Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Suudi Arabistan Başsavcısı ve Büyükelçi ile görüştü - Son Dakika
Politika

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Suudi Arabistan Başsavcısı ve Büyükelçi ile görüştü

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Suudi Arabistan Başsavcısı ve Büyükelçi ile görüştü

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Suudi Arabistan Başsavcısı Suud Bin Abdullah Almujib ve Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçisi Fahad Bin Assaad Abualnasr ile bir araya geldi. Görüşmede adli iş birliği ve ülkeler arası ilişkiler değerlendirildi. İki ülke arasındaki birliktelik güçlendirilecek.

22.02.2024 23:45  Güncelleme: 23:49
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Suudi Arabistan Başsavcısı Suud Bin Abdullah Almujib ve Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçisi Fahad Bin Assaad Abualnasr ile bir araya geldi.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Suudi Arabistan Başsavcısı Suud Bin Abdullah Almujib, Suudi Arabistan Ankara Büyükelçisi Fahad Bin Assaad Abualnasr ve beraberlerindeki heyet ile Bakanlığımızda bir araya geldik. Adli iş birliğimiz başta olmak üzere ülkelerimiz arasındaki ilişkiler hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Suudi Arabistan ile her alandaki ilişkilerimizi ve birlikteliğimizi güçlendirmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. - ANKARA

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Suudi Arabistan Başsavcısı ve Büyükelçi ile görüştü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • İran'ın İHA ve füzeleri Yüksekova üzerinde görülmeye başladı
    03:20 İran'ın İHA ve füzeleri Yüksekova üzerinde görülmeye başladı

    İran'ın İsrail'e yönelik başlattığı İHA ve füze saldırıları, Hakkari'nin Yüksekova ilçesi ve Esendere Beldesi üzerinden geçerken kaydedildi. İsrail Savunma Kuvvetleri Sözcüsü, İran'dan fırlatılan insansız hava araçlarının İsrail'e doğru ilerlediğini açıkladı. İHA saldırıları, Yüksekova İlçesi ve Esendere Beldesi semalarında yoğunlaşırken, vatandaşlar tarafından kaydedildi.


Advertisement