SON DAKİKA NABİ AVCI HABERLERİ

Son Dakika Nabi Avcı Haberleri

 • 27 Mayıs 2017 02:29 Başbakan Yardımcısı Türkeş ve Bakan Avcı Buhara'da Başbakan Yardımcısı Türkeş ve Bakan Avcı Buhara'da Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ile Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Özbekistan'ın tarihi Buhara şehrinde düzenlenen 16'ncı Uluslararası İpek ve Baharat Kültür Festivali'ne katıldı.
 • 26 Mayıs 2017 23:15 Başbakan Yardımcısı Türkeş ve Bakan Avcı Buhara'da Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ile Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Özbekistan'ın tarihi Buhara şehrinde düzenlenen 16'ncı Uluslararası İpek ve Baharat Kültür Festivali'ne katıldı.
 • 26 Mayıs 2017 00:07 Gündem Özeti / 26 Mayıs 2017 Gündem Özeti / 26 Mayıs 2017 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ve Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Özbekistan'da İpek ve Baharat Festivali'nin açılış törenine iştirak edecek.
 • 25 Mayıs 2017 23:06 Türk Heyeti Özbekistan'da Türk Heyeti Özbekistan'da Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te, Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şavkat Mirziyoyev tarafından kabul edildi.
 • 25 Mayıs 2017 17:48 Taşkent)- Bakan Avcı: Taşkent)- Bakan Avcı: "Yükselen Tarihi Eser Kaçakçılığı Dalgasına Karşı İşbirliği Yapalım" - Bakan Avcı: "Yükselen tarihi eser kaçakçılığı dalgasına karşı işbirliği yapalım"TAŞKENT - Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Türkiye Özbekistan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu 4. Dönem Toplantısı'nda, "Yükselen tarihi eser kaçakçılığı dalgasına karşı işbirliği yapalım" dedi.
 • 25 Mayıs 2017 17:21 Tarihi Eser Kaçakçılığına Karşı Işbirliği Çağrısı Tarihi Eser Kaçakçılığına Karşı Işbirliği Çağrısı Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Türkiye Özbekistan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu 4. Dönem Toplantısı'nda, "Yükselen tarihi eser kaçakçılığı dalgasına karşı işbirliği yapalım" dedi.
 • 25 Mayıs 2017 17:17 Bakan Avcı: Bakan Avcı: "Yükselen Tarihi Eser Kaçakçılığı Dalgasına Karşı İşbirliği Yapalım" Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Türkiye Özbekistan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu 4. Dönem Toplantısı’nda, “Yükselen tarihi eser kaçakçılığı dalgasına karşı işbirliği yapalım" dedi.
 • 25 Mayıs 2017 16:54 "Yükselen Tarihi Eser Kaçakçılığı Dalgasına Karşı İşbirliği Yapalım" – Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te yapılan Türkiye Özbekistan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu 4. Dönem Toplantısı'nda konuşan Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı tarihi eser kaçakçılığına karşı verilen mücadelede iki ülke arasında bir işbirliği istediklerini söyledi.
 • 25 Mayıs 2017 16:48 Yükselen Tarihi Eser Kaçakçılığı Dalgasına Karşı Işbirliği Yapalım Yükselen Tarihi Eser Kaçakçılığı Dalgasına Karşı Işbirliği Yapalım Yükselen tarihi eser kaçakçılığı dalgasına karşı işbirliği yapalımTaşkent, 25 Mayıs (DHA) ? Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te yapılan Türkiye Özbekistan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu 4.
 • 25 Mayıs 2017 16:43 Yükselen Tarihi Eser Kaçakçılığı Dalgasına Karşı İşbirliği Yapalım Yükselen Tarihi Eser Kaçakçılığı Dalgasına Karşı İşbirliği Yapalım" – Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te yapılan Türkiye Özbekistan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu 4. Dönem Toplantısı'nda konuşan Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı tarihi eser kaçakçılığına karşı verilen mücadelede iki ülke arasında bir işbirliği istediklerini söyledi.
 • 25 Mayıs 2017 15:31 Türkiye-Özbekistan Kek Toplantısı Türkiye-Özbekistan Kek Toplantısı TAŞKENT (AA) – Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye ile Özbekistan arasındaki ilişkilerin daha da geliştirilmesi ve istenilen düzeye çıkarılması için daha sık görüşülmesi gerektiğini söyledi.
 • 25 Mayıs 2017 13:46 Adana Müzesini 9 Bin Kişi Gezdi Adana'da geçen hafta açılan Adana Yeni Müze Kompleksi 1. Etap Arkeoloji ve Mozaik Müzesini 9 bin kişi gezdi.
 • 25 Mayıs 2017 07:16 Türkiye-Özbekistan Arasında Turizm Alanında Işbirliği Türkiye-Özbekistan Arasında Turizm Alanında Işbirliği Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türkiye Otelciler Federasyonu ve Özbekistan Turizm Acentaları Birliği arasında iş birliği protokolleri imzalandı.
 • 25 Mayıs 2017 03:14 Kültür ve Turizm Bakanı Avcı Özbekistan'da Kültür ve Turizm Bakanı Avcı Özbekistan'da Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ile Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı yarın düzenlenecek Türkiye-Özbekistan Karma Ekonomik Komisyonu 4. Toplantısı'na katılmak için Taşkent'e geldi.
 • 24 Mayıs 2017 22:34 Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Özbekistan'da Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Özbekistan'da Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te Kültür Bakanı Mahmudcan Muratov ile bir araya geldi.
 • 24 Mayıs 2017 21:25 Türkiye-Özbekistan Arasında Turizm Alanında İş Birliği Türkiye-Özbekistan Arasında Turizm Alanında İş Birliği Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türkiye Otelciler Federasyonu ve Özbekistan Turizm Acentaları Birliği arasında iş birliği protokolleri imzalandı.
 • 24 Mayıs 2017 20:32 Başbakan Yardımcısı Türkeş ile Kültür ve Turizm Bakanı Avcı, Özbekistan'da Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ile Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı yarın düzenlenecek Türkiye-Özbekistan Karma Ekonomik Komisyonu 4. Toplantısı'na katılmak için Taşkent'e geldi.
 • 24 Mayıs 2017 10:27 Bakan Avcı'dan Gazeteci Akif Emre İçin Taziye Mesajı Bakan Avcı'dan Gazeteci Akif Emre İçin Taziye Mesajı Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, gazeteci Akif Emre’nin vefatı nedeniyle bir taziye mesajı yayımladı.
 • 24 Mayıs 2017 09:57 Yazar Akif Emre'nin Vefatı Yazar Akif Emre'nin Vefatı Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Yeni Şafak gazetesi yazarı Akif Emre'ye Allah'tan rahmet, yakınları ve basın camiasına da sabır temennisinde bulundu.
 • 23 Mayıs 2017 14:54 6. Halk Kültürü Araştırma Sonuçları Sempozyumu 6. Halk Kültürü Araştırma Sonuçları Sempozyumu Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Türkiye'nin 100'üncü yaşında, 2053 ve 2071'de çok daha büyük hedeflere doğru ilerleyeceğini aktararak, "Tabii ki yollar, kamu hastaneleri, duble yollar, otobanlar çok önemli ama Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi kültür alanındaki...
 • 23 Mayıs 2017 09:39 50 Ülkeden 142 Gazeteciye Türkiye Anlatılıyor 50 Ülkeden 142 Gazeteciye Türkiye Anlatılıyor TURKEY Discover the Potential (TDP) tanıtım etkinlikleri çerçevesinde projelendirilen ve "Türkiye-Gücünü ve Potansiyelini Keşfet" sloganıyla gerçekleştirilen Uluslararası Medya Forumu, 50 ülkeden 142 gazetecinin katılımı ile Antalya'da başladı.
 • 23 Mayıs 2017 00:47 Bakan Avcı: Bakan Avcı: "Türkiye, ABD ve Avrupa Ülkelerinden Çok Daha Güvenlidir" Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Türkiye'nin dünyanın en güvenli ülkelerinden biri olduğunu belirterek, "Türkiye'nin en az Almanya, Fransa, Belçika, İngiltere kadar güvenli olduğunu vurgulamakta fayda var. Türkiye uluslararası suç endekslerine göre, ABD ve Avrupa ülkelerinden çok daha güvenlidir.
 • 22 Mayıs 2017 18:41 Bakan Avcı: Türk Dizileri Turizme Katkı Sunuyor KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Türk dizilerinin kendilerini şaşırtacak kadar turizme katkı sunduğunu belirterek, Rusya, Hindistan ve Arap ülkeleriyle ortak dizi çekilmesi için aracılık yaptıklarını söyledi.
 • 22 Mayıs 2017 18:10 Antalya Bakan Avcı: Türk Dizileri Turizme Katkı Sunuyor Antalya Bakan Avcı: Türk Dizileri Turizme Katkı Sunuyor Bakan Avcı: Türk dizileri turizme katkı sunuyorKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Türk dizilerinin kendilerini şaşırtacak kadar turizme katkı sunduğunu belirterek, Rusya, Hindistan ve Arap ülkeleriyle ortak dizi çekilmesi için aracılık yaptıklarını söyledi.
 • 22 Mayıs 2017 18:06 Bakan Avcı: Bakan Avcı: "Türkiye Sadece Deniz, Kum ve Güneşten Ibaret Değil" Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Türkiye'nin sadece deniz, kum ve güneşten ibaret olmadığını, potansiyelinin bunun çok üzerinde bulunduğunu belirterek, "Sadece deniz, kum ve güneş ile dünyanın 6'ncı büyük destinasyonu olabildiysek, diğer turizm potansiyellerimizi harekete geçirdiğimizde...