SON DAKİKA ÖZKAN SÜMER HABERLERİ

Son Dakika Özkan Sümer Haberleri

 • 16 Şubat 2019 15:44 Trabzonspor'da İstişare Kurulu Başkanı Özkan Sümer Oldu Trabzonspor'da İstişare Kurulu Başkanlığı'na Özkan Sümer'in getirildiği bildirildi.
 • 16 Şubat 2019 14:58 Trabzonspor'da İstişare Kurulu Başkanlığına Özkan Sümer Seçildi Trabzonspor'da İstişare Kurulu Başkanlığına Özkan Sümer Seçildi Ziyabey Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıya Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp'in yanı sıra, kurucu üyelerden Nizamettin Algan, eski başkanlardan Ahmet Celal Ataman, Salih Erdem ve Özkan Sümer, eski asbaşkanlardan Erol Tuna, İskender Önal, Ömer Gürsoy, Nevzat Ergüney ve Ahmet Çubukçu, Divan Başkanı Ali Sürmen, Denetleme Kurulu Başkanı Mahmut Ören, Disiplin Kurulu Başkanı Haluk Raci Gençosmanoğlu, Sicil Kurulu Başkanı Osman Çavuşoğlu, Arşiv ve Müze Kurulu Başkanı Mehmet Salih Uzun, eski Disiplin Kurulu Başkanları İbrahim Erol Küçüktepe, Rüştü Araz ve Alparslan Özdemir, eski Sicil Kurulu Başkanı Tayfun Sezeroğlu, eski Denetleme Kurulu Başkanı Kenan Atalay ile eski Arşiv ve Müze Kurulu Başkanı İbrahim Aydın katıldı
 • 16 Şubat 2019 13:41 Trabzonspor İstişare Kurulu Başkanı Özkan Sümer Oldu Yapılan oylama sonucunda başkan Özkan Sümer, başkanvekili Erol Tuna ve genel sekreter Kenan Atalay oldu
 • 22 Ocak 2019 10:21 Golcü Ergin Keleş, 19 Yıl Önce Özkan Sümer'den Aldığı Kitabı Teslim Etti Golcü Ergin Keleş, 19 Yıl Önce Özkan Sümer'den Aldığı Kitabı Teslim Etti Giresunspor'un forvet oyuncusu Ergin Keleş, Trabzonspor'un efsanesi Özkan Sümer'den 19 yıl önce geri getirme şartıyla aldığı kitabı teslim etti.
 • 18 Ağustos 2018 21:50 Trabzonspor'da Özkan Sümer'le Yollar Ayrıldı! Trabzonspor'da Özkan Sümer'le Yollar Ayrıldı! Trabzonspor'da kulüp genel koordinatörlüğü görevini yürüten Özkan Sümer'le yolların ayrıldığı duyuruldu.
 • 18 Ağustos 2018 18:49 Trabzonspor'da Özkan Sümer'le Yollar Ayrıldı Trabzonspor'da Özkan Sümer'le Yollar Ayrıldı Trabzonspor'da kulüp genel koordinatörlüğü görevini yürüten Özkan Sümer'le yolların ayrıldığı duyuruldu.
 • 17 Ağustos 2018 10:42 Özkan Sümer: Özkan Sümer: "Beklentim Dışında Olaylar Gelişti"  "BEKLENTİM DIŞINDA OLAYLAR GELİŞTİ"Özkan Sümer, görevde olduğu dönemde yaşanan fikir ayrılıkları ve beklentisi dışında yaşanan olaylar nedeniyle istifa ettiğini belirterek, "Göreve başlarken kulübün içinde olduğu kötü durumu biliyorduk ve bu şekilde göreve başladık
 • 16 Ağustos 2018 17:05 Hayrettin Hacısalihoğlu'ndan Hayrettin Hacısalihoğlu'ndan "İstifa" Açıklaması Genel koordinatör Özkan Sümer'in istifa ettiği yönündeki haberlerle  ilgili de Hacısalihoğlu, şunları kaydetti: "Maalesef geçmişe dayalı bazı olumsuzluklar sonucu kulübümüzde  birtakım rahatsızlıklar oluşmuştur
 • 16 Ağustos 2018 13:44 Trabzonspor'da "İstifa" Açıklaması Hayrettin Hacısalihoğlu, kendisi ve kulüp genel koordinatörü Özkan Sümer'in istifası konusundaki söylemlere ilişkin AA muhabirine açıklamada bulundu
 • 16 Ağustos 2018 09:45 Spor Özkan Sümer'in Arşiv Görüntüleri Spor Özkan Sümer'in Arşiv Görüntüleri Spor Özkan Sümer'in ARŞİV görüntüleri (HD)(Tür: Spor)
 • 16 Ağustos 2018 00:20 Trabzonspor'da Özkan Sümer İstifa Etti! Trabzonspor'da Özkan Sümer İstifa Etti! Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, aldığı istifa kararını yönetime sundu. Trabzonspor yönetimi kararı kabul etti.
 • 15 Ağustos 2018 21:38 Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer İstifa Etti Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer İstifa Etti Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, transfer konusunda yönetimle anlaşmazlık yaşayıp istifa etti.
 • 15 Ağustos 2018 21:21 Trabzonspor'da Şok ! Trabzonspor'da Şok ! Genel koordinatör ve başkanın başdanışmanı olan Özkan Sümer istifasını yönetime sundu
 • 15 Ağustos 2018 21:20 Trabzonspor'da Özkan Sümer İstifa Kararı Aldı Trabzonspor'da Özkan Sümer İstifa Kararı Aldı Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, aldığı istifa kararını yönetime sundu.
 • 15 Ağustos 2018 21:19 Trabzonspor'da Özkan Sümer, Yönetime İstifasını Sundu Genel koordinatör ve başkanın başdanışmanı olan Özkan Sümer istifasını yönetime sundu
 • 14 Ağustos 2018 05:35 "İyileşme Pat Diye Olmaz" Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, bordo-mavililerden destek talebinde bulunurken, imkanlar ölçüsünde en iyiyi yapmak için çalıştıklarını dile getirdi
 • 13 Ağustos 2018 15:45 Özkan Sümer Açıkladı! Yusuf Yazıcı... Özkan Sümer Açıkladı! Yusuf Yazıcı... Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, takımın genç yıldızları Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 13 Ağustos 2018 12:39 Destek Böyle Zamanda Gerekiyor" Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer, iyi şeylerin gerçekleşmesi için zamana ihtiyaç olduğunu, böyle durumlarda kulübe destek verilmesi gerektiğini söyledi.
 • 05 Ağustos 2018 14:20 Yusuf ve Abdülkadir'e İyileştirme Yapılacak Yusuf ve Abdülkadir'e İyileştirme Yapılacak Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer, "Trabzonspor'un düşüncesi önümüzdeki sezon Yusuf ve Abdülkadir ile devam etmek yönünde. Ekonomik iyileştirme talebi onlardan gelmiş değil. Son derece sevinç duyulacak taraf bu. Oyunculardan talep gelmedi, kulüp buna rağmen bir değerlendirme yapma ihtiyacıyla hareket etti" dedi.
 • 05 Ağustos 2018 11:08 Yusuf ve Abdülkadir ile Devam Etme Düşüncesindeyiz" Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer, yeni sezon için Trabzonspor'un düşüncesinin Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür ile devam etmek yönünde olduğunu söyledi.
 • 26 Temmuz 2018 12:16 Gönlüm Abdülkadir'in Kalmasından Yana" Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer, genç oyuncuları Abdülkadir Ömür'e resmi teklif geldiğini ancak bu teklifin abartılı rakamlara ulaşmış olmadığını söyledi.
 • 16 Temmuz 2018 12:34 Sümer'in Beklediği En Önemli Transfer Gençler Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, kendisi açısından en önemli transferin altyapıdan takıma katılacak oyuncuların kalitesi ve sayısı olduğunu söyledi.
 • 14 Temmuz 2018 12:26 Özkan Sümer: "Kone ve Amrabat ile İlgilenmiyoruz" açıklamalarda bulunan Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, "Bu hafta en az bir defans oyuncusunu takıma katmak istiyorduk ancak son dakika gelişmeleri nedeniyle transferi sonlandıramadık.
 • 05 Temmuz 2018 13:13 Trabzonspor Kulübü Tüzüğünün Değiştirilmesi Osman Turan Kongre Salonu'nda 1 Temmuz Pazar günü gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul'da onaylanan yeni tüzüğümüzün hazırlanmasında emeği geçen Tüzük Taslak Komisyonu Üyeleri Kurucu Üyemiz Nizamettin Algan'a, Divan Başkanımız Ali Sürmen'e, Disiplin Kurulu Başkanımız Haluk Raci Gençosmanoğlu'na, Denetleme Kurulu Başkanımız Mahmut Ören'e, Sicil Kurulu Başkanımız Osman Çavuşoğlu'na, Arşiv ve Müze Kurulu Başkanımız Mehmet Salih Uzun'a, Trabzon Valiliği Dernekler İl Müdürü Salih Seyyar'a, Genel Koordinatörümüz Özkan Sümer'e, Divan Kurulu Üyemiz Muharrem Arz'a ve eski yöneticilerimizden Kenan Atalay'a teşekkür ederiz
 • 04 Temmuz 2018 10:54 Özkan Sümer: Özkan Sümer: "3 Transfer Yapmayı Planlıyoruz" "KISA SÜREDE BİR SAVUNMACI ALMAK İSTİYORUZ"Transfer çalışmaları ile ilgili Demirören Haber Ajansı'na özel açıklamalarda bulunan Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, "3 transfer yapmayı planlıyoruz
 • 04 Temmuz 2018 10:40 Özkan Sümer: 3 Transfer Yapmayı Planlıyoruz Özkan Sümer: 3 Transfer Yapmayı Planlıyoruz Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, "3 transfer yapmayı planlıyoruz. En kısa zamanda bir defans oyuncunu kampa getirme niyetindeyiz." dedi.
 • 01 Temmuz 2018 18:58 Trabzonspor'da Tüzük Değişliği Trabzonspor'da Tüzük Değişliği - Trabzonspor'da tüzük değişliği Yapılan olağanüstü genel kurul ile tüzük kabul edildi Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: "Trabzonspor Kulübü'nün tarihinde tüzük kurbanı olmuş tek insanım" "2003 yılında katıldığım seçimlerde sayın Özkan Sümer'e karşı bin 607 oy alarak 62 oy farkla seçimi...
 • 30 Haziran 2018 10:20 Uğur Demirok'tan Trabzonspor'a Duygusal Veda! Uğur Demirok'tan Trabzonspor'a Duygusal Veda! Trabzonspor ile sözleşmesi sona eren ve Konyaspor ile anlaşan savunma oyuncusu Uğur Demirok, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla bordo-mavili kulübe ve taraftarlara veda ederken, mesajda yer alan Özkan Sümer detayı dikkatlerden kaçmadı
 • 25 Haziran 2018 14:45 Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer: Transferde Öncelik Stoper Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer: Transferde Öncelik Stoper Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer, transferde stoper oyuncu konusunda yaptıkları tespitleri yönetim kuruluna ilettiklerini söyledi.
 • 25 Haziran 2018 14:37 Trabzonspor'da Transferde Öncelik Stoper Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer, transferde stoper oyuncu konusunda yaptıkları tespitleri yönetim kuruluna ilettiklerini söyledi.
 • 23 Haziran 2018 16:20 Özkan Sümer: Özkan Sümer: "Dünya Kupası'nı Yakından Takip Ediyoruz" Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, Rusya'da düzenlenen FIFA 2018 Dünya Kupası'nı takip ettiklerini ve önceden belirlenmiş bir kısım oyuncularla ilgili olarak araştırmaların sürdüğünü belirtti.
 • 23 Haziran 2018 14:53 Özkan Sümer: "Dünya Kupası'nı Yakından Takip Ediyoruz" Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, Rusya’da düzenlenen FIFA 2018 Dünya Kupası’nı takip ettiklerini ve önceden belirlenmiş bir kısım oyuncularla ilgili olarak araştırmaların sürdüğünü belirtti.
 • 19 Haziran 2018 12:24 Özkan Sümer: Özkan Sümer: "Transferde İhmalci Değiliz, Hızlıca Çözmeye Çalışıyoruz" "DAMİEN DA SİLVA BUGÜN RESMİYET KAZANMAZ"Özkan Sümer, transfer görüşmesi için dün gece Trabzon'a gelen savunma oyuncusu Damien da Silva ile de görüşmelerin devam ettiği kaydederek, "Da Silva ile de görüşülüyor ama bugün resmiyet kazanmaz
 • 18 Haziran 2018 11:15 Özkan Sümer'den Gençlere Nasihat Özkan Sümer'den Gençlere Nasihat Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, geleceğin takımını inşa ederken, gelecek sezondan itibaren A Takım kadrosunda yer alması planlanan genç oyunculara ise önemli nasihatlerde bulunuyor. Futbolculara hayatından kesitler veren Sümer, “Yaşantım mücadeleyle geçti. Savaşçı bir ruha sahibim. Sizden de aynı şeyi bekliyorum" dedi.
 • 18 Haziran 2018 11:04 Sümer'den Gençlere Nasihat Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, geleceğin takımını inşa ederken, gelecek sezondan itibaren A Takım kadrosunda yer alması planlanan genç oyunculara ise önemli nasihatlerde bulunuyor.
 • 17 Haziran 2018 16:38 Trabzonspor Okay Yokuşlu'nun Yerine Mehdi Abeid'i Transfer Etmek İstiyor Trabzonspor Okay Yokuşlu'nun Yerine Mehdi Abeid'i Transfer Etmek İstiyor Trabzonspor, Fransa'nın Dijon takımında forma giyen Cezayirli futbolcu Mehdi Abeid'i listeye ekledi. Genel Koordinatör Özkan Sümer de, "Okay'ın gidişine göre hazırlığımızı yaptık" diye konuştu.
 • 16 Haziran 2018 19:15 Özkan Sümer: Özkan Sümer: "Yusuf ve Abdülkadir ile Görüştüm" Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer, Okay Yokuşlu'nun yerini kapatma noktasında çalışmaların ne kadar etkin olduğunu zamanın göstereceğini belirterek, "Ben büyük bir sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum." dedi. Sümer: "Yusuf ve Abdülkadir konusunda çok şeyler söyleniyor, oldukça abartılı rakamlar geliyor" ifadelerini kullandı.
 • 16 Haziran 2018 18:35 Özkan Sümer'den Transfer Açıklaması Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer, Okay Yokuşlu'nun yerini kapatma noktasında çalışmaların ne kadar etkin olduğunu zamanın göstereceğini belirterek, "Ben büyük bir sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum.
 • 16 Haziran 2018 18:22 Sümer: Sümer: "Savunma Güvenliğini Koruduğumuz Zaman Bir Büyük Problemi Çözeceğiz" - Sümer: "Savunma güvenliğini koruduğumuz zaman bir büyük problemi çözeceğiz" Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer: "Okay'ın ayrılma ihtimali karşısında hazırlıklarımız vardı" "Temaslarımız iyi gidiyor" "Savunma güvenliğini koruduğumuz zaman bir büyük problemi çözeceğiz" "Burak,...
 • 16 Haziran 2018 18:10 Sümer: Sümer: "Savunma Güvenliğini Koruduğumuz Zaman Bir Büyük Problemi Çözeceğiz" Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer, transfer çalışmalarının devam ettiğini ve gerekli tamamlamaları yapacaklarını belirterek, savunma güvenliğini koruduklarında büyük problemi çözeceklerini söyledi.
 • 10 Haziran 2018 13:53 Trabzonspor, Yabancıları İçin Tekliflere Açık Trabzonspor'un yeni yönetim kurulu, bordo-mavili kulübün genel koordinatörü Özkan Sümer ve Teknik Direktör Ünal Karaman'ın, kulübün çıkarları doğrultusunda yabancı futbolculara gelen teklifleri ele alacağı, uygun gördüklerini kabul edip kolaylık sağlayacağı bildirildi
 • 10 Haziran 2018 00:03 Trabzonspor'da Transfer Hareketliliği Trabzonspor'da Transfer Hareketliliği Özkan Sümer, yakın zamanda 1-2 oyuncu transferi gerçekleştirebileceklerini söyledi.
 • 09 Haziran 2018 02:35 "Sokağa Atacak Halimiz Yok" Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, kısa süre içerisinde 1-2 transfer gerçekleştireceklerini söylerken, Burak Yılmaz'ın da kampta olacağını dile getirdi
 • 08 Haziran 2018 10:55 Trabzonspor'da Transfer Çalışmaları Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer, yakın zamanda 1-2 oyuncu transferi gerçekleştirebileceklerini söyledi.
 • 08 Haziran 2018 10:05 Özkan Sümer: Özkan Sümer: "Yakın Zamanda Transfer Gerçekleştirebiliriz" Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer, transfer bir oyuncunun verimini ve maliyetini ön planda tuttuklarını belirterek, yakın zamanda transfer gerçekleştirebileceklerini söyledi.
 • 08 Haziran 2018 09:32 Özkan Sümer: "Yakın Zamanda Transfer Gerçekleştirebiliriz" Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer, transfer bir oyuncunun verimini ve maliyetini ön planda tuttuklarını belirterek, yakın zamanda transfer gerçekleştirebileceklerini söyledi.
 • 08 Haziran 2018 00:07 Abdülkadir Ömür Hakkında Transfer Açıklaması Abdülkadir Ömür Hakkında Transfer Açıklaması Özkan Sümer, genç futbolcularıyla Leicester City'nin ilgilendiği yönündeki iddialara karşın kendilerine resmi bir teklif ulaşmadığını söyledi.
 • 07 Haziran 2018 11:47 Özkan Sümer: "Transferde Önceliğimiz Merkezi Savunma"-2 ""BU DÖNEM GÖZLEME DAYALI TAKVİYE OLMAYACAK"Transferde bu dönem gözleme dayalı takviyenin söz konusu olmadığını anlatan Özkan Sümer, şunları söyledi: "Ligler bitti
 • 07 Haziran 2018 11:44 Özkan Sümer Transferde Önceliğimiz Merkezi Savunma Özkan Sümer Transferde Önceliğimiz Merkezi Savunma (Özel) Özkan Sümer Transferde önceliğimiz merkezi savunmaTolga SAĞLAM TRABZON,(DHA)Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, transferde önceliklerinin merkezi savunma olduğunu söyledi, Bir takım girişimlerimiz iyi şekilde ilerliyor.
 • 07 Haziran 2018 11:44 Özkan Sümer Transferde Önceliğimiz Merkezi Savunma Özkan Sümer Transferde Önceliğimiz Merkezi Savunma (Özel) Özkan Sümer Transferde önceliğimiz merkezi savunma (2) (HD)(Tür: Spor)