Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türk Sinemasının Usta Aktörü, Hepimize Örnek Olan Büyük Sanatçı Cüneyt Arkın'ın Vefatını Büyük Bir Üzüntüyle Öğrendim" - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türk Sinemasının Usta Aktörü, Hepimize Örnek Olan Büyük Sanatçı Cüneyt Arkın'ın Vefatını Büyük Bir Üzüntüyle Öğrendim"

28.06.2022 11:09
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türk Sinemasının Usta Aktörü, Hepimize Örnek Olan Büyük Sanatçı Cüneyt Arkın'ın Vefatını Büyük Bir Üzüntüyle Öğrendim"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Türk sinemasının usta aktörü, sanatıyla, duruşuyla, karakteriyle hepimize örnek olan büyük sanatçı Cüneyt Arkın’ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Sayın Arkın’a Allah’tan rahmet diliyorum. Ailesinin, sevenlerinin, sinema camiamızın ve milletimizin başı sağolsun” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türk sinemasının usta aktörü, sanatıyla, duruşuyla, karakteriyle hepimize örnek olan büyük sanatçı Cüneyt Arkın'ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Sayın Arkın'a Allah'tan rahmet diliyorum. Ailesinin, sevenlerinin, sinema camiamızın ve milletimizin başı sağolsun" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün sabah saatlerinde kalbinin durması sebebiyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Cüneyt Arkın (Fahrettin Cüreklibatur)  için sosyal medya hesabından başsağlığı mesajı yayınladı. Erdoğan'ın mesajı şöyle:

"Türk sinemasının usta aktörü, sanatıyla, duruşuyla, karakteriyle hepimize örnek olan büyük sanatçı Cüneyt Arkın'ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Sayın Arkın'a Allah'tan rahmet diliyorum. Ailesinin, sevenlerinin, sinema camiamızın ve milletimizin başı sağolsun."

YORUMLAR
500
Stajyer doktorlara 1500 TL maaş yatırılması ortalığı karıştırdı, Bakan Koca'dan cevap geldi: Gerekli irade tecelli edecek Stajyer doktorlara 1500 TL maaş yatırılması ortalığı karıştırdı, Bakan Koca'dan cevap geldi: Gerekli irade tecelli edecek 5. İslami Dayanışma Oyunları'nda A Milli Kadın Voleybol Takımı İran'ı yenerek şampiyon oldu 5. İslami Dayanışma Oyunları'nda A Milli Kadın Voleybol Takımı İran'ı yenerek şampiyon oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, vatandaşın merakla beklediği açıklama: Konutları yapmaya başlıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, vatandaşın merakla beklediği açıklama: Konutları yapmaya başlıyoruz
Kaynak: ANKA

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türk Sinemasının Usta Aktörü, Hepimize Örnek Olan Büyük Sanatçı Cüneyt Arkın'ın Vefatını Büyük Bir Üzüntüyle Öğrendim' - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement