Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Ömer Faruk Coşkun haberleri, Ömer Faruk Coşkun son dakika, son dakika Ömer Faruk Coşkun

Son Dakika Ömer Faruk Coşkun Haberleri

Son dakika Ömer Faruk Coşkun haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ömer faruk coşkun haberleri anında burada.


 • 09:38 Vali Ömer Faruk Coşkun, Denizli Çoban Yıldızı yarışmasında dereceye giren yetiştiricileri ağırladı

  Vali Ömer Faruk Coşkun, Denizli Çoban Yıldızı yarışmasında dereceye giren yetiştiricileri ağırladı Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Denizli Çoban Yıldızı yarışmasında dereceye giren yetiştiricileri kabul etti. Yetiştiriciler tarafından hediye edilen çoban kepeneğiyle hatıra fotoğrafı çekildi.

 • 16.11.2023 16 Kas 11:19 Denizli Valisi Çardak ilçesinde incelemelerde bulundu

  Denizli Valisi Çardak ilçesinde incelemelerde bulundu Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, ilçe programları kapsamında Çardak ilçesini ziyaret etti. Vali Coşkun, Çardak Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Serbest Bölge ve Havalimanı'nı ziyaret ederek faaliyetler hakkında bilgi aldı.

 • 31.10.2023 31 Eki 16:28 Denizli İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2023 Yılı 4. Olağan Toplantısı Gerçekleşti

  Denizli İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2023 Yılı 4. Olağan Toplantısı Gerçekleşti Denizli'de istihdam ve iş gücünü arttırmak amacıyla düzenlenen Denizli İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2023 yılı 4. olağan toplantısı, Vali Ömer Faruk Coşkun'un başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, işgücü, istihdam ve mesleki eğitim ihtiyaçları değerlendirildi ve yerel düzeyde politikalar oluşturulması için kararlar alındı.

 • 25.10.2023 25 Eki 14:59 Denizli Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Denizli Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Muhtarlarla Bir Araya Geldi Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi ve Pamukkale ilçelerinde görev yapan mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Başkan Zolan, muhtarlara teşekkür ederek, hizmet etmenin kutsallığını vurguladı.

 • 25.10.2023 25 Eki 10:38 Vali Ömer Faruk Coşkun, Çameli'de Esnafla Buluştu

  Vali Ömer Faruk Coşkun, Çameli'de Esnafla Buluştu Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Çameli ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette esnafla bir araya geldi. Belediye Başkanı Cengiz Arslan ile birlikte esnafın sorunlarını dinleyen Vali Coşkun, sorunların çözümü için çalışacaklarını belirtti. Ayrıca, Çameli Meslek Yüksek Okulu'nu ziyaret ederek projeler ve sosyal faaliyetler hakkında bilgi aldı. Program, Çameli Taş Konaklar Kırsal Turizm Tesisini ve Hayri Dev Kültür Merkezi ziyaretleriyle sona erdi.

 • 22.10.2023 22 Eki 16:56 Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Denizli Umut Çocukları Koruma ve Yaşatma Derneği'ni Kabul Etti

  Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Denizli Umut Çocukları Koruma ve Yaşatma Derneği'ni Kabul Etti Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Denizli Umut Çocukları Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Nesrin Akbeyik ve yönetim kurulu üyelerini valilik makamında kabul etti. Ziyarette dernek faaliyetleri hakkında bilgi verildi ve özel çocuklarla bir şiir okuma etkinliği gerçekleştirildi.

 • 18.10.2023 18 Eki 10:49 Denizli'de 2023 Yılı Yatırımları Görüşüldü

  Denizli'de 2023 Yılı Yatırımları Görüşüldü Denizli'de gerçekleştirilen İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı'nda, 2023 yılı yatırımlarının dönemsel gerçekleşmeleri değerlendirildi. Toplantıya Vali Ömer Faruk Coşkun, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları ve yatırımcı kuruluşların bölge ve il müdürleri katıldı. Toplam 351 projenin üzerinde çalışmaların yürütüldüğü belirtilirken, projelerin toplam tutarı 21 Milyar 118 Milyon TL olarak açıklandı.

 • 16.10.2023 16 Eki 09:39 Denizli Valisi Beyağaç ilçesinde incelemelerde bulundu

  Denizli Valisi Beyağaç ilçesinde incelemelerde bulundu Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Beyağaç ilçesinde bir dizi incelemelerde bulundu. Vali Coşkun, ilçenin genel durumu ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ayrıca, Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Erbil ile bir araya geldi ve Yatağan Mahallesi esnafını ziyaret etti.

 • 08.10.2023 08 Eki 13:47 Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Vali'yi Ziyaret Etti

  Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Vali'yi Ziyaret Etti Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci ve yönetim kurulu üyeleri, Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun'u ziyaret ederek Denizli'de yapılan projeler hakkında bilgi verdi. Değirmenci, Kent Konseyi'nin gönüllülerden oluştuğunu ve Denizli'nin sosyo-kültürel gelişimi için sorumluluk taşıdığını belirtti. Vali Coşkun ise Kent Konseyi'nin aktif bir kurum olduğunu ve ilin gelişimine katkı sağlayacak çalışmalara destek vereceklerini ifade etti.

 • 07.10.2023 07 Eki 10:04 Denizli Traverten Jeoparkı İçin Protokol İmzalandı

  Denizli Traverten Jeoparkı İçin Protokol İmzalandı Denizli'de, UNESCO sertifikalı 'Denizli Traverten Jeoparkı' kurulması için protokol imzalandı. Jeoparkın amacı, Denizli'nin doğal ve jeolojik mirasını korumak ve jeoturizmle sosyo-ekonomik kalkınmayı sağlamaktır.

 • 02.10.2023 02 Eki 09:26 Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Babadağ ve Güney ilçelerinde çalışmaları denetledi

  Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Babadağ ve Güney ilçelerinde çalışmaları denetledi Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, kente uyum sağlamak amaçlı çalışmaları sürdürdü. Vali Coşkun, Babadağ ve Güney ilçelerinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek ilçe kaymakamlarını ziyaret etti. Ayrıca vatandaşlarla da bir araya gelen Vali Coşkun, esnaf ve üretici vatandaşlara bol ve bereketli kazançlar diledi.

 • 01.10.2023 01 Eki 07:36 Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Çardak, Bozkurt ve Honaz ilçelerini ziyaret etti

  Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Çardak, Bozkurt ve Honaz ilçelerini ziyaret etti Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, göreve başladığından beri ilçe programlarına devam ediyor. Çardak, Bozkurt ve Honaz ilçelerindeki yetkilileri ziyaret eden Vali Coşkun, ilçelerin genel durumu ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • 23.09.2023 23 Eyl 16:45 Denizli Valisi Çal ve Bekilli ilçelerinde incelemelerde bulundu

  Denizli Valisi Çal ve Bekilli ilçelerinde incelemelerde bulundu Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Çal ve Bekilli ilçelerini ziyaret ederek ilçelerin genel durumu ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ayrıca, Çal ilçesinde bulunan Savranzade Camisi'nde yapılan restorasyon çalışmalarını inceledi.

 • 17.09.2023 17 Eyl 07:22 Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Kale ve Tavas ilçelerinde incelemelerde bulundu

  Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Kale ve Tavas ilçelerinde incelemelerde bulundu Denizli'ye yeni atanan Vali Ömer Faruk Coşkun, kente alışım sağlamak amaçlı ilçe ziyaretlerini sürdürdü. Vali Coşkun, Kale ve Tavas ilçelerinde yapılan çalışmaları da yerinde incelerken vatandaşlarla da bir araya geldi. İlçe kaymakamlarını ziyaret eden Vali Coşkun, ilçelerin genel durumu ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ayrıca esnaf ve üretici vatandaşlara bol ve bereketli kazançlar diledi.

 • 13.09.2023 13 Eyl 12:46 Denizlispor Başkanı ve Yönetim Üyeleri Denizli Valisi ile Görüştü

  Denizlispor Başkanı ve Yönetim Üyeleri Denizli Valisi ile Görüştü Denizlispor Başkanı Mehmet Uz ve yönetim kurulu üyeleri, yeni göreve başlayan Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun'u ziyaret etti. Görüşmede kulüp çalışmaları hakkında bilgi verildi ve Vali Coşkun'a başarılar dildendi. Buluşmanın anısına ismi yazılı forma hediye edildi.

 • 06.09.2023 06 Eyl 12:33 Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Denizli için işbirliği çağrısı yaptı

  Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Denizli için işbirliği çağrısı yaptı Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Denizli'nin sanayisi, turizmi ve tarımıyla önde gelen bir şehir olduğunu belirterek, tüm kurumlarla işbirliği içinde çalışacaklarını söyledi. Coşkun, Denizli'de devam eden ve planlanan projeler hakkında bilgi aldı ve ilçe ziyaretlerine devam etti. Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri de Vali Coşkun'u ziyaret ederek, başarılar diledi.

 • 03.09.2023 03 Eyl 07:43 Denizli Valisi Sarayköy ve Buldan İlçelerini Ziyaret Etti

  Denizli Valisi Sarayköy ve Buldan İlçelerini Ziyaret Etti Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Sarayköy ve Buldan ilçelerini ziyaret ederek ilçelerin genel durumu ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • 03.09.2023 03 Eyl 01:54 Vali Coşkun ve Emniyet Müdürü Sağdıç Kaza Bölgesinde

  Vali Coşkun ve Emniyet Müdürü Sağdıç Kaza Bölgesinde Denizli'nin Pamukkale ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi hayatını kaybetti. Vali Coşkun ve Emniyet Müdürü Sağdıç, kaza bölgesine gelerek incelemelerde bulundu.

 • 02.09.2023 02 Eyl 07:54 Kosova Cumhuriyeti Bölgesel Kalkınma Bakanı Denizli'ye Ziyarette Bulundu

  Kosova Cumhuriyeti Bölgesel Kalkınma Bakanı Denizli'ye Ziyarette Bulundu Kosova Cumhuriyeti Bölgesel Kalkınma Bakanı Fikrim Damka, Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun ile bir araya geldi. İki ülke arasında dostluk, kültürel ve ticari iş birliği konuları ele alındı.

 • 17.08.2023 17 Ağu 09:57 Vali Coşkun'dan Denizlililere ilk mesaj

  Vali Coşkun'dan Denizlililere ilk mesaj Denizli Vali Ömer Faruk Coşkun, "Vatandaş odaklı hizmet anlayışımızla tarih, kültür, turizm, sanayi, ticaret ve tarım kenti Denizli'mize hizmet etmek için hep birlikte canla başla çalışacağız" dedi.

 • 16.08.2023 16 Ağu 16:32 Denizli'nin yeni Valisi Ömer Faruk Coşkun, Denizli'yi ileriye taşımak için çalışacak

  Denizli'nin yeni Valisi Ömer Faruk Coşkun, Denizli'yi ileriye taşımak için çalışacak Kahramanmaraş'tan Denizli'ye atanan Vali Ömer Faruk Coşkun, göreve başladı. Coşkun, Denizli'yi her alanda ileriye taşımak ve vatandaşların yaşam standartlarını yükseltmek için çalışacaklarını belirtti. Ayrıca, kent protokolüyle uyum içinde görevlerini yerine getireceklerini ve Türkiye'nin hedeflerine ulaşmak için enerjilerini harcayacaklarını ifade etti.

 • 28.07.2023 28 Tem 00:11 Kahramanmaraş'ta Umut Kent Projesi Açıldı

  Kahramanmaraş'ta Umut Kent Projesi Açıldı Kahramanmaraş'ta kurulan ve 2 bin 300 konteynerden oluşan Umut Kent projesi içinde yer alan Fenerbahçe Mahallesi Konteyner Kenti'nin açılışı yapıldı. Açılışa Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve birçok sporcu ve gönüllü katıldı. Açılışta çocuklarla maç yapıldı ve Başkan Ali Koç konuşma yaptı. Umut Kent'in hayata geçirilmesinde emeği geçenlere teşekkür edildi.

 • 23.07.2023 23 Tem 19:58 Kahramanmaraş'ta orman yangınına müdahale sürüyor Vali Coşkun: 'Birkaç saate kontrol altına almayı hedefliyoruz'

  Kahramanmaraş'ta orman yangınına müdahale sürüyor Vali Coşkun: 'Birkaç saate kontrol altına almayı hedefliyoruz' Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Kazma Bağları mevkiinde çıkan orman yangınına müdahalenin devam ettiğini ve birkaç saat içinde kontrol altına almayı hedeflediklerini belirtti. Yangına 5 helikopter ve 2 uçakla havadan, ekiplerle karadan müdahale ediliyor. Yangın sonucunda 2 yaşlı vatandaş kurtarıldı ve yaklaşık 20 hektarlık alan zarar gördü.

 • 14.07.2023 14 Tem 22:21 Kahramanmaraş Valisi 15 Temmuz Şehitlerini ve Gazileri Ziyaret Etti

  Kahramanmaraş Valisi 15 Temmuz Şehitlerini ve Gazileri Ziyaret Etti Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında şehit polis memuru Niyazi Ergüven'in ailesini ziyaret etti. Vali Coşkun, ayrıca 15 Temmuz gazisi Serkan Yeşilay ve ailesini de ziyaret ederek şehitlik ve gazilik mertebesinin önemine vurgu yaptı. Vali Coşkun, daha sonra İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'ne geçerek emekli olan özel harekat polisleriyle bir araya geldi.

 • 28.06.2023 28 Haz 19:23 Kahramanmaraş'ta Bayramlaşma Programı Düzenlendi

  Kahramanmaraş'ta Bayramlaşma Programı Düzenlendi Kahramanmaraş'ta, Kurban Bayramı dolayısıyla kent protokolünün katılımıyla bayramlaşma programı yapıldı. Programda, protokol üyeleri şehitler için dua etti, kabirlere karanfil bıraktı. Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanı depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diledi ve depremin yaralarının sarılması için gayret gösterileceğini belirtti. Programa milletvekilleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar da katıldı.

 • 19.06.2023 19 Haz 21:57 Kahramanmaraş'ta 4,7 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi

  Kahramanmaraş'ta 4,7 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesi merkez üssü olan 4,7 büyüklüğündeki deprem, 7,1 kilometre derinlikte kaydedildi. Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, ekiplerin sahadaki tarama çalışmalarına başladığını ve şu ana kadar olumsuz ihbar alınmadığını belirtti.

 • 15.06.2023 15 Haz 20:28 Kahramanmaraş'ta depremde şehit olan polisler için mevlit okutuldu

  Kahramanmaraş'ta depremde şehit olan polisler için mevlit okutuldu Kahramanmaraş'ta 6 Şubat depremlerinde şehit olan 40 polis için Erzurumluoğlu Camisi'nde mevlit programı düzenlendi. Kur'an-ı Kerim ve duaların okunduğu mevlide, Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal, Emniyet Müdürlüğüne bağlı şubelerin müdürleri ve polis memurları katıldı. Depremlerde 7 bin 298 binanın yıkıldığı, yaklaşık 12 bin kişinin hayatını kaybettiği kentte, 40 polis şehit oldu.

 • 30.05.2023 30 May 19:26 Melikgazi Belediyesi, depremzedeler için yaşam alanı teslim töreni düzenledi

  Melikgazi Belediyesi, depremzedeler için yaşam alanı teslim töreni düzenledi Melikgazi Belediyesi, hayırseverler işbirliği ile yapımını tamamladığı 63 ailenin barınacağı Melikgazi Yaşam Alanı'nın hak sahiplerine teslim töreni gerçekleştirdi. Törene Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve diğer yetkililer katıldı.

 • 19.05.2023 19 May 19:17 Çocuklar Gülsün Diye Derneği, Kahramanmaraş'ta 44. anaokulunu açtı

  Çocuklar Gülsün Diye Derneği, Kahramanmaraş'ta 44. anaokulunu açtı Çocuklar Gülsün Diye Derneği, depremlerin vurduğu Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 44. anaokulunu açtı. Derneğin başkanı Gülben Ergen, diğer deprem illerine de anaokulu yapacaklarını söyledi.

 • 18.05.2023 18 May 16:58 Kahramanmaraş'ta 12 bin konteynerde 38 bin depremzede misafir ediliyor

  Kahramanmaraş'ta 12 bin konteynerde 38 bin depremzede misafir ediliyor Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Koordinasyon Merkezinde koordinatör valilerin katılımı ile bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verirken, 12 bin konteynerde şu anda 38 bin kişinin misafir edildiğini kaydetti.

 • 18.04.2023 18 Nis 12:21 Başkan Ergün afet bölgesinde

  Başkan Ergün afet bölgesinde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ramazan Bayramı öncesinde deprem bölgesindeki vatandaşlar ve orada görev yapan ekiplerle bir araya gelmek üzere afet bölgesine gitti.

 • 09.04.2023 09 Nis 10:47 BAKAN KASAPOĞLU, KAHRAMANMARAŞ'TA PORTATİF TENİS KORTU AÇTI

  BAKAN KASAPOĞLU, KAHRAMANMARAŞ'TA PORTATİF TENİS KORTU AÇTI GENÇLİK ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kahramanmaraş'taki konteynerkentte Tenis Federasyonu ile iş birliğinde yapılan portatif tenis kortunun açılışını yaptı.

 • 27.02.2023 27 Şub 16:41 Kahramanmaraş'ta lise ve üniversite adayları için Destekleme ve Yetiştirme Kursları açıldı

  Kahramanmaraş'ta lise ve üniversite adayları için Destekleme ve Yetiştirme Kursları açıldı Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerin ardından kurulumu tamamlanan 45 merkezde, 8. sınıf ve 12. sınıf öğrencileri için Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK) başladı.

 • 06.02.2023 06 Şub 07:30 Kahramanmaraş Valisi Coşkun'dan depremle ilgili açıklama Açıklaması

  Kahramanmaraş Valisi Coşkun'dan depremle ilgili açıklama Açıklaması Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7,4 büyüklüğündeki depremle ilgili "Şu an yıkılan bina ile ölü ve yaralı sayısı vermemiz mümkün değil. Hasar ciddi.

 • 04.02.2023 04 Şub 21:58 Kahramanmaraş'ta TRT Sanatçıları Şehir Konserleri programı düzenlendi

  Kahramanmaraş'ta TRT Sanatçıları Şehir Konserleri programı düzenlendi Kahramanmaraş'ta TRT Sanatçıları Şehir Konserleri programı gerçekleştirildi.

 • 31.12.2022 31 Ara 22:28 Kahramanmaraş Valisi Coşkun yılbaşı nöbetindeki personeli ziyaret etti

  Kahramanmaraş Valisi Coşkun yılbaşı nöbetindeki personeli ziyaret etti Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, yeni yıl dolayısıyla kentte görev yapan emniyet ve jandarma personelini ziyaret etti.

 • 20.12.2022 20 Ara 14:26 Kahramanmaraş Valisi Coşkun, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

  Kahramanmaraş Valisi Coşkun, AA'nın 'Yılın Fotoğrafları' oylamasına katıldı Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları"nda oy kullandı.

 • 12.11.2022 12 Kas 19:57 KAHRAMANMARAŞ - "Çök Kapan Tutun" tatbikatı yapıldı

  KAHRAMANMARAŞ - 'Çök Kapan Tutun' tatbikatı yapıldı Tatbikata katılan fabrika işçileri Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun'un konuşması Dua edilmesi Tatbikatın gerçekleşmesi (osmo görüntüsü) Pazarda tatbikata katılan vatandaşlar Vatandaşların "çök kapan tutun" hareketini yapması KAHRAMANMARAŞ - Türkiye genelinde, 12 Kasım 1999 Düzce...

 • 29.09.2022 29 Eyl 10:44 Kahramanmaraş Valisi Coşkun'dan Malatya Valisi Şahin'e ziyaret

  Kahramanmaraş Valisi Coşkun'dan Malatya Valisi Şahin'e ziyaret Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Malatya Valisi Hulusi Şahin'i ziyaret etti.

 • 24.09.2022 24 Eyl 09:14 KSÜ Rektörü Prof. Dr. Yasım'a hayırlı olsun ziyaretleri

  KSÜ Rektörü Prof. Dr. Yasım'a hayırlı olsun ziyaretleri Vali Ömer Faruk Coşkun, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet Terzioğlu, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Alptekin Yasım'a ayrı ayrı hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 • 18.08.2022 18 Ağu 09:54 Kahramanmaraş'ta şehit aileleri ve gazilere aşure ikramı yapıldı

  Kahramanmaraş'ta şehit aileleri ve gazilere aşure ikramı yapıldı Onikişubat Belediyesi ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği iş birliğiyle şehit aileleri ve gazilere yönelik aşure etkinliği düzenlendi.

 • 13.08.2022 13 Ağu 12:56 Kahramanmaraş Valiliğinden deprem açıklaması

  Kahramanmaraş Valiliğinden deprem açıklaması Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, sabah saatlerinde meydana gelen depremle ilgili olarak herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığını duyurdu.

 • 26.07.2022 26 Tem 10:56 Kahramanmaraş Valisi Coşkun: "Depremde olumsuz bir ihbar almadık"

  Kahramanmaraş Valisi Coşkun: 'Depremde olumsuz bir ihbar almadık' Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, kentte meydana gelen 4.4 büyüklüğündeki deprem sonrasında olumsuz bir ihbar alınmadığını duyurdu.

 • 15.07.2022 15 Tem 15:01 KAHRAMANMARAŞ - 15 Temmuz şehidi polis memuru Niyazi Ergüven mezarı başında anıldı

  KAHRAMANMARAŞ - 15 Temmuz şehidi polis memuru Niyazi Ergüven mezarı başında anıldı Kahramanmaraş Şeyh Adil Mezarlığı'ndaki şehitlikte düzenlenen törende, şehitler için Kur'an-ı Kerim okundu, dualar edildi.

 • 01.07.2022 01 Tem 15:45 Koruyucu Aile Günü'nde farkındalık yürüyüşü

  Koruyucu Aile Günü'nde farkındalık yürüyüşü Kahramanmaraş'ta Koruyucu Aile Günü çerçevesinde, 'Haydi Kahramanmaraş Koruyucu Aile Olalım' temalı kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.

 • 23.06.2022 23 Haz 13:18 Kahramanmaraş'ta ormanlık alanlara girişler ve piknik yapmak yasaklandı

  Kahramanmaraş'ta ormanlık alanlara girişler ve piknik yapmak yasaklandı Kahramanmaraş'ta ormanlık alanlara girişlerle, piknik, kamp ya da konaklama gibi etkinlikler 31 Ekim tarihine kadar yasaklandı.

 • 27.05.2022 27 May 11:46 Cebeloğlu: "Ölümlü trafik kazalarında ciddi azalma var"

  Cebeloğlu: 'Ölümlü trafik kazalarında ciddi azalma var' Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, alınan tedbirler sayesinde, ölümlü trafik kazalarında ciddi bir azalma olduğunu söyledi.

 • 07.05.2022 07 May 12:44 Yayalar için trafik denetimi yapıldı

  Yayalar için trafik denetimi yapıldı Kahramanmaraş'ta İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun ile birlikte "Yayalar İçin 5 Adımda Güvenli Trafik" sloganı ile yayalara ve sürücülere yönelik denetim yaptı.

 • 04.05.2022 04 May 21:56 Kahramanmaraş Valisi Coşkun, çocuklarla ve huzurevi sakinleriyle bayramlaştı

  Kahramanmaraş Valisi Coşkun, çocuklarla ve huzurevi sakinleriyle bayramlaştı Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Ramazan Bayramı dolayısıyla çeşitli ziyaretlerde bulundu.

 • 03.05.2022 03 May 21:10 Kahramanmaraş Valisi Coşkun, güvenlik güçleri, gaziler ve sağlık çalışanlarıyla bayramlaştı

  Kahramanmaraş Valisi Coşkun, güvenlik güçleri, gaziler ve sağlık çalışanlarıyla bayramlaştı Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Ramazan Bayramı dolayısıyla çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Advertisement