 • 04 Mart 2018 13:57 Bir Düşünce, Bilimsel Temeli Olmasa da Bilgidir" Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, bilimi, "aklı ve duyusal yetenekleri kullanarak doğayı, doğanın içindekilerle birlikte açıklanması" şeklinde tanımlayarak, "Pozitivistlerin aksine bir düşünce bilimsel temeli olmasa da bilgidir ve doğrudur.
 • 03 Mart 2018 01:09 AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Dişin Çeneden Kopması Gibi Biz Geleneğimizden Koptuk" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Kahramanmaraş’ta katıldığı bir programda yaptığı konuşmasında, “Dişin çeneden kopması gibi biz geleneğimizden koptuk. Biz kendi hafızamızdan koptuk. Biz kendi kavramlarımızdan koptuk. Biz kendimizi tanımlama ve anama biçiminden koptuk.
 • 02 Mart 2018 09:07 'Kızım ve Ben' Filminin Fragmanı Yayınlandı 'Kızım ve Ben' Filminin Fragmanı Yayınlandı Filmin mimarı, vizyona girdiğinde büyük ilgi gören 'Azazil: Düğüm' ve 'Azazil 2: Büyü' filmlerinde tanıdığımız, ünlü Metafizik ve Bio Enerji Uzmanı Salih Memişoğlu
 • 01 Mart 2018 09:07 'Kızım ve Ben' Filminin Fragmanı Yayınlandı 'Kızım ve Ben' Filminin Fragmanı Yayınlandı Filmin mimarı, vizyona girdiğinde büyük ilgi gören 'Azazil: Düğüm' ve 'Azazil 2: Büyü' filmlerinde tanıdığımız, ünlü Metafizik ve Bio Enerji Uzmanı Salih Memişoğlu
 • 28 Şubat 2018 13:04 'Kızım ve Ben' Filminin Afişi Yayınlandı Gerçek bir hikâyeden sinemaya uyarlanan filmin mimarı, 'Azazil: Düğüm' ve 'Azazil 2: Büyü' filmlerinden de tanıdığımız, ünlü Metafizik ve Bio Enerji Uzmanı Salih Memişoğlu
 • 22 Şubat 2018 14:33 'Kızım ve Ben' Filminin Afişi Yayınlandı 'Kızım ve Ben' Filminin Afişi Yayınlandı Gerçek bir hikâyeden sinemaya uyarlanan filmin mimarı, 'Azazil: Düğüm' ve 'Azazil 2: Büyü' filmlerinden de tanıdığımız, ünlü Metafizik ve Bio Enerji Uzmanı Salih Memişoğlu
 • 11 Şubat 2018 14:53 Korku Filmi Senaristleri de Bu Medyumdan Danışmanlık Hizmeti Alıyor Korku Filmi Senaristleri de Bu Medyumdan Danışmanlık Hizmeti Alıyor Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde yaşayan ve sıra dışı çalışmaları ile dikkat çeken Aydınlı Mehmet Hoca adlı medyum, mesleki birikimleri ile korku filmi senaristlerine de danışmanlık hizmeti verdiğini belirtti.
 • 05 Şubat 2018 15:56 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Suudi Arabistan'da Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, resmi ziyaret için geldiği Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da "Diyanet İşleri Başkanlığının Türkiye ve Ülke Dışında Din Öğretimi Alanındaki Tecrübeleri" başlıklı bir konferans verdi.
 • 05 Şubat 2018 15:17 'Kızım ve Ben' Polis Haftasında Vizyona Girecek 'Kızım ve Ben' Polis Haftasında Vizyona Girecek İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun da destek verdiği 'Kızım ve Ben' filminin mimarı, 'Azazil: Düğüm' ve 'Azazil 2: Büyü' filmlerinden de tanıdığımız, ünlü Metafizik ve Bio Enerji Uzmanı Salih Memişoğlu
 • 06 Ocak 2018 18:38 Karabük'te Karabük'te "Buğday" Filmi Gösterimi ve Söyleşi Programı Yönetmen Semih Kaplanoğlu, "Buğday" filmine ilişkin, "Bir sorgulama filmi bu aslında.
 • 06 Ocak 2018 17:01 Karabük'te "Buğday" Filmi Gösterimi ve Söyleşi Programı Yönetmen Semih Kaplanoğlu, "Buğday" filmine ilişkin, "Bir sorgulama filmi bu aslında.
 • 26 Aralık 2017 11:06 Gülen'den "Peygamber, Hizmetlerimizi Takip Ediyor" Yalanı Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Sabiha Gökçen Havalimanının ele geçirilmeye çalışılmasına ilişkin davanın gerekçeli kararında, terör örgütü elebaşı Gülen'in, "Bütün güç merkezlerine ulas¸ıncaya kadar hiç kimse varlıgˆınızı...
 • 24 Kasım 2017 12:37 Behçet Necatigil'in Kızı Usta Yazarın Bilinmeyenlerini Anlattı Behçet Necatigil'in Kızı Usta Yazarın Bilinmeyenlerini Anlattı İzmir’de Buca Belediyesi tarafından düzenlenen özel Öğretmenler Günü programında, Babalar ve Kızları kuşağının konuğu Türk şiirinin en büyük ustalarından Behçet Necatigil’in yazar ve çevirmen kızı Ayşe Sarısayın oldu.
 • 24 Kasım 2017 10:43 Kızının Gözünden Behçet Necatigil Kızının Gözünden Behçet Necatigil Buca Belediyesi'nin Öğretmenler Günü'nde Babalar ve Kızları kuşağının konuğu Türk şiirinin en büyük ustalarından Behçet Necatigil'in yazar ve çevirmen kızı Ayşe Sarısayın oldu.
 • 07 Ekim 2017 16:38 Gölbaşı'nda Gölbaşı'nda "Cami, Şehir ve Medeniyet" Konferansı Verildi Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde Cami ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Diyanet İşleri Başkanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Doç. Dr. Mustafa Sarıbıyık, konferans verdi.
 • 04 Ekim 2017 16:45 Cami, Şehir ve Medeniyet Cami, Şehir ve Medeniyet" Konferansı Verildi Cami ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Diyanet İşleri Başkanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Doç. Dr Mustafa Sarıbıyık, konferans verdi.
 • 09 Eylül 2017 18:36 En Ünlü 8 Hayalet En Ünlü 8 Hayalet Bu videoda gelmiş geçmiş en ünlü hayaletler var. Hayalet elbette metafizik bir kavram. Bu yüzden de inanıp inanmamak sizlere kalmış.
 • 05 Eylül 2017 18:06 Ogan Şenyolcu Kimdir Ogan Şenyolcu Kimdir Alişan ve Eda Erol ayrılığının ardından adı magazin gündeminde sıkça anılan Ogan Şenyolcu kimdir? İşte cevabı...