Ali Babacan'a Kırşehir'de, 6'lı masa tepkisi - Son Dakika

Ali Babacan'a Kırşehir'de, 6'lı masa tepkisi

29.06.2022 19:54

Ali Babacan'a Kırşehir'de, 6'lı masa tepkisi Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'a Kırşehir'de bir vatandaş 6'lı Millet İttifakı masası tepkisi gösterdi.

Ali Babacan'a Kırşehir'de, 6'lı masa tepkisi

KIRŞEHİR - Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'a Kırşehir'de bir vatandaş 6'lı Millet İttifakı masası tepkisi gösterdi.

Kırşehir ziyaretlerine Kaman ilçesinde 'Halk Buluşması' ile başlayan Babacan, akşam saatlerinde il merkezinde bulunan parti binası önüne geldi. Cacabey Meydanından yürüyerek Ticaret ve Sanayi Odasına giden Babacan, iş insanları ile görüşmesi sonrası çıkışta bir vatandaştan beklenmedik 6'lı masa tepkisi ile karşılaştı.

Tır şöförlüğü yaptığı öğrenilen Arif Karadeniz adlı vatandaş, Babacan'ın önüne geçerek 'Tek başına parti kur onlarla birlikte olma sana oy vermezsem adam değilim, 6 kişiyle bu iş olmaz' tepkisi gösterdi. Babacan'ın mesajı aldım dediği vatandaş, "Altı kişiyle olmaz, Kırşehir'de de olmaz. Samimiyetimle söylüyorum. Onlarla yola çıkma tek başına çık tek başına yürü" dedi. Babacan ise vatandaşa "Biz Deva partisini kurduk. Ben aldım mesajı ama ne yapacağımıza sonra karar vereceğiz"dedi.

Yol üzerinde Babacan'a tepki gösteren Arif Karadeniz isimli vatandaş, "Babacan'ı kimse tanımazdı. AK Parti ile tanındılar. Ben tır şoförüyüm. Türkiye'de yol yoktu."diye de açıklamada bulundu. Babacan, TSO ziyareti sonrası Esnaf Odaları Birliğine geçerek esnaf temsilcileri ile görüştü.

YORUMLAR
500
Babacan: 'Altılı Masada Oturuyorum, Yedinci Bir Kişi Yok. Altına Bakıyorum Yok, Üstüne Bakıyorum Yok. Olmayana Var Demek, Yalan' Babacan: 'Altılı Masada Oturuyorum, Yedinci Bir Kişi Yok. Altına Bakıyorum Yok, Üstüne Bakıyorum Yok. Olmayana Var Demek, Yalan' ALİ BABACAN, PARTİSİNİN NİĞDE İL BAŞKANLIĞI AÇTI ALİ BABACAN, PARTİSİNİN NİĞDE İL BAŞKANLIĞI AÇTI Ali Babacan, Hacı Bektaş-I Veli Türbesi'ni Ziyaret Etti Ali Babacan, Hacı Bektaş-I Veli Türbesi'ni Ziyaret Etti
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Ali Babacan'a Kırşehir'de, 6'lı masa tepkisi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement