Son dakika Necip Memili haberleri, Necip Memili son dakika, son dakika Necip Memili

Son Dakika Necip Memili Haberleri

 • Trafikte birini itekleyen Metin Akdülger konuştu: Üzerime geldiğini zannettim
  09 Şub Trafikte birini itekleyen Metin Akdülger konuştu: Üzerime geldiğini zannettim

  Show TV'de yayınlanan Sandık Kokusu dizisinin başrol oyuncusu Metin Akdülger'in trafikte tartıştığı bir adamı iteklediği anlar basına yansıdı. Konuyla ilgili açıklama yapan oyuncu, kaza sonrası üzerine geldiğini düşündüğü adamı uzaklaştırmak için ittiğini ve bahsedildiği gibi bir kavganın olmadığını söyledi.

 • Karaburun'da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili'ye ait ''tiny house''lar kaldırıldı
  05 Şub Karaburun'da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili'ye ait ''tiny house''lar kaldırıldı

  İzmir'in Karaburun ilçesinde, Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan'ın talimatıyla ünlü oyuncular Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili'ye ait ''tiny house''lar kaldırıldı. Karaburun Belediye Başkanı'nın imzasıyla yayınlanan açıklamada, ''Sınıfsız, imtiyazsız, kim ve ne olduğuna bakmadan belediye mevzuatını herkese eşit uygulama konusunda yasaların bize yüklediği sorumlulukları unutmadan işimizi yapmaya devam edeceğiz.'' ifadelerine yer verildi.

 • Sandık Kokusu'nda üvey babayla yasak aşk sahnesi izleyicileri çileden çıkardı
  18 Oca Sandık Kokusu'nda üvey babayla yasak aşk sahnesi izleyicileri çileden çıkardı

  Sandık Kokusu dizisinde Meriç Aral'ın oynadığı Irmak'ın üvey babasıyla yasak aşk yaşayarak annesini terk ettiği sahne izleyicilerin tepkisini çekti. RTÜK'e seslenen binlerce izleyici, dizinin toplum ahlakına karşı çıktığını belirterek ceza almasını gerektiğini söyledi.

 • Türkiye'deki sinema salonlarında 2024 yılının ilk vizyon haftasında 5'i yerli 7 film izleyici ile buluşacak
  04 Oca Türkiye'deki sinema salonlarında 2024 yılının ilk vizyon haftasında 5'i yerli 7 film izleyici ile buluşacak

  Aras Bulut İynemli'nin Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandırdığı merakla beklenen Atatürk serisinin ikinci filmi "Atatürk 1881-1919", Çanakkale Savaşı'na ve 1919 yılına kadar olan sürece odaklanıyor. Mehmet Ada Öztekin'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde, Aras Bulut İynemli'ye Songül Öden, Sarp Akkaya, Esra Bilgiç, Celile Toyon ve Darko Peric eşlik ediyor. Diğer filmler ise "Başkan", "Filme Gel", "Kör Noktada", "Atan Kazanır", "Küçük Deniz Kızı" ve "Demon: Azab-ül Kem".

 • Oyuncu Meriç Aral, Sandık Kokusu dizisi kadrosunu katılıyor
  28 Ara Oyuncu Meriç Aral, Sandık Kokusu dizisi kadrosunu katılıyor

  Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili'nin başrollerini paylaştığı Sandık Kokusu dizisi, oyuncu kadrosunu genişletiyor. Başarılı oyuncu Meriç Aral, 6. bölümden itibaren diziye dahil oluyor.

 • Arap Kadri ve Tarzan Filminin Gala Gösterimi Yapıldı
  14 Ara Arap Kadri ve Tarzan Filminin Gala Gösterimi Yapıldı

  Karikatürist Tekin Aral'ın yarattığı Arap Kadri ve Tarzan karakterlerinin hikayesini işleyen 'Arap Kadri ve Tarzan' filminin gala gösterimi yapıldı. Filmin oyuncuları, yönetmeni ve senaristlerinin yanı sıra çok sayıda sinemaseverin katıldığı gala, Paribu Cineverse Kanyon'da gerçekleşti. Filmin ekibi, gösterim öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelerek duygu ve düşüncelerini paylaştı. Ahmet Mümtaz Taylan, filmde Arap Kadri'yi canlandırdıklarını ve geçmişin mizahını bugünün mizahıyla buluşturduklarını belirtti. Necip Memili ise vizyona giren filmlerin başarılı olmasını temenni etti ve keyifli günlerin sinema adına beklediğini dile getirdi. Zeynep Çamcı ise Arap Kadri'nin kızını oynamanın kendisi için heyecan verici olduğunu ifade etti. Filmin yönetmeni Emre Kavuk ise seyircinin sinemaya daha fazla gelmesini amaçladıklarını söyledi.

 • Arap Kadri ve Tarzan Filmi Vizyona Girecek
  04 Ara Arap Kadri ve Tarzan Filmi Vizyona Girecek

  Karikatürist Tekin Aral'ın yarattığı Arap Kadri ve Tarzan karakterlerinin hikayesini işleyen 'Arap Kadri ve Tarzan' filmi 15 Aralık'ta vizyona girecek. Oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, Arap Kadri ve Tarzan'ın çok ünlü iki çizgi karakter olduğunu belirtti. Filmde Ahmet Mümtaz Taylan, Necip Memili, Zeynep Çamcı, Yalçın Hafızoğlu, Melis İşiten, Birgül Ulusoy, Taner Turan ve diğerleri rol aldı.

 • Yüz Yıllık Mucize nerede, hangi konakta çekiliyor? Yüz Yıllık Mucize çekimleri hangi il, ilçede?
  10 May Yüz Yıllık Mucize nerede, hangi konakta çekiliyor? Yüz Yıllık Mucize çekimleri hangi il, ilçede?

  Yüz Yıllık Mucize dizisinin nerede çekildiği araştırılan konular arasında yer alıyor. Star Tv'nin sevilen dizisi Yüz Yıllık Mucize hangi konakta çekiliyor merak konusu oldu. Peki, Yüz Yıllık Mucize hangi konakta çekiliyor? Yüz Yıllık Mucize dizisi nerede çekiliyor? İşte detaylar...

 • 'Arap Kadri ve Tarzan' filminin oyuncuları, çekim sürecini anlattı Açıklaması
  30 Eki "Arap Kadri ve Tarzan" filminin oyuncuları, çekim sürecini anlattı Açıklaması

  Karikatürist Tekin Aral'ın "Arap Kadri" karakterinden uyarlanarak yapılan "Arap Kadri ve Tarzan" filmi 15 Aralık'ta vizyona girecek.

 • 'Son Akşam Yemeği' filmi için Çankaya Köşkü yeniden inşa edildi
  04 Eki "Son Akşam Yemeği" filmi için Çankaya Köşkü yeniden inşa edildi

  CineGenna'nın Cumhuriyet kurulmadan bir önceki 28 Ekim 1923 akşamını anlattığı "Son Akşam Yemeği" filmi 27 Ekim'de vizyona girecek.

 • Demet Akbağ, Sandık Kokusu dizisiyle ekranlara dönüyor
  30 Eyl Demet Akbağ, Sandık Kokusu dizisiyle ekranlara dönüyor

  Demet Akbağ, başrolünde Özge Özpirinçci'nin yer alacağı Sandık Kokusu dizisinin kadrosuna dahil oldu. Akbağ dizide Özpirinçci'nin oynayacağı Karsu'nun annesi Filiz rolüyle izleyici karşısına çıkacak.

 • Altın Koza Sahiplerini Buldu... Türkan Şoray ve Kadir İnanır'a 'Sinemanın Yüzü' Ödülü Verildi
  25 Eyl Altın Koza Sahiplerini Buldu... Türkan Şoray ve Kadir İnanır'a "Sinemanın Yüzü" Ödülü Verildi

  Bu yıl Altın Koza Film Festivali ödül töreninde Türkan Şoray ve Kadir İnanır'a "Sinemanın Yüzü" ödülü verildi. Altın Koza’da "En İyi Film" ödülünü, Umut Subaşı’nın yönettiği "Sanki Her Şey Biraz Felaket" filmi aldı. "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü "Cam Perde" filmindeki performansıyla Selen Kurtaran aldı. Geçtiğimiz sene hayatını kaybeden oyuncu Rıza Akın anısına verilen "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü ise "Karganın Uykusu" filmindeki performansıyla Ahmet Agğün aldı.

 • 30. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali Ödülleri Sahiplerini Buldu
  24 Eyl 30. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali Ödülleri Sahiplerini Buldu

  Adana'da düzenlenen 30. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'En İyi Film Ödülü' Umut Subaşı'nın yönettiği 'Sanki Her Şey Biraz Felaket' adlı filme verildi. Ahmet Ağğün 'En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'ne, Selen Kurtaran ise 'En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'ne layık görüldü. Törende ayrıca Türkan Şoray ve Kadir İnanır 'Sinemanın Yüzü' ödüllerini aldı.

 • Altın Koza Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu
  24 Eyl Altın Koza Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu

  30. Uluslararası Altın Koza Film Festivali'nde 'Sanki Her Şey Biraz Felaket' en iyi film seçildi. Ahmet Ağğün 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü alırken, Selen Kurtaran 'En İyi Kadın Oyuncu' seçildi. Türkan Şoray ve Kadir İnanır'a ise 'Sinemamızın Yüzü Özel Ödülü' verildi. 'Karganın Uykusu' ise 6 ödülle geceye damga vurdu.

 • 30. Uluslararası Altın Koza Film Festivali'nde büyük ödüller sahiplerini buldu
  24 Eyl 30. Uluslararası Altın Koza Film Festivali'nde büyük ödüller sahiplerini buldu

  30. Uluslararası Altın Koza Film Festivali'nde "Sanki Her Şey Biraz Felaket" filmi "En İyi Film Ödülü"nü kazandı. Türkan Şoray ve Kadir İnanır'a "Sinemamızın Yüzü Özel Ödülü" takdim edildi. ''En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'' ''Karganın Uykusu'' filmindeki performansıyla Ahmet Ağğün'e, ''En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'' ise ''Cam Perde'' filmindeki performansıyla Selen Kurtaran'a verildi.

 • 30. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali ödülleri sahiplerini buldu
  24 Eyl 30. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali ödülleri sahiplerini buldu

  Adana Büyükşehir Belediyesince bu yıl 30'uncusu düzenlenen Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması ödülleri sahiplerine takdim edildi.

 • Adana Altın Koza Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu
  24 Eyl Adana Altın Koza Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu

  Adana'da düzenlenen Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'En İyi Film Ödülü' Umut Subaşı'nın yönettiği 'Sanki Her Şey Biraz Felaket' adlı filme verildi. Ahmet Ağğün 'En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'ne, Selen Kurtaran ise 'En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'ne layık görüldü.

 • Adana'da Yoğun İlgiyle Karşılanan 'Annesinin Kuzusu' Filmi Seyirciyle Buluştu
  22 Eyl Adana'da Yoğun İlgiyle Karşılanan 'Annesinin Kuzusu' Filmi Seyirciyle Buluştu

  Adana'da gösterime giren 'Annesinin Kuzusu' filminin yönetmeni Umut Evirgen, senarist Feride Çiçekoğlu ve oyuncu kadrosuyla birlikte seyircilerle buluştu. Film, sevgi sözcükleriyle gizlenen terörün izini sürerek alışılmadık bir aile hikayesi anlatıyor.

 • 'Son Akşam Yemeği' filmi Cumhuriyet'in kuruluşunun bir gün öncesine odaklanıyor
  20 Eyl "Son Akşam Yemeği" filmi Cumhuriyet'in kuruluşunun bir gün öncesine odaklanıyor

  Cumhuriyet'in 100. yılına özel hazırlanan ve 27 Ekim'de vizyona girmesi planlanan "Son Akşam Yemeği" filmi seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor.

 • Umut Evirgen'in yeni filmi 'Annesinin Kuzusu'nda eski sevgilisini oynattı
  30 Ağu Umut Evirgen'in yeni filmi 'Annesinin Kuzusu'nda eski sevgilisini oynattı

  Ünlü işletmeci Umut Evirgen'in yeni filmi 'Annesinin Kuzusu'nda, Kubilay Aka'nın eski sevgilisi Alina Boz'u oynattığı ortaya çıktı. Film, 30. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde prömiyer yapacak.

 • Babası Özkan Uğur'un ölümüyle dünyası yıkılan Alişan Uğur'dan yürekleri dağlayan paylaşım: İçim parçalanıyor
  21 Tem Babası Özkan Uğur'un ölümüyle dünyası yıkılan Alişan Uğur'dan yürekleri dağlayan paylaşım: İçim parçalanıyor

  Oyuncu Alişan Uğur, ölümüyle yıkıldığı babası Özkan Uğur için bir veda fotoğrafı yayınladı. Sosyal medya hesabından paylaşım gerçekleştiren Alişan Uğur, "Ne kadar tükenmiş ve üzgün hissettiğimi anlatmak imkansız. İçim parçalanıyor, sonsuz bir boşlukta hissediyorum kendimi" ifadelerini kullandı.

 • Reytinglerde istediğini alamayan Yüz Yıllık Mucize dizisinden Final kararı!
  17 May Reytinglerde istediğini alamayan Yüz Yıllık Mucize dizisinden Final kararı!

  Star TV ekranlarında yayınlanan Yüz Yıllık Mucize dizisi, reytinglere yenildiği için final yapacak. Usta isimlerin kadrosunda yer aldığı dizisi 15 Haziran'a ekran macerasını noktalayacak.

 • Ebru Şahin ve Birkan Sokullu'nun Başrolünü Paylaştığı Dizide Flaş Gelişme
  03 Mar Ebru Şahin ve Birkan Sokullu'nun Başrolünü Paylaştığı Dizide Flaş Gelişme

  Ebru Şahin ve Birkan Sokullu'nun Lavanta Konağı kod adlı dizisinin ilk tanıtımı bu akşam yayınlanacak. Merakla beklenen projede flaş bir gelişme yaşandı. İşte haberin detayları...

 • Yasak Elma dizisinin Sedai'si Bahtiyar Memili, oyuncu Necip Memili'nin kardeşi çıktı
  01 Mar Yasak Elma dizisinin Sedai'si Bahtiyar Memili, oyuncu Necip Memili'nin kardeşi çıktı

  Yasak Elma dizisindeki Sedai rolüyle hafızalara kazınan başarılı oyuncu Bahtiyar Memili'nin ünlü oyuncu Necip Memili'nin kardeşi olduğu ortaya çıktı. İki kardeşi görenler ise şaşkınlığını gizleyemedi.

 • Ebru Şahin'in Dizisinde Flaş Gelişme
  29 Oca Ebru Şahin'in Dizisinde Flaş Gelişme

  Kod adı Ab-ı Hayat olan dizide Birkan Sokullu'yla başrol oynayan ünlü oyuncu Ebru Şahin'in sahneleri bugün başladı. Diziyle ilgili flaş bir yeni gelişme yaşandı. İşte haberin detayları...

 • Ebru Şahin ve Birkan Sokullu'nun Ab-ı Hayat Dizisinde Flaş Gelişme
  23 Oca Ebru Şahin ve Birkan Sokullu'nun Ab-ı Hayat Dizisinde Flaş Gelişme

  Ünlü oyuncu Ebru Şahin ve ünlü oyuncu Birkan Sokullu'lu Ab-ı Hayat dizisi çekimlere başladı. Hilal Saral'ın yönetmen koltuğunda oturduğu proje Star TV'de yayınlanacak. İşte haberin detayları...

 • Darmaduman'dan Kötü Haber
  10 Ara Darmaduman'dan Kötü Haber

  Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz ve Aslıhan Malbora'nın başrollerini paylaştığı 'Darmaduman'ın ekran macerası kısa sürdü. Projenin, dokuzuncu bölümde final yapması planlanıyor. İşte detaylar...

 • Darmaduman'a Taze Kan
  17 Kas Darmaduman'a Taze Kan

  Başrollerinde Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan,  Aslıhan Malbora, Necip Memilli, Nur Fettahoğlu'nun yer aldığı Ay Yapım imzalı 'Darmaduman' dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor.

 • Kadir Tapucu, müzikle iç içe geçen yaşamını anlattı (3)
  10 Kas Kadir Tapucu, müzikle iç içe geçen yaşamını anlattı (3)

  1990'lı yıllarda "Dönüşüm Muhteşem Olacak", "Dinle" ve "En Büyük Aşk" isimli besteleriyle ses getiren, şarkıları Ofer Levy, Spyros Saramantis, Shai Cohen, Lefteris Pantazis tarafından Yunanca ve İbranice yorumlanan Kadir Tapucu, 10 yıl aranın ardından "Nefes Almak İçin Neden Arıyor İnsan" adlı...

 • Darmaduman 27 Ekim Perşembe 20.00'de FOX'ta!
  18 Eki Darmaduman 27 Ekim Perşembe 20.00'de FOX'ta!

  Darmaduman 27 Ekim Perşembe 20.00'de FOX'ta!

 • Darmaduman İlk Bölümüyle Yakında FOX'ta!
  06 Eki Darmaduman İlk Bölümüyle Yakında FOX'ta!

  Darmaduman İlk Bölümüyle Yakında FOX'ta!

 • Oyuncu Necip Memili, 'Beverly Hills, 90210' uyarlaması 'Gelecek Uzun Sürer' dizisinde rol alacak
  04 Ağu Oyuncu Necip Memili, "Beverly Hills, 90210" uyarlaması "Gelecek Uzun Sürer" dizisinde rol alacak

  Üç Kuruş, Çukur gibi dizilerde sergilediği performansla adından söz ettiren oyuncu Necip Memili, yeni sezonda "Beverly Hills, 90210" dizisinin yerli uyarlaması "Gelecek Uzun Sürer" adlı yapımda başrolde oynayacak.

 • Cem Yılmaz yeni filmini açıkladı: Sevilen karakter geri geliyor
  09 Haz Cem Yılmaz yeni filmini açıkladı: Sevilen karakter geri geliyor

  Cem Yılmaz yeni filmi hakkında açıklamalarda bulundu. Yeni film, Karakomik Filmler - 2 Arada'nın başrolü Ayzek'i konu edinecek.

 • Yeni Projesi Belli Oldu! Projede Yer Alan İsimler…
  07 Haz Yeni Projesi Belli Oldu! Projede Yer Alan İsimler…

  Oyuncu Yasemin Allen'in yeni dizi projesi belli oldu. TRT Dijital için çekilecek dizinin kadrosunda birçok yıldız oyuncu yer alıyor. İşte detaylar...

 • Sevilen dizi Üç Kuruş final yaptı! Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu sosyal medya hesabından veda etti
  31 May Sevilen dizi Üç Kuruş final yaptı! Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu sosyal medya hesabından veda etti

  Show TV ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş, dün akşam final bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu ise sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaparak "Hisliyim ya ben tek tek veda etmek hoşuma gidiyor. Hadi uçtum ben" ifadelerini kullandı.

 • Üç Kuruş 28. Bölüm Fragman (Final)
  30 May Üç Kuruş 28. Bölüm Fragman (Final)

  Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı'nın "koruyucusu" konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro'nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe'nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur.

 • #039;ah Belinda'da Buluştular!
  28 May #039;ah Belinda'da Buluştular!

  Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu, Netflix'te yayınlanacak OGM Pictures imzalı "Ah Belinda" filminde buluştu.

 • Üç Kuruş 27. Bölüm Fragman
  23 May Üç Kuruş 27. Bölüm Fragman

  Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı'nın "koruyucusu" konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro'nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe'nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur.

 • 'Bülent Bey'in Hikayesi' oyunu Düzce'de sahnelendi
  22 May 'Bülent Bey'in Hikayesi' oyunu Düzce'de sahnelendi

  'Bülent Bey'in Hikayesi' oyunu Düzce'de sahnelendi Oyuncu Bülent Emrah Parlak: "Dizi projem var" Düzce'de "Bülent Bey'in Hikayesi" isimli oyun ile tiyatroseverlerin karşısına çıkan ünlü oyuncu Bülent Emrah Parlak, salonda kahkaha tufanı estirdi.

 • Üç Kuruş 25. Bölüm Fragman
  05 May Üç Kuruş 25. Bölüm Fragman

  Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı'nın "koruyucusu" konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro'nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe'nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur.

 • Üç Kuruş 24. Bölüm Fragman
  25 Nis Üç Kuruş 24. Bölüm Fragman

  Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı'nın "koruyucusu" konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro'nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe'nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur.

 • O ünlüler rahat bir nefes aldı: Thodex reklamında oynadıkları için haklarında suç duyurusu yapılmıştı, takipsizlikle sonuçlandı
  09 Nis O ünlüler rahat bir nefes aldı: Thodex reklamında oynadıkları için haklarında suç duyurusu yapılmıştı, takipsizlikle sonuçlandı

  Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca 'dolandırıcılık' suçuna iştirak iddiasıyla yürütülen soruşturmada; aralarında Pınar Deniz, Mine Tugay, Pelin Karahan, Edis, Eda Ece, Özge Ulusoy gibi isimlerin de bulunduğu 17 kişinin, Thodex'in reklam filminde oynamalarının suç unsuru niteliğinde olmadığı belirtildi. Karar, takipsizlikle sonuçlandı.

 • Üç Kuruş bu akşam ekranlarda! Efe, Leyla'ya evlenme teklifi ediyor!
  28 Mar Üç Kuruş bu akşam ekranlarda! Efe, Leyla'ya evlenme teklifi ediyor!

  Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi 'Üç Kuruş'un yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. Efe'nin Leyla'ya evlenme teklif ettiği tanıtımda Çetin ile Azade'nin yan yana olması dikkat çekiyor. Kartal, Bahar Ateş, Efe ve Çetin silahlı saldırıya uğrayınca gerilim giderek yükseliyor.

 • En son Çukur'da oynayan Necip Memili, Üç Kuruş'ta!
  26 Mar En son Çukur'da oynayan Necip Memili, Üç Kuruş'ta!

  Necip Memili; Ay Yapım'ın Show TV için çektiği Üç Kuruş dizisinin kadrosuna katıldı. Memili, Üç Kuruş'ta Baybars'ın gizemli oğlu rolünü üstlenecek.

 • Castrol VECTON'dan Intercity İstanbul Park pistinde performans
  11 Mar Castrol VECTON'dan Intercity İstanbul Park pistinde performans

  Castrol VECTON, Murat Bostancı'nın pilotluğunda Formula 1'in pistlerinden Intercity İstanbul Park'ta performans gösterdi.

 • Kanunsuz Topraklar'da bugün neler olacak? Davut ve Gülfem evlenebilecek mi?
  09 Şub Kanunsuz Topraklar'da bugün neler olacak? Davut ve Gülfem evlenebilecek mi?

  16. bölümüyle bu akşam final yapacak Kanunsuz Topraklar'da Ankara yolculuğu Davut ve Gülfem'in yaralı aşkını iyileştirecektir. Mutlu sona ulaşmaları için aşmaları gereken engeller bitmiş değildir.

 • Fox TV'nin fenomen dizilerinden Aşk Mantık İntikam ve Kanunsuz Topraklar final yapıyor
  07 Şub Fox TV'nin fenomen dizilerinden Aşk Mantık İntikam ve Kanunsuz Topraklar final yapıyor

  Sevilen dizilerden Aşk Mantık İntikam ve Kanunsuz Topraklar için Fox TV tarafından final yapma kararı verildi. Burcu Özberk'in başrolde yer aldığı yapım, 8 hafta sonra 39. bölümüyle ekran macerasını sonlandıracak. Bir diğer dizi olan Kanunsuz Topraklar'ın final tarihi ise 9 Şubat olarak belirlendi.

 • Kanunsuz Topraklar'da bugün neler olacak? İpek, çıktığı yolculukta nelerle karşılaşacak?
  02 Şub Kanunsuz Topraklar'da bugün neler olacak? İpek, çıktığı yolculukta nelerle karşılaşacak?

  15. bölümüyle bu akşam FOX ekranlarda yayınlanacak Kanunsuz Topraklar'da Davut, Teğmen Sezai'nin intikamını aldı. Celal ve Fikriye evlenmeye karar verdi ancak bu kolay olmayacaktır.

 • Gülfem'in karşısına çıkan beklenmeyen isim kim? Kanunsuz Topraklar'ın son bölümünde neler oldu?
  27 Oca Gülfem'in karşısına çıkan beklenmeyen isim kim? Kanunsuz Topraklar'ın son bölümünde neler oldu?

  14. bölümüyle dün akşam izleyici ile buluşan Kanunsuz Topraklar'da, Teğmen Sezai'ye kahraman bir vatan evladına yakışacak biçimde, büyük bir cenaze töreni düzenlendi. Duygusal ve heyecanlı sahnelerin eksik olmadığı dizinin özeti haberimizde yer akmaktadır.

 • Celal ve Fikriye evlenebilecek mi? Kanunsuz Topraklar'da bugün neler olacak?
  26 Oca Celal ve Fikriye evlenebilecek mi? Kanunsuz Topraklar'da bugün neler olacak?

  Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili'nin rol aldığı Kanunsuz Topraklar dizisi bu akşam 14. bölüm ile ekranlarda olacak. Davut her ne pahasına olursa olsun katilleri bulacak ve kardeşi yerine koyduğu Sezai'nin intikamını almak için planlar yapacaktır.

 • Murat Dalkılıç ile Sitare Akbaş ayrıldı mı? Flaş açıklama...
  19 Kas Murat Dalkılıç ile Sitare Akbaş ayrıldı mı? Flaş açıklama...

  'Sen Ben Lenin'in galası dün akşam Atlas Sineması'nda gerçekleşti. Başrollerini Barış Falay ve Saygın Soysal'ın paylaştığı film vizyona girmeden hemen önce sinemaseverlerle buluştu. Galaya katılan oyuncu Sitare Akbaş, Murat Dalkılıç ile ayrılıp ayrılmadıklarını soran muhabirlere bakın ne cevap verdi...

 • Ünlü isimler, çocuk istismarına dikkat çekmek için maraton koşacak
  05 Kas Ünlü isimler, çocuk istismarına dikkat çekmek için maraton koşacak

  ÇOCUK ihmal ve istismarı konusunda toplumu bilinçlendirici faaliyetlerde bulunan ve mağdur çocukların müdahili olan Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği (UCİM), bu kez 7 Kasım 2021 tarihinde N Kolay 43. İstanbul Maratonu'nda olacak.

 • Usta oyuncu Murat Aydın, Kanunsuz Topraklar dizisiyle ekranlara dönüyor
  14 Eki Usta oyuncu Murat Aydın, Kanunsuz Topraklar dizisiyle ekranlara dönüyor

  Yıllar önce yayınlanan ve büyük ses getiren Kurtlar Vadisi dizisinde Baltazar'ı oynayan Murat Aydın, Kanunsuz Topraklar dizisinin kadrosuna dahil oldu. Oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla da ekranlara döndüğünün müjdesini verdi.

 • Eski sevgililer tekrar bir arada
  11 Eki Eski sevgililer tekrar bir arada

  Umut Evirgen'in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği ikinci uzun metraj filmi 'Kimya'nın ekip gösterimi önceki akşam gerçekleşti. Evirgen, geçtiğimiz temmuz ayında ayrıldığı Melisa Şenolsun ile aylar sonra bir araya geldi. İşte detaylar...

 • Çukur'un Cumali'si Necip Memili o diziyle dönüyor
  26 Eyl Çukur'un Cumali'si Necip Memili o diziyle dönüyor

  Necip Memili o diziyle dönüyor... Çukur dizisinde canlandırdığı Cumali karakteriyle hayranlarının gönlünü kazanan Necip Memili'nin sıradaki projesi belli oldu. İşte detaylar...

 • Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in başrolü paylaştığı Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk fragmanı geldi
  21 Ağu Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in başrolü paylaştığı Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk fragmanı geldi

  Başrollerini Uğur Güneş ile Esra Bilgiç'in paylaştığı Kanunsuz Topraklar dizisinden ilk fragman yayınlandı. FOX TV'de yayınlanacak olan dizi, 1940'lı yıllarda geçiyor.

 • Merakla beklenen projeden ilk fotoğraflar geldi! Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisinin setinden fotoğraf paylaştı
  22 Tem Merakla beklenen projeden ilk fotoğraflar geldi! Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisinin setinden fotoğraf paylaştı

  Cem Yılmaz, üzerinde uzun süre çalıştığı ve Netflix'de yayınlanacak olan yeni dizisi Erşan Kuneri'nin setinden ilk fotoğrafları takipçileriyle paylaştı. Cem Yılmaz'ın da yer aldığı karelerde, oyuncuların keyifli halleri dikkat çekti Dizinin izleyiciler tarafından beklenen ilk bölümleri 2022'de yayınlanacak.

 • Cengiz Ünder'in yeni aşkı
  02 Tem Cengiz Ünder'in yeni aşkı

  Geçen sezon kiralık olarak İngiltere'nin Leicester City takımında top koşturan milli futbolcu Cengiz Ünder, Suna Çavuşoğlu ile aşk yaşıyor. Sevgililer Çeşme'de tatil yapıyor.

 • Necip Memili: 'Çukur' ekibiyle zor ayrıldık
  18 Haz Necip Memili: "Çukur" ekibiyle zor ayrıldık

  Türbükü'ndeki Mavi Otel'de görüntülenen oyuncunun keyifli halleri dikkat çekti.

 • Karaburun Belediyesi, SİT alanına inşaat yaptıkları iddiasıyla Çukur'un oyuncularından şikayetçi oldu! Aras Bulut İynemli'den jet açıklama geldi
  11 Haz Karaburun Belediyesi, SİT alanına inşaat yaptıkları iddiasıyla Çukur'un oyuncularından şikayetçi oldu! Aras Bulut İynemli'den jet açıklama geldi

  Çukur dizisinin başrol oyuncularından Aras Bulut İynemli, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan ve yönetmen Sinan Öztürk ile bir diğer ünlü oyuncu Kerim Sarp Apak'ın İzmir Karaburun'da satın aldıkları bir tarlaya inşaat yapmak istedikleri ancak belediye tarafından durdurulduğu ileri sürüldü. Karaburun Belediyesi'nin şikayetçi olduğu oyunculardan Aras Bulut İynemli, iddiaları yalanlayarak "Arazi ile ilgili imar düzenlemelerine ve SİT alanına ilişkin kurallara sonuna kadar uyulmaktadır" dedi.

 • Final yapan Çukur dizisine hayranları duygu dolu paylaşımlarla veda etti
  08 Haz Final yapan Çukur dizisine hayranları duygu dolu paylaşımlarla veda etti

  Show TV'nin fenomen dizisi haline gelen Çukur, 131. bölümüyle birlikte ekranlara veda etti. Çukur'un final bölümü büyük etki yaratırken, dizinin hayranları sosyal medya hesaplarından duygusal paylaşımlarda bulundu. Final bölümünde Yamaç, Amca Cumali'nin son kozu olan Şahram'la karşı karşıya geldi. Yamaç, kavgada Şahram'ı alt etmeyi başardı.

 • Çukur'un final fragmanında Yamaç ve Şahram karşı karşıya geliyor
  07 Haz Çukur'un final fragmanında Yamaç ve Şahram karşı karşıya geliyor

  Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur, 131. bölümüyle final yapmaya hazırlanırken, söz konusu bölümün fragmanı da yayınlandı. Fragmanda Yamaç Koçavalı ve Şahram teke tek mücadele ediyor.

 • Çukur'un 130. bölümü nefes kesti! Yamaç ve amca Cumali ölüyor mu?
  01 Haz Çukur'un 130. bölümü nefes kesti! Yamaç ve amca Cumali ölüyor mu?

  Ekranların sevilen dizisi Çukur, dün akşam 130'uncu bölümüyle ekrana geldi. Dizide evlerine düzenlenen saldırıda ailenin kadınlarının rehin alındığını düşünen Yamaç, amcaya teslim oldu. Amcanın ortağı Şahram ise Yamaç'ı elleri bağlı bir şekilde havuza attı. Ayrıca öldürülen kızının intikamını almak isteyen Ayşe ise amca Koçavalı'nın boğazını sıkarak boğdu. Uzun süre havuzda nefessiz kalan Yamaç ise eski aşkı Sena'nın havuzda boğulduğu anları düşündü. Yamaç'ın akıbeti ise henüz bilinmiyor.

 • Çukur 4. Sezon 37. Bölüm 2. Fragman
  24 May Çukur 4. Sezon 37. Bölüm 2. Fragman

  ÇUKUR 4.SEZONYönetmen: Sinan ÖztürkSenaryo: Gökhan Horzum, Damla SerimYapımcı: Kerem Çatayİdari Yapımcı: Yamaç OkurMüzik: Toygar Işıklı2.

 • Çukur dizisinde 'Şahran' karakterini Sarp Akkaya canlandıracak
  17 May Çukur dizisinde 'Şahran' karakterini Sarp Akkaya canlandıracak

  Finale 3 bölüm kalan Çukur dizisinde kadroya yeni bir isim daha dahil oldu. Amca Cumali'nin adını zikrettiği, Koçovalı kardeşlerin yeni düşmanı 'Şahran'ı Sarp Akkaya canlandıracak.

 • Çukur'un yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak
  13 May Çukur'un yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak

  Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'un, 3 bölüm sonra final yapacağı açıklanmıştı. Dizinin yayın hayatına bir hafta ara verme kararı aldığı ve bu nedenle bu hafta yayınlanması planlanan 129'uncu bölümün yayın akışından kaldırıldığı öğrenildi.

 • 3 bölüm sonra final yapacak olan Çukur'da bir veda daha! Vartolu, Nedim'i öldürdü
  11 May 3 bölüm sonra final yapacak olan Çukur'da bir veda daha! Vartolu, Nedim'i öldürdü

  Dün akşam yeni bölümüyle ekrana gelen Çukur'da amca Cumali tarafından öldürülen Karaca ve Celasun'un cenaze töreni yapıldı. Çukur gençleri, amcayı bırakarak Koçovalı kardeşlerin yanına geçti. Yamaç, Vartolu ve Cumali, amcayı yakalamak için ilk hamlesini yaptı ancak amca Cumali son anda helikopterle kaçmayı başardı. Nedim ise Vartolu tarafından öldürüldü. Final için gün sayan dizide Nedim'in oynayan İlkay Akdağlı da kadrodan ayrıldı.

 • Çukur 4. Sezon 35. Bölüm Fragman
  03 May Çukur 4. Sezon 35. Bölüm Fragman

  ÇUKUR 4.SEZONYönetmen: Sinan ÖztürkSenaryo: Gökhan Horzum, Damla SerimYapımcı: Kerem Çatayİdari Yapımcı: Yamaç OkurMüzik: Toygar Işıklı2.

 • Çukur 4.Sezon 35.Bölüm Ön İzleme
  03 May Çukur 4.Sezon 35.Bölüm Ön İzleme

  ÇUKUR 4.SEZONYönetmen: Sinan ÖztürkSenaryo: Gökhan Horzum, Damla SerimYapımcı: Kerem Çatayİdari Yapımcı: Yamaç OkurMüzik: Toygar Işıklı2.

 • Çukur 4. Sezon 34. Bölüm Ön İzleme
  28 Nis Çukur 4. Sezon 34. Bölüm Ön İzleme

  ÇUKUR 4.SEZONYönetmen: Sinan ÖztürkSenaryo: Gökhan Horzum, Damla SerimYapımcı: Kerem Çatayİdari Yapımcı: Yamaç OkurMüzik: Toygar Işıklı2.

 • Çukur 4. Sezon 34. Bölüm 2. Fragman
  28 Nis Çukur 4. Sezon 34. Bölüm 2. Fragman

  ÇUKUR 4.SEZONYönetmen: Sinan ÖztürkSenaryo: Gökhan Horzum, Damla SerimYapımcı: Kerem Çatayİdari Yapımcı: Yamaç OkurMüzik: Toygar Işıklı2.

 • Çukur 4. Sezon 34. Bölüm Fragman
  28 Nis Çukur 4. Sezon 34. Bölüm Fragman

  ÇUKUR 4.SEZONYönetmen: Sinan ÖztürkSenaryo: Gökhan Horzum, Damla SerimYapımcı: Kerem Çatayİdari Yapımcı: Yamaç OkurMüzik: Toygar Işıklı2.

 • Final yapmaya hazırlanan Çukur'da yaprak dökümü devam ediyor! Kadir Çermik de diziye veda etti
  27 Nis Final yapmaya hazırlanan Çukur'da yaprak dökümü devam ediyor! Kadir Çermik de diziye veda etti

  Yakın zamanda final yapacak olan Çukur dizisinde peş peşe vedalar yaşanmaya devam ediyor. Dün akşam yeni bölümüyle ekrana gelen Çukur'da Yamaç ile Salih'e gerçekleri açıklamaya karar veren Emmi için infaz verildi. Kararını uygulayan Amca Cumali, karşısına gelen Emmi'ye kurşun yağdırarak öldürdü. Dizide Emmi'yi oynayan Kadir Çermik ise kadrodan ayrıldı.

 • Çukur'da yaprak dökümü sürüyor! 'Emmi' Kadir Çermik, diziye veda edecek
  21 Nis Çukur'da yaprak dökümü sürüyor! 'Emmi' Kadir Çermik, diziye veda edecek

  Show TV ekranlarından yayınlanan Çukur dizisinde Emmi rolünü canlandıran Kadir Çermik, diziye veda edecek. Emmi, amca Cumali'nin adamları tarafından öldürülecek.

 • Çukur dizisinde yaprak dökümü devam ediyor! İki oyuncu birden veda etti
  20 Nis Çukur dizisinde yaprak dökümü devam ediyor! İki oyuncu birden veda etti

  Dün akşam 125. bölümüyle ekrana gelen Çukur dizisinde yine ayrılıklar yaşandı. Yakın zamanda final yapacak olan dizide Celasun ve Karaca'dan sonra Kulkan Erdenet ile Akın Koçavalı'nın eşi Yasmin öldürüldü. Genco Özak ile Gamze Doğanoğlu da son bölümle birlikte diziye veda etti.

 • Sen Ben Lenin Filmi
  16 Nis Sen Ben Lenin Filmi

  Sen Ben Lenin filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Sen Ben Lenin filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

 • 'Sen Ben Lenin' dünya prömiyerini 43. Moskova Film Festivali'nde gerçekleştiriyor!
  15 Nis 'Sen Ben Lenin' dünya prömiyerini 43. Moskova Film Festivali'nde gerçekleştiriyor!

  Yönetmen Tufan Taştan'ın, senaryosunu Barış Bıçakçı ile birlikte yazdığı 'Sen Ben Lenin' adlı ilk uzun metraj filmi, 22-29 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek 43. Moskova Film Festivali'nde dünya prömiyerini yapmaya hazırlanıyor.

 • Necip Memili: Kızımın hayalleri için çalışıyorum
  12 Nis Necip Memili: Kızımın hayalleri için çalışıyorum

  8 ay önce baba olan Necip Memili, kızının doğumundan sonra hayatının değiştiğini ve her şeye dikkat ettiğini belirterek "8 aylık bir kız çocuğum var. ve fark ettim ki kız çocuğu insana bir destur, edep ve izan getiriyor.

 • Necip Memili: Hayatım Değişti
  11 Nis Necip Memili: Hayatım Değişti

  Başarılı oyuncu Necip Memili, ReTouch dergisinin Nisan sayısına röportaj vererek hakkında bilinmeyenleri anlattı.

 • Çukur'da yaprak dökümü! Celasun'un ardından Karaca da diziye veda ediyor
  11 Nis Çukur'da yaprak dökümü! Celasun'un ardından Karaca da diziye veda ediyor

  Show TV'de pazartesi akşamları ekranlara gelen ve bu sezon final yapacak olan 'Çukur'da yaprak dökümü devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Kubilay Aka'nın veda ettiği dizide 'Karaca' karakterine hayat veren Ece Yaşar da diziye veda ediyor. Son yayınlanan fragmanda Karaca'nın Amca Cumali tarafından boğulduğu görülüyor.

Advertisement