Canlı yayında gergin anlar! Tartışma sırasında ayağa kalkınca herkes endişelendi - Son Dakika
Politika

Canlı yayında gergin anlar! Tartışma sırasında ayağa kalkınca herkes endişelendi

Dün akşam canlı yayına katılan CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ile Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk arasında gerginlik yaşandı. Tartışma devam ederken Öztürk'ün ayağa kalkması ve o sırada mikrofonunun düşmesi, Tekin dahil herkesi tedirgin etti. Öztürk'ün Tekin'in yanına giderek kendisiyle tokalaşması sonrasında herkes derin bir nefes aldı, stüdyodakiler ise ikilinin barışmasını alkışladı.

04.02.2023 11:54  Güncelleme: 12:01
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Avukat Rezan Epözdemir, Kürşad Oğuz gibi isimler dün akşam HaberTürk ekranlarında yayınlanan "Olaylar ve Görüşler" programına konuk olarak katıldı.

BİR ANDA GERİLDİLER

Gündemi ve siyasette yaşanan gelişmeleri değerlendiren konuklardan Gürsel Tekin'in Öztürk'e, "Erbakan'a yapılan zulümleri de hatırlat" demesi üzerine ortalık gerildi. Öztürk, Tekin'e "Sizin sayenizde" yanıtını verdi.

"SİZİ MUHATAP BİLE ALMAM"

Öztürk'ün tartışma esnasında Gürsel Tekin'e, ''Siz şu anki CHP'nin Mustafa Kemal'in kurduğu CHP olduğunu söylüyorsanız sizi muhatap bile almam'' demesi ile tansiyon daha da yükseldi. Araya diğer konuklar girse de ikili bir türlü sakinleşmedi.

AYAĞA KALKINCA ENDİŞELENDİLER

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin programı terk etmek isterken o anlarda Öztürk ayaklandı. O sırada mikrofonun yere düşmesi ile herkes bu durumdantedirgin olurken ayağa kalkan Öztürk, Tekin'in yanına gidip tokalaştı. İkili tartışmayı bu şekilde sonlandırırken diğer konuklar ise o anları alkışladı.

Canlı yayında gergin anlar! Tartışma sırasında ayağa kalkınca herkes endişelendi

Son Dakika Politika Canlı yayında gergin anlar! Tartışma sırasında ayağa kalkınca herkes endişelendi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (6)

 • Gıyasettin Dağlı: Çok yazık şu tartışma programlarına bakıyorum da koskoca AKP yi savunan akp den çıkarıcı gazeteci ler . AKP nin velileri nerede. Yarın hükümet değişince en başta AKP satacak insan bunlar dır. Çünkü böyle insanlar maddiyat nerede onlar orada. Muhalefet vekiler in karşısına neden AKP nin velileri çıkmıyor kendilerini yetersiz mi buluyorlar çok yazık 194 137 Yanıtla
 • Eyup Comert: Gürsel Tekin tartısma programlarina baslamadan evvel, çayçılıktan milyarderliğe uzanan yaşam hikayesini anlatsa işsiz genclerimize ilham kaynağı olurdu. 222 52 Yanıtla
 • Suat Koca: Adam çok doğru bir tespit yapmış, vah Chp ah chp 104 69 Yanıtla
 • Burhan Kaya: Eskilerin de dediği gibi haksız olan bağırır Demi Hasan bey 58 111 Yanıtla
 • Mehmet Aydın: Soytarılık yapmaya gerek yok Gürsel bey beyefendiliğinden muhatap olmamış 56 74 Yanıtla
 • celil özen: Gürsel bey bende çaycıyım sizin gibi zengin ve milletvekili olmak istiyorum sırrını şu meslektaşına söylermisin 0 0 Yanıtla
 • Hırvatistan'daki seçimlerde iktidar partisi güç kaybetti
  04:15 Hırvatistan'daki seçimlerde iktidar partisi güç kaybetti

  Hırvatistan'da gerçekleştirilen parlamento seçimlerinde iktidar partisi HDZ, seçimleri kazanmasına rağmen güç kaybetti. HDZ'nin oy oranı yaklaşık yüzde 35 olurken, muhalefet partisi SDP'nin oy oranı yaklaşık yüzde 26 oldu. Yeni hükümeti oluşturacak koalisyonun en az 76 vekilin desteğini alması gerekiyor.

 • Hırvatistan'da HDZ Seçimleri Kazandı Ancak Güç Kaybetti
  04:11 Hırvatistan'da HDZ Seçimleri Kazandı Ancak Güç Kaybetti

  Hırvatistan'da gerçekleştirilen parlamento seçimlerinde iktidar partisi HDZ, seçimleri kazanmasına rağmen güç kaybetti. HDZ'nin oy oranı yaklaşık yüzde 35 oldu ve parlamentoda 60 sandalye elde etti. Muhalefet partisi SDP'nin oy oranı ise yaklaşık yüzde 26 oldu ve 42 sandalye kazandı. Yeni hükümeti oluşturacak koalisyon en az 76 vekilin desteğini alması gerekiyor.

 • Şimşek: Piyasalar enflasyonun düşeceğine inanmaya başladı
  03:53 Şimşek: Piyasalar enflasyonun düşeceğine inanmaya başladı

  Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Uluslararası Finans Enstitüsü (IIF) tarafından düzenlenen Küresel Görünüm Forumu'nda yaptığı konuşmada, piyasaların ve yatırımcıların genel olarak enflasyonun düşeceği ve Orta Vadeli Program'ın (OVP) sonuç vereceğine inanmaya başladığını ifade etti. Şimşek, OVP'nin güçlü ve güvenilir bir çerçeveye sahip olduğunu belirtirken, enflasyonun düşürülmesinin öncelikli hedefleri arasında olduğunu vurguladı. Ayrıca, Türkiye'nin politika önceliklerini anlatan Şimşek, OVP'nin fiyat istikrarını sağlamayı, rekabetçiliği artırmayı ve yapısal reformları gerçekleştirmeyi amaçladığını söyledi.

 • BBC, Rusya'nın Ukrayna'daki kayıplarının 50 bini aştığını tespit etti
  03:52 BBC, Rusya'nın Ukrayna'daki kayıplarının 50 bini aştığını tespit etti

  Rusya-Ukrayna savaşının ikinci yılında ölü sayısında ilk yıla göre yaklaşık yüzde 25 artış kaydedildi.

 • BBC, Rusya'nın Ukrayna'daki kayıplarının 50 bini aştığını tespit etti
  03:37 BBC, Rusya'nın Ukrayna'daki kayıplarının 50 bini aştığını tespit etti

  Rusya-Ukrayna savaşının ikinci yılında ölü sayısında ilk yıla göre yaklaşık yüzde 25 artış kaydedildi.

 • Afyonkarahisar Belediyesi'nde böcek skandalı: Prizlerin altına bile koymuşlar
  00:48 Afyonkarahisar Belediyesi'nde böcek skandalı: Prizlerin altına bile koymuşlar

  Yerel seçimlerde AK Parti'den CHP'ye geçen Afyonkarahisar'da çiçeği burnunda Belediye Başkanı Burcu Köksal, belediye binasının pek çok yerinde gizli kamera ve böcek bulunduğunu söyledi.

 • CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Fransa'da yoğun temaslarda bulundu
  00:24 CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Fransa'da yoğun temaslarda bulundu

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Sosyalistler, Yeşiller ve Demokratlar (SOC) Grubu Başkanı Frank Schwabe'nin davetiyle Fransa'nın Strazburg kentine gitti. Özel, grup toplantısına katıldı, üyelerle görüştü ve eski Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras ile bir araya geldi.

 • ABD Başkanı Biden: Amcamı yamyamlar yedi
  00:23 ABD Başkanı Biden: Amcamı yamyamlar yedi

  ABD Başkanı Joe Biden, Pensilvanya'nın Scranton kentine yaptığı ziyarette İkinci Dünya Savaşı sırasında Pasifik harekâtında görev yapan amcasının savaş anıtını ziyaret etti. Biden, amcasının uçağının düşmesinin ardından Yeni Gine'de yamyamlar tarafından yenildiğini ima etti. Askeri kayıtlar ise uçağın Pasifik üzerinde kaybolduğunu gösteriyor.

 • İstanbul'da Helikopter Destekli Huzur Uygulaması
  23:38 İstanbul'da Helikopter Destekli Huzur Uygulaması

  İstanbul'da polis ekipleri tarafından helikopter destekli olarak kent genelinde huzur uygulaması gerçekleştirildi. Kadıköy, Fatih ve Beyoğlu başta olmak üzere birçok ilçede yapılan denetimlere, farklı şube müdürlüklerinden ekipler katıldı. Deniz polisi de Balat'tan botla denize açılarak uygulamaya destek verdi. Uygulama noktalarında araçlar detaylı arandı ve sürücü ve yolcuların GBT kontrolleri yapıldı. Narkotik köpeği ve polis helikopteri de uygulamaya katıldı.


Advertisement