Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı - Son Dakika
Politika

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu\'ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

AK Parti İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Kasapoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Kasapoğlu mesajında, Ramazan ayının hüznünü geride bırakarak bayrama ulaşmanın sevincini paylaştıklarını belirtti ve bu mübarek ay boyunca yapılan ibadet ve duaların kabul olmasını niyaz etti. Ayrıca, Mahalli İdareler Genel Seçimleri süresince milletle bir ve beraber olma bahtiyarlığını yaşadıklarını ve bu beraberliğin Ramazan'ın sevinci ve kardeşlik iklimiyle bereketlendiğini ifade etti. Kasapoğlu, Ramazan Bayramı'nı tebrik ederek, bayramın tüm insanlığın hayrına ve esenliğine vesile olmasını diledi.

10.04.2024 09:34  Güncelleme: 09:36

Önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Kasapoğlu, Ramazan Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Kasapoğlu mesajında, "Beraberce idrak ettiğimiz bir Ramazan ayını daha geride bırakmanın hüznü ile bayrama ulaşmanın sevincini birlikte yaşıyoruz Rabbimden bu mübarek ay boyunca yapılan ibadet ve duaların kabul olmasını niyaz ediyorum. Ülke olarak demokrasi tarihimizi taçlandıracak bir olgunlukla tamamladığımız Mahalli İdareler Genel Seçimleri süresince hane hane, sokak sokak aziz milletimizle bir ve beraber olma bahtiyarlığını yaşadık. Bu beraberlik, Ramazan'ın sevinci ve kardeşlik iklimi ile bereketlendi. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan bu mübarek ayı geride bırakırken aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum. Bayramın başta Gazzeli kardeşlerimiz olmak üzere tüm insanlığın hayrına ve esenliğine vesile olmasını diliyorum. Sevdiklerimizle birlikte sağlıklı ve mutlu nice bayramlara ulaşmak dileğiyle, Ramazan Bayramımız mübarek olsun" dedi. - İZMİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement