Mustafa Savaş, İncirliova'da mahalle mitingi yaptı - Son Dakika
Politika

Mustafa Savaş, İncirliova'da mahalle mitingi yaptı

Mustafa Savaş, İncirliova\'da mahalle mitingi yaptı

Cumhur İttifakı'nın Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Savaş, Acarlar Mahallesinde vatandaşlara seslenerek, 31 Mart akşamı İncirliova'da yeni bir başarı hikayesi yazacaklarını belirtti. Savaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun Acarlar'a hizmet etmediğini ve yolsuzluklarla anıldığını iddia etti. Ayrıca, seçilmesi halinde büyük bir meyve sebze hali yapacağını söyledi. İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın İncirliova Belediye Başkan adayı Aytekin Kaya da destek istedi.

25.03.2024 13:40

Cumhur İttifakı'nın Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Savaş, İncirliova ilçesinde mahalle mitingi yaptı.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre Savaş, Acarlar Mahallesinde vatandaşlara seslendi, 31 Mart akşamı İncirliova'da yeni bir başarı hikayesi yazacaklarını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun Acarlar'a hizmet etmediğini öne süren Savaş, Çerçioğlu'nun adının yolsuzluklarla anıldığını savundu.

Savaş, Çerçioğlu'nun mahalleye meyve sebze hali yapılacağı sözünü yerine getirmediğini ifade ederek, seçilmesi halinde büyük bir hal yapacağını kaydetti.

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın İncirliova Belediye Başkan adayı Aytekin Kaya da konuşmasında destek istedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Politika Mustafa Savaş, İncirliova'da mahalle mitingi yaptı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement