SON DAKİKA PANİK ATAK HABERLERİ

Son Dakika Panik Atak Haberleri

 • 21 Nisan 2019 13:04 İlkokul Mezunu Ressam, 64 Yaşında Üniversite Diploması Aldı İZMİT'te yaşayan, ilkokul mezunu olmasından rahatsızlık duyan ressam Şaziye Şahin, 53 yaşında eğitimine devam etme kararı alıp, sırasıyla ortaokul ve lise eğitimini tamamladı, ardından üniversiteyi kazanıp, 64 yaşında mezun oldu.
 • 21 Nisan 2019 11:12 Kocaeli 64 Yaşında Üniversite Mezunu Oldu 64 yaşında üniversite mezunu olduİZMİT'te yaşayan 73 yaşındaki ressam Şaziye Şahin, ilkokul mezunu olması nedeniyle duyduğu rahatsızlık üzerine 53 yaşında eğitimine devam ederek ortaokulu ve liseyi bitirdi.
 • 19 Nisan 2019 21:40 Ünlü İsimlerinde Dahil Olduğu Cinsel İlişki Tarikatına Katlanlar Yaşadıklarını Anlattı Ünlü İsimlerinde Dahil Olduğu Cinsel İlişki Tarikatına Katlanlar Yaşadıklarını Anlattı Ünlü oyuncu ABD'li Allison Mack'in de dahil olduğu cinsel ilişki tarikatı Nxivm'e katılanlar yaşadıkları süreci anlattı. Tarikatın ağına düşen bir kişi, "Meditasyon seminerine katıldım, hayatım alt üst oldu." ifadelerini kullandı.
 • 15 Nisan 2019 22:29 Ünlülerin de Dahil Olduğu Cinsel İlişki Tarikatıyla İlgili Kan Donduran Detaylar Ortaya Çıktı Ünlülerin de Dahil Olduğu Cinsel İlişki Tarikatıyla İlgili Kan Donduran Detaylar Ortaya Çıktı Smallville dizisindeki rolüyle tanınan ABD'li aktris Allison Mack, cinsel ilişki tarikatı olduğu iddia edilen Nxivm'e bazı kadınların katılımını sağladığına dair suçlamayı geçen hafta kabul etmişti. Tarikata katılan mağdurların ortaya çıkan ifadeleri ise kan dondurdu.
 • 15 Nisan 2019 15:44 Nxivm 'Seks Tarikatı'na Katılmış İnsanlar Ne Yaşadıklarını Anlattı Nxivm 'Seks Tarikatı'na Katılmış İnsanlar Ne Yaşadıklarını Anlattı Smallville dizisindeki rolüyle tanınan ABD'li aktris Allison Mack'ın şantaj ve komplo ile bir "seks tarikatına" kadınların katılımını sağladığına dair suçlamayı kabul etmesi ile Nxivm yeniden gündeme geldi.
 • 27 Mart 2019 14:29 Radyo D'den İrem Derici'ye Sürpriz Doğum Günü Kutlaması Radyo D'den İrem Derici'ye Sürpriz Doğum Günü Kutlaması Radyo D'de yayınlanan Sarı Şeker Sema'nın programına ünlü şarkıcı İrem Derici konuk oldu. Radyo D ekibi sanatçıya doğum günü sürprizi yaptı.
 • 23 Şubat 2019 12:21 Kalpteki Kalpteki "Kaçak Elektriği" Yakarak Kesiyorlar - Gaziantep Kalpte ritim bozukluklarına neden olan "kaçak elektrik yolları", "elektrofizyolojik ablasyon" yöntemiyle yakılarak tedavi ediliyor.
 • 23 Şubat 2019 11:33 Kalpteki "Kaçak Elektriği" Yakarak Kesiyorlar Kalpte ritim bozukluklarına neden olan "kaçak elektrik yolları", "elektrofizyolojik ablasyon" yöntemiyle yakılarak tedavi ediliyor.
 • 30 Kasım 2018 18:20 Fitoterapi Nedir? Fitoterapi Nedir? Fitoterapi Avrupa’da en etkili alternatif tıp yöntemi olarak kabul edilmiştir. Tamamen doğal tedaviye yönelik olan fitoterapi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. İşte bitkisel yöntemlerle uygulanan fitoterapi nedir sorusunun cevabı.
 • 26 Ağustos 2018 13:10 "Sizin Gibiler Nazlıdır" Denilerek Narkoz Verilmedi 7 Gün Komada Kaldı İddiası "Sizin gibiler nazlıdır" denilerek narkoz verilmedi 7 gün komada kaldı iddiası Diyarbakır'da içinde parça unutulunca tekrar kürtaja alınan ve panik atağı bulunan kadına talep etmesine rağmen narkoz verilmeyince kadının kalbi durdu 7 gün komada kaldı Mahkeme, ön incelemeyi yapan ve aynı...
 • 26 Ağustos 2018 13:01 "Sizin Gibiler Nazlıdır" Denilerek Narkoz Verilmedi, 7 Gün Komada Kaldı İddiası Diyarbakır'da içinde parça unutulduğu fark edilince kürtaja alınan panik ataklı kadın narkoz talep etti fakat iddiaya göre hemşire tarafından, "Size hiçbir şey olmaz. Sizin gibiler nazlıdırlar" denilerek narkoz verilmedi.
 • 02 Temmuz 2018 17:47 3 Saat Kalkmayan Uçakta Isı 30 Dereceyi Aştı, Yolcular Kriz Geçirip Bayıldı 3 Saat Kalkmayan Uçakta Isı 30 Dereceyi Aştı, Yolcular Kriz Geçirip Bayıldı Thomas Cook şirketine ait yolcu uçağında skandal yaşandı. Saatlerce kalkmayan uçağın içindeki ısı 30 dereceyi geçti. Havalandırma ise 3 saat boyunca çalışmadı. Yolcular kriz geçirdi, panik atak yaşayıp bayıldı.
 • 18 Ocak 2018 14:13 Eski Yargı Mensubu Çift Hakim Karşısında Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişiminin ardından İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan Almanya'ya gitmeye çalıştıkları öne sürülen eski savcı ve hakim çift hakkında, "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 15'er yıl hapis cezası istemiyle açılan davanın ilk duruşması görüldü.
 • 08 Ocak 2018 13:15 Psikosomatik Hastalık Ne Demektir? Psikosomatik Hastalık Ne Demektir? Psikosomatik hastalık, belli bir süre içerisinde ortaya çıkan ve tedavi arayışları günümüzde de hala devam eden hastalık çeşitleri arasında yer almaktadır. Psikosomatik Hastalık ne demektir, psikomotik hastalıklara örnekler nelerdir gibi sorularınızın cevaplarını Uzman Psikolog Dilek Çelebi Çelik sizler için cevapladı. Işte Psikosomatik hastalıklar nedir sorusunun cevapları ve Psikosomatik hastalıklar hakkında tüm bilinmeyenler…
 • 27 Aralık 2017 14:35 Tuzla, Psikolojik Alarm Veriyor! Tuzla, Psikolojik Alarm Veriyor! İstanbul'un sanayi bölgelerinden Tuzla'da kanalizasyona boşaltılan kimyasal atık nedeniyle geniş bir bölgeyi etkileyen keskin koku, korku ve paniğe neden oldu.
 • 25 Aralık 2017 13:39 Bir Panik Atak Hastasına Söylememeniz Gereken 5 Söz Bir Panik Atak Hastasına Söylememeniz Gereken 5 Söz "Durdur şunu."Emin olun bunu yapabilseydi, yapardı.
 • 25 Aralık 2017 13:00 El Terlemesi Nasıl Geçer? El Terlemesi Nasıl Geçer? Elleriniz sürekli terliyor ve el sıkışmasından korkuyor musunuz? Yalnız değilsiniz, birçok kişi ellerinin terlemesinden şikâyetçi. Peki, ne yaparsanız yapın el terlemesi nasıl geçer sorusunun yanıtını bulamadıysanız, terleyen ellerinizden kurtulmanın zamanı geldi. El terlemesi nasıl geçer sorusunun cevabını, evde hazırlayabileceğiniz basit yöntemlerle çözebileceksiniz. İşte el terlemesi nasıl geçer sorusuna en doğal yöntemler…
 • 25 Aralık 2017 11:26 THY Uçağı Hastalanan Yolcu İçin Pistten Geri Döndü Türk Hava Yolları'nın (THY) Ercan-İstanbul seferini yapmak üzere piste giden uçağı, bir yolcunun rahatsızlanması nedeniyle geri döndü.
 • 25 Aralık 2017 09:47 THY Uçağındaki Bomba Aramasının Arkasında Panik Atak Krizi Varmış THY Uçağındaki Bomba Aramasının Arkasında Panik Atak Krizi Varmış Kıbrıs-İstanbul seferini yapacak olan uçak yolcu alıp, kalkış için piste gittiği sırada bir yolcunun panik atak geçirmesi nedeniyle perona döndü. Yolcu ısrarla uçaktan inmek istemeyince bomba araması yapıldı.
 • 25 Aralık 2017 08:32 Pasaport Kontrolü Yapan Polise ''Belki de Sen FETÖ'cüsün'' Diyen Hemşireye Dava Pasaport Kontrolü Yapan Polise ''Belki de Sen FETÖ'cüsün'' Diyen Hemşireye Dava Atatürk Havalimanında pasaport kontrolünde tartıştığı polise ''Belki de sen FETÖ'cüsün'' diyen İngiliz Hemşire hakkında 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 • 21 Aralık 2017 10:25 Stres Ömürden Çalıyor Stres Ömürden Çalıyor Stres ömürden çalıyor Klinik Psikolog Özlem Soysal: "Stresin fazlası sağlığa son derece zararlıdır" "Kontrol edilemeyen stres sağlığa olumsuz sonuçlar yaşatır ve bu da ömrün kısalmasına neden olur"DİYARBAKIR - Uzmanlar aşırı stresin, psikolojik ve fizyolojik rahatsızlıkların yanında...
 • 21 Aralık 2017 10:21 Stres Ömürden Çalıyor Stres Ömürden Çalıyor Uzmanlar aşırı stresin, psikolojik ve fizyolojik rahatsızlıkların yanında birçok hastalığın tetikleyicisi olduğunu, bu nedenle ömrü kısalttığını bildirdi.
 • 18 Aralık 2017 15:17 Zirve Yayınevi Davasına Bakan Savcı, Hakim Karşısında Malatya'daki Zirve Yayınevi katliamı davasında duruşma savcısı olarak görev yapan ardından Yargıtay üyesi seçilerek, Yargıtay'ın kritik dairelerinden terör ve örgütlü suçlara bakmakla görevli 9. Ceza Dairesinde görevlendirilen Hüseyin Sarıömeroğlu, hakim karşısına çıktı.
 • 17 Aralık 2017 00:32 Panik Bozukluk Nedir ve Sanal Gerçeklik Terapisi ile Tedavisi Nasıl Yapılır? Psikolog Özlem Koç Özden, panik bozukluğun ne olduğunu ve sanal gerçeklik terapisi ile nasıl tedavi edileceğini Wise TV'ye anlattı.
 • 14 Aralık 2017 14:15 Gazlı Bebeklerde İlerde Migren Olabilir Gazlı Bebeklerde İlerde Migren Olabilir Sıklıkla yetişkin kadınlarda görülen migren, okul öncesi ve okul çağı çocuklarında da görülebilir. Ailesinde migren olan ve bebekliklerinde gazlı olan bebeklerde bu olasılık artıyor.
 • 30 Kasım 2017 17:29 Stresinizi Yönetebilirsiniz… Nasıl Mı? Stresinizi Yönetebilirsiniz… Nasıl Mı? Egzersiz yapınVücudunuzun stres hormonlarını düzenleyebilmesi için endorfin ve diğer yararlı kimyasalları salgılaması gerekir. Bunun en iyi yolu ise egzersiz yapmaktır.
 • 15 Kasım 2017 11:08 Psikoteknik Raporu Artık E-Devletten Verilecek Psikoteknik Raporu Artık E-Devletten Verilecek Sağlık Bakanlığının denetiminde onaylı kurumlardan psikolog ve simülatör eşliğinde 1 saat süren test sonucunda alınabilen psikoteknik raporu, artık e-devletten verilecek.
 • 15 Kasım 2017 11:02 Psikoteknik Raporu Elden Değil "E-Devlet"Ten Verilecek Sağlık Bakanlığı'nın denetiminde onaylı kurumlarca kişinin bedensel ve psikolojik durumunun sürücülük yapmaya elverişli olup olmadığını tespit etmek amacıyla psikolog ve simülatör eşliğinde 1 saat süren test sonucunda alınabilen psikoteknik raporu, 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren elden...
 • 13 Kasım 2017 19:27 Atatürk Havalimanı'ndaki Terör Saldırısı Davası (3) ATATÜRK Havalimanı'nda 28 Haziran 2016 tarihinde terör örgütü DEAŞ'ın gerçekleştirdiği, 46 kişinin yaşamını yitirdiği terör saldırısına ilişkin 42'si tutuklu 46 sanığın yargılandığı davada sanıkların savunmaları alınmaya devam ediyor.
 • 13 Kasım 2017 19:25 Dha İstanbul -  Atatürk Havalimanı'ndaki Terör Saldırısı Davası  (3) "DEAŞ'A KATILMADIM, BİR HEVESTİ, ALLAH'A ŞÜKÜR YOLUN YARISINDA BU HEVES SÖNDÜ"Haber: Serpil KIRKESER / İstanbul DHAAtatürk Havalimanı'nda 28 Haziran 2016 tarihinde terör örgütü DEAŞ'ın gerçekleştirdiği, 46 kişinin yaşamını yitirdiği terör saldırısına ilişkin 42'si tutuklu 46 sanığın...
 • 13 Kasım 2017 09:11 Ozon Terapi ile Kronik Yorgunluk Şikâyetlerinizden Kurtulun Ozon Terapi ile Kronik Yorgunluk Şikâyetlerinizden Kurtulun Soğuk havaların kendini göstermesiyle insanların üzerinde hissettiği ağırlık ve halsizlik durumu, uzmanlara göre bazı kişilerde kronik yorgunluğa dönüşebiliyor.
 • 08 Kasım 2017 22:29 Kahramanmaraş'taki Fetö/pdy Davası Kahramanmaraş'ta, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında eski Kahramanmaraş Lider İş Adamları Derneği Başkanı Osman Gemci, genel sekreteri Mahir Keçe, Bank Asya eski müdürü Fatih Mehmet Sarıoğlu, Rafet Aslanoğlu ve eski öğretmen...
 • 18 Ekim 2017 14:58 Uzman Psikolog Yakupoğlu: İş Yerinde Hayır Demesini Bilin, Tükenmişlik Sendromu Yaşamayın Uzman Psikolog Yakupoğlu: İş Yerinde Hayır Demesini Bilin, Tükenmişlik Sendromu Yaşamayın SÜREKLİ çalan telefonlar, cevaplanması gereken mailler, hazırlanması gereken dosyalar, toplantılar ve yetiştirilmesi gereken işler derken ofisteki stres, insan psikolojisini etkiliyor.
 • 16 Ekim 2017 22:34 Yangın Tatbikatına Katılan Personel Baygınlık Geçirdi Yangın Tatbikatına Katılan Personel Baygınlık Geçirdi Sandıklı Devlet Hastanesi'nde yapılan yangın tatbikatına katılan hastane personeli baygınlık geçirdi.
 • 16 Ekim 2017 17:03 Yangın Tatbikatına Katılan Personel Baygınlık Geçirdi Sandıklı Devlet Hastanesi'nde yapılan yangın tatbikatına katılan hastane personeli baygınlık geçirdi.
 • 14 Ekim 2017 08:23 Dha Yurt Bülteni-1 OĞULPINAR KARAKOLU'NDAN SURİYE TARAFINA ATEŞ AÇILDI(EK)1)ATME KASABASINDA SİLAH SESLERİ DUYULDUHatay'ın Reyhanlı İlçesi'ndeki Oğulpınar Hudut Karakolu'nun tam karşısındaki Suriye'nin Atme Kasabası'ndan saat 18.45 sıralarında yoğun silah sesleri duyuldu.
 • 13 Ekim 2017 22:14 Dha Yurt Bülteni - 20 Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı: Öcalan'ın öldüğü şeklindeki haberler gerçek dışı BURSA Cumhuriyet Başsavcılığı, bazı sosyal medya hesaplarından paylaşılan terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın öldüğü yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını duyurdu.
 • 13 Ekim 2017 21:40 Bursa Mandalinayı Beğenmedi İki Pazarcıyı Vurdu Bursa Mandalinayı Beğenmedi İki Pazarcıyı Vurdu Mandalinayı beğenmedi iki pazarcıyı vurduBURSA'da pazar alışverişi yapan emekli polis memuru Gürkan Erol almak istediği mandalinaları beğenmediği için iki pazarcıyı tabanca ile vurdu.
 • 13 Ekim 2017 20:58 Emekli Polis, Mandalina Tartışmasında 2 Pazarcıyı Vurdu Emekli Polis, Mandalina Tartışmasında 2 Pazarcıyı Vurdu BURSA'da pazarda alışveriş yapan emekli polis memuru Gürkan Erol, mandalinaları beğenmeyip tartıştığı 2 pazarcıyı tabancayla vurarak yaralandı.
 • 03 Ekim 2017 12:25 Bonzai, Ani Ölüm Nedeni" Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ümit Aydoğan, sentetik uyuşturucu madde olan bonzainin ani ölüme yol açabildiğini bildirdi.
 • 22 Eylül 2017 20:45 Edirne'deki Darbe Girişimi Davası Edirne'deki Darbe Girişimi Davası FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimine katıldıkları iddiasıyla eski 54. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Hidayet Arı'nın da aralarında bulunduğu 22 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 20 Eylül 2017 12:16 "Atriyal Fibrilasyon En Çok Panik Atakla Karıştırılıyor" HER 100 kişiden 2'sinde görülüyor ve Türkiye'de her yıl 35 bin insan atriyal fibrilasyona yakalanıyor.
 • 20 Eylül 2017 12:03 Atriyal Fibrilasyon En Çok Panik Atakla Karıştırılıyor Atriyal Fibrilasyon En Çok Panik Atakla Karıştırılıyor" "Atriyal fibrilasyon en çok panik atakla karıştırılıyor"Buse ÖZEL / Faruk KAHRAMAN, İSTANBUL, (DHA) HER 100 kişiden 2'sinde görülüyor ve Türkiye'de her yıl 35 bin insan atriyal fibrilasyona yakalanıyor.
 • 20 Eylül 2017 11:49 Atriyal Fibrilasyon En Çok Panik Atakla Karıştırılıyor Atriyal Fibrilasyon En Çok Panik Atakla Karıştırılıyor" HER 100 kişiden 2'sinde görülüyor ve Türkiye'de her yıl 35 bin insan atriyal fibrilasyona yakalanıyor.
 • 12 Eylül 2017 20:23 Bekir Bozdağ'ın Alıkonulma Planına İlişkin Dava Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Jandarma Okullar Komutanlığındaki darbe faaliyetlerine ilişkin, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'ın da aralarında bulunduğu bazı kişilerin alıkonulması planıyla ilgili 13 kişinin yargılandığı davaya sanık savunmalarıyla...
 • 07 Eylül 2017 10:29 Gizli Salgın: Doğum Sonrası Depresyonu Perinatal Duygudurum BozukluklarıPostpartum depresyon genelde her şeyi açıklayan bir tanım olarak kullanılıyor ancak aslında perinatal ruhsal durum ve anksiyete bozuklukları klasik depresyondan fazlasını içeriyor ve doğumdan önce veya sonra başlayabiliyor.
 • 16 Ağustos 2017 23:16 Bilge Kadın Platformu" Kapsamında Bağcılarlı Kadınlar 15 Günde Bir Toplanıp Kitap Okuyorlar "Bilge Kadın Platformu" kapsamında Bağcılarlı kadınlar 15 günde bir toplanıp kitap okuyorlar Bir kitap okudular dünyaları değişti Kitaplar kadınların dert ve sıkıntılarına da çözüm oluyorİSTANBUL - "Bilge Kadın Platformu" kapsamında 15 günde bir toplanarak kitap okuyan Bağcılarlı ev...
 • 14 Ağustos 2017 12:14 Aşırı Terlemek Hastalık Belirtisi Mi? Özellikle yaz aylarının gelmesiyle fazla terleyenlerin ortak sorusu, "Bu bir hastalık belirtisi olabilir mi?
 • 12 Ağustos 2017 17:32 İzmir'de İki Kıza Yönelik Polis Dayağının Ardından Çifte Soruşturma İzmir'de İki Kıza Yönelik Polis Dayağının Ardından Çifte Soruşturma İZMİR'DE İKİ KIZA YÖNELİK POLİS DAYAĞININ ARDINDAN ÇİFTE SORUŞTURMAKIZLAR, YAŞADIKLARINA İSYAN ETTİİZMİR'in Alsancak Semti'nde motosikletli iki kişinin tacizine uğradıktan sonra yardım istedikleri polisinde de fiziksel saldırısına maruz kaldıklarını belirten Derya Kılıç ve Seray...
 • 12 Ağustos 2017 17:14 Dha Yurt Bülteni-14 Dha Yurt Bülteni-14 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: 29 gün yürüdün sana bu yürüyüşü sağlayan, bu imkanı veren kim?