AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, Arapgir'de Vatandaşlarla Buluştu - Son Dakika
Politika

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, Arapgir'de Vatandaşlarla Buluştu

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, Arapgir\'de Vatandaşlarla Buluştu

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sami Er, Arapgir ilçesinde kırsal mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Er, tüm kırsal mahalleleri gezip destek veren hemşehrilerine teşekkür etti. Şehrin her köşesinde vatandaşlarla iletişim kurarak sorunları dinleyip çözüm üreteceklerini belirten Er, tarımın gelişmesi ve tarım yollarının açılması konusunda da çalışmalar yapacaklarını ifade etti. Çiftçiler, Er'e yaptığı yatırımlar için teşekkür ederek, yeni dönemde de aynı başarıyı beklediklerini dile getirdi.

03.03.2024 12:33
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sami Er, Arapgir ilçesinde kırsal mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, tüm kırsal mahalleleri gezen Er, baba ocağı Arapgir'de kendisine destek veren hemşehrilerine teşekkür etti.

Malatya'nın her köşesinde tüm vatandaşlarla hemhal olacaklarını, dertlerini ve taleplerini dinleyerek çözüm üreteceklerini belirten Er, şehri sevgiyle ilmek ilmek işleyerek hep birlikte yeni Malatya'yı inşa edeceklerini ifade etti.

Sami Er, kentte tarımın gelişmesinin yanı sıra tüm yayla ve tarım yollarını açacaklarını aktararak, çiftçilerin daha sağlıklı ortamlarda tarım yapacağını kaydetti.

Çiftçiler, Er'e İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği döneminde köylerine yaptığı yatırımlar için teşekkür ederek, bu dönemde de aynı başarıyı göstereceğine inandıklarını belirttiler

Kaynak: AA

Son Dakika Politika AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, Arapgir'de Vatandaşlarla Buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement