Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli arasındaki kritik görüşme başladı - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli arasındaki kritik görüşme başladı

05.10.2022 18:36

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Devlet Bahçeli ile bugün bir araya geldi. İki liderin görüşmede, iç siyaset ve dış politika gelişmelerine dair değerlendirmelerde bulunması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bugün Ankara'da bir araya geldi. Görüşme, MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin evinde gerçekleşti.

KRİTİK KONULAR ELE ALINDI

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, görüşme, MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin evinde gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin, görüşmede, iç siyaset ve dış politika gelişmelerine dair değerlendirmelerde bulundu. İki liderin görüşmesi bir saat sürdü.

İkilinin ziyaretinden kareler;

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli arasındaki kritik görüşme başladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli arasındaki kritik görüşme başladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli arasındaki kritik görüşme başladı
Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Cumhur İttifakı'nın tepkisini çeken BİM CEO'su Galip Aykaç'a bir tehdit daha: Kardeşlerimiz ona haddini bildirecektir Cumhur İttifakı'nın tepkisini çeken BİM CEO'su Galip Aykaç'a bir tehdit daha: Kardeşlerimiz ona haddini bildirecektir BİM'in CEO'su Galip Aykaç'ın istifasının altında yatan gerçek ortaya çıktı: Provokasyon yapılmasından korkmuş BİM'in CEO'su Galip Aykaç'ın istifasının altında yatan gerçek ortaya çıktı: Provokasyon yapılmasından korkmuş Yayınladığı videoyla BİM'in CEO'su Galip Aykaç'ı tehdit etti: Kimsin ulan sen? Ekmeğini keserim senin! Yayınladığı videoyla BİM'in CEO'su Galip Aykaç'ı tehdit etti: Kimsin ulan sen? Ekmeğini keserim senin!

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli arasındaki kritik görüşme başladı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement